Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews

W jakim stanie jest Jarosław Bieniuk po oskarżeniach? Natalia Siwiec bardzo się o niego martwi

Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews

Jarosław Bieniuk, od kiedy został posądzony o gwałt i spędził noc w izbie zatrzymań, ciągle znajduje się w centrum uwagi. Jego medialny wizerunek bardzo ucierpiał przez zarzuty, jakie postawiła mu prokuratura. Afera dotknęła bezpośrednio nie tylko byłego piłkarza, ale także jego rodzinę, a w szczególności dzieci. Jego przyjaciółka, Natalia Siwiec zdradziła, jak teraz czuje się Jarosław Bieniuk. Jest aż tak źle!?

Jak teraz wygląda sytuacja Jarosława Bieniuka?

O tym, że Jarosław Bieniuk bardzo przeżywa oskarżenia, powiedział on sam w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”. Przyznał, że ma nadzieję na szybkie wyjaśnienie sprawy i podkreślał zdecudowanie, że jest niewinny. Wtedy wszyscy dowiedzieli się, że „to drugi tak traumatyczny tydzień w życiu” męża Anny Przybylskiej.

Wizerunek Bieniuka stracił, jednak nie wszyscy się od niego odwrócili. W jego obronie stanęło wiele gwiazd i znajomych piłkarza. Natalia Siwiec, Martyna Gliwińska czy Tomasz Mazurkiewicz wierzą w jego niewinność. Siwiec już raz stanęła w obronie przyjaciela, a teraz zrobiła to ponownie. W rozmowie z „Faktem” celebrytka wyznała, ja wygląda obecnie sytuacja Jarosława Bieniuka:

Nie czuje się zbyt dobrze. Ta sytuacja wszystkich nas zszokowała, ale jego najbardziej – powiedziała Natalia Siwiec.

Nic w tym dziwnego, w końcu Jarosława Bieniuka czeka prawdopodobnie proces za udostępnianie środków odurzających. Taki bowiem zarzut usłyszał od prokuratury. Dopóki sprawa się nie wyjaśni naprawa wizerunku będzie bardzo trudna. Tym  bardziej, że na światło dzienne ciągle wychodzą nowe szczegóły tej afery!

Zobacz takżeTYLKO U NAS! Wiemy, z kim spotyka się Jarosław Bieniuk! Nowa partnerka wspiera go w trudnych chwilach

Jarosław Bieniuk ciężko zniósł oskarżenia o przemoc seksualną

Jarosław Bieniuk
Eastnews

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51