Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

Weronika Grycan wyjeżdża z Polski!

Chce studiować w Nowym Jorku

Weronika Grycan wciąż spełnia swoje marzenia o tańcu. Ostatnio o jej dokonaniach zrobiło się głośno, dzięki współpracy z Michałem Wiśniewskim. To właśnie córka Mart Grycan była odpowiedzialna za choreografię na muzycznym festiwalu Top Trendy. Okazuje się, że  Weronika nie zamierza spoczywać na lurach. Jak donosi magazyn "Party" tancerka wybiera się na studia do Nowego Jorku. Celebrytka chciałaby uczyć się w słynnej szkole artystycznej The Juilliard School. Sama Weronika przyznaje, że rodzice z pewnością woleliby, żeby nie wyjeżdżała tak daleko.

- Woleliby pewnie mieć mnie pod okiem , ale i tak wiem, że zawsze mogę liczyćna ich wsparcie zarówno psychiczne, jak  finansowe. Mam wspaniałą rodzinę i pewność, że w każdej sytuacji bliscy mi pomogą. Już nawet widzę moją kochaną mamusię, która jedzie do Stanów razem ze mną, żeby się upewnić, że będzie mi tam dobrze i będę bezpieczna. Jeszcze nie wyjechałam, a już tęsknię- wyznała Weronika.

Wygląda więc na to, że to dopiero początek tanecznej kariery Weroniki Grycan!


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Grycan poprowadzi warsztaty tańca karaibskiego
Newsy
Grycanka pozuje na przechylonej palmie
Tęskniliście za Weroniką?

Jak wiadomo, Weronika Grycan zakochana jest w tańcu. Córka Marty i Adama Grycanów swoją karierę najchętniej wiązałaby właśnie z  zawodem choreografa. Popisy taneczne Grycanki mogliśmy podziwiać między innymi w programie Kuby Wojewódzkiego ( zobacz ) oraz podczas Sunrise Fashion Festival, na którym to w ciągu dnia prowadziła zajęcia ruchowe na plaży. Kariera taneczna Weroniki, ma się co raz lepiej. Dowodem na to są warsztaty tańca, które celebrytka w połowie grudnia poprowadzi w jednym z warszawskich klubów. W mieście można natrafić już na plakaty promujące lekcje tańca z Grycanką. Widzimy na nich Weronikę leżącą na wygiętej palmie. Zajęcia mają przenieść uczestników kursu na gorące i pełne słońca Wyspy Karaibskie. - Nazywam się Weronika Grycan i pragnę podzielić się z Państwem tym co kryje (...) muzyka, bo taniec to nie tylko kroki.. taniec to całe życie.. - tak na plakacie swoje warsztaty reklamuje młoda Grycanka. Wpadniecie na kurs do Weroniki? Zobaczcie jak Grycan tańczyła przed naszą kamerą: Samba, rumba, walc w wykonaniu Grycanki Tak wyglądały warsztaty tańca z Weroniką Grycan w Kołobrzegu:

Dwa looki Weroniki Grycan
Newsy
Weronika Grycan wygina ciało i błyszczy na salonach z partnerem
Na sportowo i wieczorowo. W którym wydaniu wyglądała lepiej?

Weronika Grycan zaczęła pracować na "własne nazwisko". Córka Marty i Adama Grycanów coraz częściej gości na antenie programów śniadaniowych, w których opowiada o swojej tanecznej pasji. A teraz sama postanowiła wkroczyć na salony , a właściwie nie tyle sama, co w towarzystwie tanecznego partnera. Wczoraj Grycanka pojawiła się na Sunrise Fashion Festival , na którym nie zabrakło również Natalii Siwiec z mężem. Zobacz: Weronika Grycan tańczy przez NASZĄ kamerą Rano Weronika udzieliła lekcji tańcu wszystkim zainteresowanym, a później pojawiła się na pokazie mody. Po raz pierwszy Weronika zaprezentowała się w wyprostowanych włosach i zwiewnej, długiej sukience . Kreację, która dzięki białym wstawkom miała ją wyszczuplić zaprojektowała prawdopodobnie Marta Grycan, która coraz poważniej myśli o podbijaniu świata mody. Podoba wam się wylaszczona Weronika Grycan?

Weronika Grycan tańczy na plaży
Newsy
Weronika Grycan chce wyjechać do Afryki!
Co będzie tam robić?

O tym, że Weronika Grycan kocha taniec mogliśmy przekonać się już kilkukrotnie. Okazuje się, że jej równie ogromną pasją jest także wolontariat i pomaganie innym , ale z dala od medialnego szumu. Ostatnio podczas Sunrise Fashion Festival Grycanka zarejestrowała się w banku dawców szpiku DKMS (tym samym co Nergal i Doda) i zachęca do tego także innych. Jednak relizacja największego marzenia o niesieniu pomocy dopiero przed nią. Zobacz: Weronika Grycan tańczy na plaży, a z nią tłum ludzi Magazyn "Flesz" dowiedział się, że Weronika Grycan marzy by pojechać na misje do Afryki i Tybetu . Chce pomagać potrzebującym na Czarnym Kontynencie, bo doskonale zdaje sobie sprawę z krzywdy drugiego człowieka. Jak twierdzi, kiedyś spędzała w szpitalu większość czasu. - Sama kiedyś musiałam często bywać w szpitalu i wiem, jak ważne jest to, by ktoś z tobą porozmawiał nie tylko o chorobie. Na co dzień Weronika jest wolontariuszką w jednym z warszawskich szpitali . Doceniamy szczerość i wielkie serce!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner