Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze w parku Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem Kasia Warnke i Piotr Stramowski całują się w parku Kasia Warnke trzyma dziecko Kasia Warnke z dzieckiem w samochodzie
Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski dwa miesiące temu przywitali na świecie dziecko. Para chroni życie prywatne i rzadko udziela się w mediach, a w ostatnim czasie całkowicie poświęcili się życiu rodzinnemu. Nawet na Instagramie rzadko publikują nowe zdjęcia, za to często pojawiają się podczas spacerów na warszawskich ulicach. Para postanowiła wykorzystać piękną pogodę w weekend, dlatego wybrali się razem z dzieckiem na spacer!

Zobaczcie, jak spędzali czas. Nie szczędzili sobie czułości. Sami spójrzcie...

1/5
Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze w parku

Kasia Warnke i Piotr Stramowski zdecydowanie nie należą do grona gwiazd, które publikują w mediach społecznościowych mnóstwo zdjęć swoich pociech. Do tej pory nie zdradzili też, jakie imię wybrali dla dziecka i widać, że mają zamiar wychowywać je z dala od mediów. 

2/5
Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem

Tym razem para została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru w parku. Najpierw oboje przechadzali się alejkami i spędzali czas na rozmowie, a potem...

3/5
Kasia Warnke i Piotr Stramowski całują się w parku

Kasia Warnke karmiła dziecko i wymieniała uśmiechy z mężem, a w międzyczasie okazywali sobie czułości. Fotoreporterzy przyłapali parę na pocałunku. Trzeba przyznać, że ich uczucie cały czas rozkwita!

4/5
Kasia Warnke trzyma dziecko

Po przerwie na karmienie, Kasia Warnke odłożyła śpiące niemowlę do wózka i oboje ruszyli na dalszą część spaceru. 

5/5
Kasia Warnke z dzieckiem w samochodzie

Na zakończenie wrócili do samochodu. Para nadal porusza się sportowym autem, mimo narodzin dziecka nie zdecydowali się na zakup bardziej rodzinnego samochodu.