Alicja Węgorzewska w Al Jazeera

Węgorzewska bryluje w ARABSKIEJ telewizji

Alicja Węgorzewska w Al Jazeera

Alicja Węgorzewska w Polsce jest znana przede wszystkim z roli jurorki w programie "Bitwa na głosy". Za granicą jej nazwisko jest bardziej kojarzone z jej operową twórczością. Piosenkarka występowała już na wielu prestiżowych przedsięwzięciach, ostatnio swoim głosem rozpieszczała obecnych na jednej z imprez w Cannes. Zobacz: Węgorzewska zaśpiewa w Cannes!

To jednak nie koniec zainteresowania Alicją za granicą. Ostatnio Węgorzewska została zaproszona do arabskiej stacji informacyjnej Al-Jazeera dostępnej na całym świecie w dwóch językach: arabskim i angielskim. Ze względu na Euro 2012 telewizja swoje studio zbudowała w Warszawie na dachu hotelu Mariott. Alicja jako Polka znana w krajach arabskich opowiedziała jak ważnym wydarzeniem dla wszystkich Polaków są rozgrywki Euro 2012.

Dla Węgorzewskiej pojawienie się na antenie było sporą promocją. Stację ogląda średnio ok. 400 - 500 milionów ludzi na całym świecie!

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Węgorzewska aż trzykrotnie (w 2006, 2010 i 2011 roku) odbyła trasę koncertową na Bliskim Wschodzie. W ubiegłym roku Alicja zagrała także koncert w Katarze, po którym jej twórczością zainteresowały się katarskie media. Są szanse, że za granicą ukaże się także jej nowa płyta.

Poniżej screen Alicji w studio arabskiej telewizji informacyjnej:
(screen z alicja-wegorzewska.pl)

 

Więcej na temat Alicja Węgorzewska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17