Agnieszka Chylińska
Newsy

W Światowy Dzień Świadomości Autyzmu Agnieszka Chylińska pokazała wzruszające zdjęcie

W Światowy Dzień Świadomości Autyzmu Agnieszka Chylińska, która sama wychowuje dzieci wymagające - jak przyznała - specjalnej troski, pokazała wzruszające zdjęcie. 

Dziś Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Wiele gwiazd publikuje w swoich mediach społecznościowych posty poświęcone temu ważnemu problemowi. W sposób szczególny uczciła go Agnieszka Chylińska. Gwiazda, która sama wychowuje dzieci wymagające - jak przyznała - specjalnej troski, pokazała wzruszające zdjęcie. 

Dzieci Agnieszki Chylińskiej - Ryszard (15 l.), Estera (11 l.) oraz Krystyna (8 l.) zmieniły zbuntowaną gwiazdę rocka w dojrzałą i wrażliwą na ludzką krzywdę mamę.

Od momentu, kiedy mam dzieci, jestem bardziej uwrażliwiona na ludzi - mówiła w Dzień Dobry TVN.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska już dawno nie powiedziała aż tyle o swoich "wyjątkowych" dzieciach. Jak odbiła się na nich pandemia?

"Mam talent": Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnikowi. To nowy hit YouTube'a! 

Agnieszka Chylińska o dzieciach

Choć niezbyt często mówi o swoim życiu rodzinnym, kilka razy otworzyła się przed fanami, opowiadając o swoich problemach. Pamiętny był jej wywiad z Marcinem Prokopem, który sama komentowała tak:

To miał być kolejny nasz wywiad... Ale nie wyszło. Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć Wam więcej. Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo "wyjątkowego" dziecka. Długo trzymałam w sobie te emocje nie na sprzedaż. Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się - napisała wówczas na Instagramie.

Jeszcze mocniej otworzyła się przy okazji protestów w sprawie jesiennej decyzji w sprawie zakazu aborcji.

Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też za bardzo, żeby ktoś mi pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo – mówiła Chylińska na wideo opublikowanym na Instagramie.

Jak mówiła, jest przerażona tym, co się dzieje.

Jestem zbulwersowana jako matka i osoba, która od lat boryka się różnymi trudnościami związanymi z tym, że moje dzieci potrzebują więcej troski, więcej doopiekowania, zaopiekowania. Gdyby nie prywatne społeczne placówki, byłoby mi bardzo ciężko - mówiła.

Jak wówczas dodała, nigdy się nie zwierzała ze swoich problemów osobistych. Zawsze stała obok.

Ze względu na dobro moich dzieci czasami przemilczałam pewne historie. Nie lubię zajmować stanowiska w sprawie tylko po to, by skupiać jakąś uwagę - przyznała szczerze.

W piątek 2 kwietnia, z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, pokazała piękne zdjęcie, opatrzone niebieskim serduszkiem. Za komentarz do niego robi napis na błękitnej opasce widoczny na fotografii "Autyzm - wiem, rozumiem"

 

Prawda, że piękne?

Autyzm to zaburzenia charakteryzujące się m.in. trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z innymi ludźmi i komunikacji społecznej. Zwykle pojawiają się we wczesnym dzieciństwie.

Agnieszka Chylińska rzadko otwiera się przed fanami w sprawach rodzinnych.

Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji
East News

Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji
East News
Newsy
Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."
Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."

Agnieszka Chylińska wspiera protesty kobiet wywołane decyzją Trybunału Konstytucyjnego, w której orzekł za niezgodne z konstytucją prawo do aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Wokalistka prywatnie jest mamą dwóch "dzieciaków szczególnej troski" i postanowiła nie milczeć na temat aktualnej sytuacji w kraju. Dziś zdecydowała się zabrać głos po raz drugi:  Ja Agnieszka Chylińska jestem wierząca. Nie usunęłabym chorego dziecka - zaczęła swój apel Jej wpis jest bardzo mocny! Zobacz także:  Agnieszka Chylińska o swoich chorych dzieciach i prawie aborcyjnym w Polsce: "Moje dzieci są szczególnej troski!" Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego  Agnieszka Chylińska po raz drugi zabrała głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Za pierwszym razem opublikowała poruszające nagranie, w którym opowiedziała na własnym przykładzie, jak wygląda życie z chorymi dziećmi. Wokalistka jest dzielną mamą trójki wspaniałych dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. Dwoje z nich są "dziećmi szczególnej troski".  Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami i mnie się zrobiło ciemno przed oczami, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że  dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski.  Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane,  a wymusza się na kobietach rodzenie...

Agnieszka Chylińska w niebieskiej koszulce z żółtym napisem OK!
East News
Newsy
Agnieszka Chylińska o swoich chorych dzieciach i prawie aborcyjnym w Polsce: "Moje dzieci są szczególnej troski!"
Agnieszka Chylińska o swoich chorych dzieciach i prawie aborcyjnym w Polsce: "Moje dzieci są szczególnej troski!"

Agnieszka Chylińska postanowiła zabrać głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Piosenkarka opublikowała poruszające nagranie, w którym odniosła się do tego, co właśnie się stało oraz do tego jak naprawdę wygląda życie z chorymi dziećmi... na jej własnym przykładzie. Agnieszka ma troje dzieci : Ryszarda (2006), Esterę (2010) oraz Krystynę (2013), z czego dwójka to "dzieciaki szczególnej troski". Zobacz także:  Gwiazdy komentują decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Nie ukrywają oburzenia! Agnieszka Chylińska bardzo rzadko i zdawkowo mówi o swoim życiu prywatnym, w tym o swoich dzieciach. Tym razem postanowiła zrobić jednak wyjątek. Opowiedziała o tym, jak wygląda życie z dzieckiem, które wymaga "szczególnej troski". Co to znaczy? Chylińska nigdy nie mówiła o chorobie swoich dzieci, ale pisząc książkę "Giler, trampolina i reszta świata" powiedziała, że chciałaby  "opowiedzieć więcej o sobie i o byciu mamą "wyjątkowego" dziecka".  Bohater książki Chylińskiej ma autyzm: Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami i mnie się zrobiło ciemno przed oczami, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci - powiedziała...

Agnieszka Chylińska
East News
Newsy
Spowiedź Agnieszki Chylińskiej! Nigdy chyba nie zdradziła o sobie tyle, co przed 45. urodzinami
Ciężko uwierzyć, ale Agnieszka Chylińska kończy dziś 45 lat! Z tej okazji opowiedziała o sobie naprawdę dużo.

Jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek w Polsce jest jednocześnie gwiazdą budzącą ogromną sympatię fanów. A za nią również ciekawość - co wiadomo o życiu prywatnym Agnieszki Chylińskiej , młodości, dzieciństwie, własnych przemyśleniach. Wreszcie tym, co ważne dla niej obecnie - miłości, rodzinie, dzieciach, czy pracy. Artystka w ostatnich tygodniach postanowiła zaspokoić ciekawość fanów, ujawniając w kolejnych długich wpisach w mediach społecnościowych sporo szczegółów na swój temat. Co pisała Chylińska tuż przed swoimi 45. urodzinami na Instagramie? Postanowiliśmy to zebrać. Naprawdę jest tu wiele wartościowych i bardzo osobistych przemyśleń. Cytujemy je takimi, jakie są, w oryginale. Zobacz także:   Agnieszka Chylińska podzieliła się swoją dramatyczną historią: "Macierzyństwo solidnie mi dokopało!" Agnieszka Chylińska o urodzinach Czego sobie życzy Agnieszka Chylińska na 45. urodziny? Napisała o tym 17 maja na Instagramie, przy okazji podsumowując lata swojej aktywności na scenie i oskarżenia, które przez te wszystkie lata padały.  Kiedy powstaje zespół skladający się z osób, które wcześniej robily coś zupełnie innego i z dziewczyny lat 18, która występowała w zespole nikomu nie znanym - to się pojawiają gwizdy, bo to na pewno nie może być autentyczne... Kiedy zespół zaczyna zdobywac popularnosc i osiąga sukces, to pojawiają się gwizdy, że to komercja. Kiedy po latach zespół się rozpada, bo wszyscy mają już siebie dosyć, to pojawiają się gwizdy, bo to jednak bylo autentyczne. Kiedy dziewczyna lat 25 postanawia założyć nowy zespół, to pojawiają się gwizdy, że tylko w poprzednim zespole była autentyczna. Kiedy dziewczyna lat 30 postanawia założyć rodzinę, to pojawiają się gwizdy, że po tym to już na...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner