Wakacja Jacka Rozenka i jego nowej partnerki
ONS

Rozenek też ułożył sobie życie z nową kobietą. Przed nimi ważny sprawdzian

Wakacja Jacka Rozenka i jego nowej partnerki
ONS

Media rozpisują się o związku Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, ale w życiu jej byłego męża dzieje się równie dużo. Aktor od kilku miesięcy spotyka się z atrakcyjną brunetką, a paparazzi zdążyli przyłapać ich już na kilku randkach. Przypomnijmy: Rozenek zabrał nową miłość na randkę do McDonalda

Związek Jacka Rozenka wydaje się równie poważny, co nowa relacja Perfekcyjnej. I jak w każdym związku, przychodzi pora na kluczowe momenty, które mogą zadecydować o jego przyszłości. Jak donosi "Show", Jacek i Katarzyna wyjechali niedawno na wspólne wakacje z synami Rozenka. Ma to być prawdziwy test dla partnerki celebryty, który chciałby, aby jego pociechy zaakceptowały jego nową miłość.


Na pewno ten wyjazd jest dla aktora bardzo ważny. Chce, żeby synowie zaakceptowali jego sercowy wybór, by nie powtórzyła się sytuacja sprzed lat, kiedy to starszy syn aktora, Adrian, nie przyjął do wiadomości, że jego ojciec porzucił matkę dla Małgosi. Katarzyna będzie musiała więc zawalczyć o sympatię synów ukochanego - czytamy w "Show".


Synowie Rozenek nie mieli problemów z polubieniem Majdana, który stał się dla nich niemalże drugim ojcem.

Zobacz: Dzieci Perfekcyjnej traktują Majdana jak ojca? Rozenek ma inne zdanie na ten temat

Jacek Rozenek na randce z Katarzyną:

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36