Maria Sadowska agent gwiazdy
instagram
Newsy

Kto dostał się do półfinału "Agenta - Gwiazdy 4"? Zostało już tylko czterech uczestników!

Kto dostał się do półfinału "Agenta - Gwiazdy 4"? Zostało już tylko czterech uczestników!

Kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy" już za nami. Ostatnio z programem pożegnała się Kasia Wołejnio, która odpadła już dwa razy. W 11. odcinku na uczestników znów czekało mnóstwo trudnych zadań. I wyjątkowo odwiedzili ich... bliscy! Kto tym razem odpadł z "Agenta"? Przeczytaj, co się działo.

Mamy zwiastun "Agent-Gwiazdy"! Andrzej Gołota bez Marioli nie poradzi sobie?

Kto odpadł z Agenta?

W 11. odcinku uczestnicy musieli ułożyć się na hamaku i nie odrywając nóg z niego utrzymać przed sobą  w prawym ręku kulę z wodą. Między gwiazdami zaczęła panować napięta atmosfera. W programie zostali już tylko Angelika Mucha, Damian Kordas, Maria Sadowska, Michał Koterski i Viola Kołakowska. Pierwsza po ponad godzinie kulę upuściła Angelika. 

- Co za absurdalna sytuacji skurcz w nodze, kula w ręku - powiedziała Kołakowska, która odłożyła swoją kulę i przestała walczyć o immunitet. 

- Damian po co ty z nami walczysz? Jak wygrasz to się zmarnuje immunitet - mówiła Maria, która prosiła Kordasa, aby odłożył kulę z wodą.

Zadanie wygrał Misiek, po tym jak Damian pomógł koledze i specjalnie upuścił kulę. 

Kolejne zadanie polegało na jedzeniu dań, które przygotowali dla nich bliscy gwiazd! Jeśli, ktoś z uczestników wspomniał o swoim przyjacielu czy ukochanej osobie grupa dostała tysiąc złotych. Po posiłku prowadząca program Kinga Rusin zaprosiła przyjaciół i rodzinę gwiazd, czego nikt się nie spodziewał! 

W trzecim zadaniu Damian Kordas miał odczytać cyfry, które mieli mu przekazać pozostali uczestnicy. Misiek był w parze z Angeliką, a Viola z Marią. Niestety Damianowi nie udało się poprawnie odgadnąć liczb. 

Jeżeli Damian jest Agentem, to na pewno mu tego nie wybaczę, bo znamy się już tyle czasu i to byłby szok - wyznała Angelika. 

Grupa straciła 5 tysięcy złotych. 

Z programem pożegnała się Angelika Mucha. 

Little i Rafał Jonkisz Agent Gwiazdy
Instagram

Angelika Mucha odpadła w 11. odcinku 

Agent-Gwiazdy 4 - Wiktor Mrozik, Michał Koterski, Angelika Mucha na planie show TVN
TVN

Zobacz także
Mariola i Andrzej Gołota

Przez show "Agent Gwiazdy" Mariola i Andrzej Gołotowie omal się rozwiedli! Co się stało?

Agent-Gwiazdy 4 - Wiktor Mrozik, Michał Koterski, Angelika Mucha na planie show TVN

Immunitet wart 20 tys. zł i intryga zakończona sukcesem. Kto odpadł z programu "Agent. Gwiazdy 4"?

 

Agent Gwiazdy
x-news
Newsy
Jest zwiastun "Agent Gwiazdy 4"! Łzy i strach Górniak, nerwy Koterskiego... Kogo nie polubili uczestnicy?
Jest zwiastun "Agent Gwiazdy 4"! Łzy i strach Górniak, nerwy Koterskiego... Kogo nie polubili uczestnicy?

  Już wiosną zobaczymy kolejną edycję programu " Agent Gwiazdy 4" . W programie zobaczymy między innymi: Edytę Górniak , Andrzeja Gołotę i jego żonę, Miśka Koterskiego czy Violę Kołakowską. Ta edycja jeszcze przed rozpoczęciem emisji została ogłoszona najbardziej kontrowersyjną. A wszystko za sprawą konfliktów, które się pojawiają już teraz. Do jednego z nich doszło między Kołakowską a Koterskim. Co będzie się działo w programie? Kto jest agentem?   Obejrzyjcie zwiastun nowego sezonu "Agenta". Zobaczcie, czego możemy się spodziewać!   Zobacz:  Misiek Koterski i Viola Kołakowska mieli ostry konflikt na planie "Agenta"? Aktor zabrał głos!   Edyta Górniak w Agencie!   Show poprowadzi Kinga Rusin.  

Maria Sadowska Agent Gwiazdy
Instagram
Newsy
Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu?
Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu?

Kolejny odcinek " Agenta - Gwiazdy " już za nami! W zeszłym tygodniu nie pożegnaliśmy żadnego uczestnika, ale czy tym razem również wszystkim się poszczęściło? Na gwiazdy znów czekało mnóstwo trudnych zadań. Kto poradził sobie najlepiej, a kto wrócił do domu? Zobaczcie, co działo się w 7. odcinku programu.  Kto odpadł z Agenta? W kolejnym odcinku "Agenta - Gwiazdy" uczestnicy musieli dobrać się w pary, jednak nie współpracowali ze sobą, a rywalizowali o to, kto najdłużej utrzyma się na flyboardzie. W półfinale znaleźli się Rafał Jonkisz, Andrzej Gołota, Maria Sadowska i Angelika Mucha. Najlepiej poszło jednak Rafałowi i Marysi, którzy zmierzyli się ze sobą w finale. Ostatecznie pojedynek wygrał Rafał i grupa zarobiła 30 tysięcy złotych!  Zobacz także:   Mamy zwiastun "Agent-Gwiazdy"! Andrzej Gołota bez Marioli nie poradzi sobie? Kolejne zadanie również nie należało do najprostszych! Gwiazdy znów musiały dobrać się w pary, ale tym razem zadanie polegało na przejściu "krzyża", gdzie na drodze stały skrzynki z immunitetami, pieniędzmi i jokerami. Pary miały potem wymienić się informacjami. Mogły kłamać na temat tego, co znajduje się w środku lub zmylić swoich przeciwników.  Misiek Koterski był z Rafałem Jonkiszem, a Angelika Mucha z Kasią Wołejnio. Po stronie Rafała był immunitet. Jedyne na czym mi zależało, to aby immunitetu nie dostała Kaśka - powiedział Misiek Koterski. Misiek wiadomo, że wszystko zrobi, abym szybko przegrała - odpowiedziała Kasia. Kolejno zmierzyli się ze sobą Maria Sadowska z Andrzejem Gołotą i Viola Kołakowska z Wiktorem Mrozikiem. Pary nie potrafiły dojść do porozumienia, co wykorzystał Damian Kordas, który przez cały czas podsłuchiwał...

Agent Gwiazdy 4 Koterski i Sadowska
Instagram
Newsy
Kogo zobaczymy w finale "Agenta - Gwiazdy 4"? Spore zaskoczenie!
Kogo zobaczymy w finale "Agenta - Gwiazdy 4"? Spore zaskoczenie!

Za nami już półfinałowy odcinek programu "Agent - Gwiazdy"! O wejście do finału walczyli  Misiek Koterski , Viola Kołakowska, Damian Kordas i Maria Sadowska. Niestety w przedostatnim odcinku z programem pożegnała się jedna osoba. Kogo na pewno nie zobaczymy za tydzień? Zobaczcie, co działo się w odcinku! Kto odpadł z Agenta? W półfinałowym odcinku " Agenta - Gwiazdy " uczestnicy walczyli o przeczytanie pamiętników swoich rywali. Gwiazdy za pomocą wykrywaczy metalu musiały szukać skrzynek w piachu. W nich znajdowały się pieniądze i oczywiście pamiętniki. Pierwszy został znaleziony notes Marysi przez nią samą. Jednak najwięcej emocji wzbudzał pamiętnik Damiana, w którym było podane rozwiązanie różnych zagadek.  - Im bliżej wygranej tym każdy ma większe ambicje, aby wygrać ten program - powiedział Damian. - Wygranie tego programu oznacza, że dodatkowo zarobiłbym osiem dyszek, czemu nie? - mówił Misiek. Viola znalazła pamiętnik Damiana, jednak nie przyznała się do tego. Uczestnicy dostali 10 minut na przeczytanie dzienników. Misiek przeszkadzał cały czas Kołakowskiej, aby ta nie dostrzegła rozwiązania zagadki.  Zobacz także:  Musicie zobaczyć, jak Kinga Rusin skomentowała udział Edyty Górniak w "Agencie"!  W następnym zadaniu gwiazdy walczyły o złotego jokera, który powodował dodanie do wygranej 10 tys. złotych. Koterski, Kołakowska, Sadowska i Kordas musieli ułożyć banknoty, które zarabiali podczas programu według wielkości wysp, które się znajdowały na nominałach. Kto dobrze ułożył gotówkę mógł odczytać informacje, gdzie znaleźć złotego jokera.    Setki produktów i usług w Twoim mieście w świetnych cenach? Skorzystaj z oferty na...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner