Party Stories
Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News
Newsy

Jarosław Bieniuk skomentował oskarżenia o gwałt! "To koszmar! Mam nadzieję, że się skończy. Nie jestem osobą agresywną"

Jarosław Bieniuk został oskarżony przez 29-letnią kobietę o gwałt i spędził dwa dni w izbie zatrzymań. W tej sprawie cały czas toczy się postępowanie i były piłkarz usłyszał już zarzut udostępnienia środków odurzających. Bieniuk pojawił się w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział o całej sprawie i podkreślił, że jest niewinny:

Zgłosiłem się sam na policję. Tak się robi, gdy człowiek jest niewinny i nie ma nic do ukrycia. Chciałem tę sytuację wyjaśnić, niestety zostałem zatrzymany na 48 godziny. Po dwóch dniach wróciłem do domu, a prokuratura nie postawiła mi tego najcięższego zarzutu. Znałem tę kobietę wcześniej, znaliśmy się z Trójmiasta, tym bardziej nie spodziewałem się czegoś takiego - powiedział o zatrzymaniu.

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Jarosław Bieniuk o oskarżeniach o gwałt. Jak zniosły to jego dzieci?

Jarosław Bieniuk przyznał, że wydarzenia ostatnich dni "to drugi tak traumatyczny tydzień w życiu". Podkreślił, że w związku z oskarżeniami cierpi na tym nie tylko on, ale też jego rodzina. 

Dla mnie i mojej rodziny. Dwa dni w areszcie, pierwszy raz w życiu byłem na komisariacie, nie byłem osobą karaną, ciężkie chwile, staram się pozbierać- szczerze wyznał.

Na pytanie, jak wytłumaczył całą sytuację swoim dzieciom wyznał, że na szczęście rodzina stanęła na wysokości zadania. Dzieci wiedziały, że to nieprawda i tata niedługo wróci .

Jarosław Bieniuk znał wcześniej oskarżającą go kobietę?

Były piłkarz otwarcie przyznał, że znał wcześniej 29-latkę z Trójmiasta. Niestety z uwagi na toczące się postępowanie nie zdradził szczegółów sprawy, ale przyznał, że kiedy wszystko się wyjaśni, opowie też swoją wersję:

My się spotkaliśmy tej nocy, ale to inaczej wygląda niż przedstawia to ta kobieta. (...) Ja nie jestem osobą agresywną. To jest jakiś koszmar. Mam nadzieję, że szybko się skończy - powiedział w DDTVN.

Bieniuk chce, aby sprawa jak najszybciej się wyjaśniła. Uważa, że jest niewinny, dlatego też prosił, aby media używały jego pełnego imienia i nazwiska, pisząc o tej aferze.

Jarosław Bieniuk ma za sobą ciężkie dni

Jarosław Bieniuk na finale WOŚP
East News

Były piłkarz skomentował oskarżenia o gwałt w DDTVN

Jarosław Bieniuk na boisku podczas meczu TVN
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roksana Węgiel wspomina udział w "The Voice Kids"
East News
TV-Show
Roksana Węgiel żałuje, że była w drużynie Edyty Górniak? Którego z trenerów "The Voice Kids" wybrałaby dzisiaj?

Roksana Węgiel lubi wracać pamięcią do czasów jej udziału w "The Voice Kids". Show TVP2 dało jej bowiem ogromną szansę na realizację marzeń. Roksana Węgiel trafiła do drużyny Edyty Górniak . Rady piosenkarki zaprocentowały, ponieważ 14-latka zajęła pierwsze miejsce! Czy gdyby Roksana Węgiel mogła cofnąć czas, również wybrałaby drużynę Edyty Górniak? Zobaczcie, co zdradziła nam gwiazda podczas swojej wizyty w redakcji Party.pl! Roksana Węgiel wiele zawdzięcza Edycie Zobacz także:  Internauci zbulwersowani nową piosenkę Roxie Węgiel. "Takie słowa z ust 14-latki". Roksana postanowiła im odpowiedzieć

Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Dzieci Jarosława Bieniuka bardzo przeżywają jego problemy. Oskarżenia najgorzej zniosła Oliwia

Ostatnie dni były dla Jarosława Bieniuka wyjątkowo ciężkie. Były piłkarz został oskarżony o gwałt przez 29-letnią kobietę i trafił na trochę do aresztu. Do przestępstwa miało dojść w jednym z sopockich hoteli. Kolejne dni przynosiły coraz więcej szczegółów w sprawie. Jarosław Bieniuk po dwóch dniach opuścił areszt za poręczeniem majątkowym, ale usłyszał dwa zarzuty, choć żaden z nich nie dotyczył przestępstwa seksualnego. Chodziło bowiem o narkotyki, m.in. o nakłanianie do spożycia środków odurzających. Sprawa ta dotknęła nie tylko Jarosława Bieniuka, ale także jego najbliższych. Najbardziej cierpią oczywiście dzieci. Teraz "Na żywo" informuje, że oskarżenia o gwałt najgorzej zniosła nastoletnia Oliwia. Przeczytajcie więcej poniżej.

Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews
Newsy
Jarosław Bieniuk nie mówi prawdy?! Zapewniał, że nie był w areszcie, a tymczasem było inaczej!

Jarosław Bieniuk po głośnych oskarżeniach o przemoc seksualną udzielił w „Dzień Dobry TVN” wywiadu, w którym zapewnił o swojej niewinności . Podczas tej rozmowy przyznał też, że do tej pory nigdy nie był w areszcie. Okazuje się, że to nie do końca prawda! A te słowa kłócą się z tym, co powiedział w wywiadzie pięć lat temu! Jarosław Bieniuk zapewniał, że nigdy nie był w areszcie! Sprawa Jarosława Bieniuka odbiła się szerokim echem w polskim show-biznesie. Oskarżenia o gwałt , zatrzymanie w sopockim areszcie, przesłuchanie i zarzuty o podanie środków odurzających. To wszystko sprawiło, że ucierpiał nie tylko wizerunek byłego piłkarza, ale również jego dzieci, które musiały zmierzyć się z tak trudną sytuacją i oskarżeniami wobec ich ojca . Jarosław Bieniuk stara się odbudować publiczne zaufanie i udzielił wywiadu dla TVN-u, w którym zapewnił, że zależy mu, aby jak najszybciej wyjaśnić tę sprawę. Przyznał, że to był "drugi tak traumatyczny tydzień w życiu". Powiedział też, że nigdy nie był na komisariacie:  Dla mnie i mojej rodziny. Dwa dni w areszcie, pierwszy raz w życiu byłem na komisariacie, nie byłem osobą karaną, ciężkie chwile, staram się pozbierać- szczerze wyznał. Czy Jarosław Bieniuk celowo nie powiedział prawdy? Wygląda na to, że były piłkarz mija się z prawdą i zapomniał o pewnym incydencie z przeszłości. „Fakt” przypomniał, że w lipcu 2014 Bieniuk udzielił wywiadu „Gazecie Wyborczej”, gdzie przyznał, że znalazł się na komisariacie: Kiedyś po wygranym meczu poszliśmy z kumplami na miasto i wdałem się w bójkę, oczywiście w Sopocie na Monciaku. Wylądowałem za to na komendzie, na dołku. Następnego dnia nie pojawiłem się na treningu, bo mama odebrała mnie z adwokatem dopiero po 11, kiedy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner