Party Stories
Weronika Książkiewicz pokazała syna
Newsy

Weronika Książkiewicz pokazała 9-letniego syna. Są identyczni!


Weronika Książkiewicz w dniu 9. urodzin swojego syna pokazała jego zdjęcie! Borys jest kopią słynnej mamy i nie ma w tym ani grama przesady. Zresztą - zobaczcie sami! Jak myślicie, czy Borys pójdzie w jej ślady i zostanie aktorem?

 

Weronika Książkiewicz rzadko kiedy pokazuje w sieci takie fotki. Ale urodziny jedynego syna były wyjątkową okazję. Aktorka opublikowała zdjęcie i złożyła mu wyjątkowe życzenia urodzinowe:

Mój najlepszy przyjaciel, juz 9 lat razem. Dziekuje ze mnie wybrałeś 

Fani aktorki, którą już niedługo zobaczymy w trzeciej części filmu "Planeta Singli", rozpływają się nad chłopcem:

Syn rowniez po mamie - maly przystojniak 😍 Pozdrawiam

Ale synek ładny, cały mama❤️

Skóra zdarta z matki! Najlepszego

Całkowicie się z nimi zgadzamy!

 

Zobacz: To już pewne! Weronika Książkiewicz rozstała się z Markiem Bukowskim. Dlaczego im nie wyszło?

 

Rzeczywiście podobni? 

Weronika Książkiewicz pokazała syna

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Książkiewicz pokazała syna
Instagram
Newsy
Weronika Książkiewicz rzadko pokazuje syna. Tym razem zrobiła wyjątek - zobaczcie ZDJĘCIE Borysa!

Weronika Książkiewicz pochwaliła się synem! Aktorka, która rzadko pokazuje zdjęcia 6-letniego chłopca i nie zabiera go na oficjalne imprezy, tym razem jednak zrobiła wyjątek. Gwiazda pokazała na Instagramie fotkę ze wspólnego wypadu z synem do stadni koni Karoliny Ferenstein-Kraśko na Mazurach. Książkiewicz nie wybrała się jednak na przejażdżkę konną a... na spływ kajakiem.  Widać, że świetnie się razem bawili! Zobaczcie, jak wygląda 6-letni syn Weroniki Książkiewicz! Borys jest podobny do swojej mamy?   Zobacz także:  Weronika Książkiewicz zażartowała z Lewandowskiej i... pokazała swój autorski trening! Uwaga, zabawne ;)   Weronika Książkiewicz pokazała syna.   🐴🐟🍀 #weekend #love #friendship #son #food A photo posted by Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz) on Jun 11, 2016 at 7:47am PDT   Syn aktorki urodził się w 2010 roku.

Weronika Książkiewicz z synem
Newsy
Weronika Książkiewicz o synku: "Trochę nie mogę pogodzić się z tym, że mój syn..."
Co się stało?

Weronika Książkiewicz swojego synka wychowuje samodzielnie. A teraz ma szczególne powody do dumy, ponieważ sześcioletni Borys w tym roku we wrześniu idzie pierwszy raz do szkoły. Mój Borys dostał się do wszystkich trzech szkół, do których zdawał egzaminy. Ale wybraliśmy razem szkołę o profilu językowym, która obojgu nam szczególnie przypadła do gustu - opowiada Fleszowi   Weronika Książkiewicz. Aktorka nie ukrywa, że w związku z tą zmianą targają nią silne matczyne emocje. Trochę nie mogę pogodzić się z tym, że mój syn jest już takim dużym chłopcem. Kiedy pisał egzaminy, zalałam się łzami. Nie potrafiłam się powstrzymać. Był taki skupiony i poważny. Czy to już koniec beztroskiego dzieciństwa? – zastanawiałam się. Jestem jednak pewna, że Borys dobrze poradzi sobie w szkole. On jest typem skupionego naukowca -  mówi podekscytowana. Na pierwszy rzut oka widać, że Weronika  Książkiewicz jest teraz bardzo szczęśliwa. Zaczął się nowy etap w jej życiu. Jest zakochana. Dostała główną rolę w nowym serialu TVN "Na noże". To dla niej dobry czas! Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Flesz".   Zobacz:  Bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły   Weronika Książkiewicz z synem i partnerem Mitja Okrnem.  

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się
Instagram
Newsy
To już pewne! Weronika Książkiewicz rozstała się z Markiem Bukowskim. Dlaczego im nie wyszło?
Szkoda...

To pewne. Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski nie są już parą. Ich związek rozpadł się zaledwie po kilku miesiącach. To podobno Weronika postanowiła zakończyć romans z Markiem. Para zaczęła się spotykać latem, poznali się na planie serialu „Leśniczówka”. Jednak ich obiecujący związek nie przetrwał nawet do końca roku. Podobno rozstali się w zgodzie – Dla Weroniki wciąż najważniejszym mężczyzną w życiu jest jej syn Borys - mówi znajoma aktorki Weronika liczy, że jeszcze naprawdę się zakocha, ale relacja z Markiem nie miała na to szansy. Więcej o Weronice Książkiewicz i Marku Bukowskim przeczytacie w nowym „Fleszu”. Weronika Książkiewicz znowu jest singielką

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner