Kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy" już za nami. Ostatnio z programem pożegnała się Kasia Wołejnio, która odpadła już dwa razy. W 11. odcinku na uczestników znów czekało mnóstwo trudnych zadań. I wyjątkowo odwiedzili ich... bliscy! Kto tym razem odpadł z "Agenta"? Przeczytaj, co się działo.

Reklama

Kto odpadł z Agenta?

W 11. odcinku uczestnicy musieli ułożyć się na hamaku i nie odrywając nóg z niego utrzymać przed sobą w prawym ręku kulę z wodą. Między gwiazdami zaczęła panować napięta atmosfera. W programie zostali już tylko Angelika Mucha, Damian Kordas, Maria Sadowska, Michał Koterski i Viola Kołakowska. Pierwsza po ponad godzinie kulę upuściła Angelika.

- Co za absurdalna sytuacji skurcz w nodze, kula w ręku - powiedziała Kołakowska, która odłożyła swoją kulę i przestała walczyć o immunitet.

- Damian po co ty z nami walczysz? Jak wygrasz to się zmarnuje immunitet - mówiła Maria, która prosiła Kordasa, aby odłożył kulę z wodą.

Zadanie wygrał Misiek, po tym jak Damian pomógł koledze i specjalnie upuścił kulę.

Kolejne zadanie polegało na jedzeniu dań, które przygotowali dla nich bliscy gwiazd! Jeśli, ktoś z uczestników wspomniał o swoim przyjacielu czy ukochanej osobie grupa dostała tysiąc złotych. Po posiłku prowadząca program Kinga Rusin zaprosiła przyjaciół i rodzinę gwiazd, czego nikt się nie spodziewał!

W trzecim zadaniu Damian Kordas miał odczytać cyfry, które mieli mu przekazać pozostali uczestnicy. Misiek był w parze z Angeliką, a Viola z Marią. Niestety Damianowi nie udało się poprawnie odgadnąć liczb.

Zobacz także

Jeżeli Damian jest Agentem, to na pewno mu tego nie wybaczę, bo znamy się już tyle czasu i to byłby szok - wyznała Angelika.

Grupa straciła 5 tysięcy złotych.

Z programem pożegnała się Angelika Mucha.

Instagram

Angelika Mucha odpadła w 11. odcinku

TVN
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama