Angelika Mucha komentuje swoją porażkę w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS
1/5
Angelika Mucha komentuje swoją porażkę w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

 

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł ogromne emocje! Z tanecznym show Polsatu musiała pożegnać się kolejna para - tym razem po raz ostatni zatańczyli Angelika Mucha i Rafał Maserak. Wyniki głosowania widzów były dla Angeliki dużym zaskoczeniem. Blogerka nie ukrywała wzruszenia i w programie na żywo nie potrafiła skomentować swojej porażki. Mucha dopiero po kilku dniach zamieściła wpis, w którym przyznaje, że nie spodziewała się takiego zakończenia swojej przygody z "Tańcem z Gwiazdami". 

 

Zobaczcie, co napisała Angelika Mucha! Do kogo skierowała specjalne podziękowania? Odpowiedź w naszej galerii.

 

Zobacz także: A to niespodzianka! Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" zostanie ojcem! Będzie syn czy córka?

2/5
Angelika Mucha komentuje swoją porażkę w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

Angelika Mucha już na początku swojego wpisu na Instagramie przyznała, że potrzebowała czasu, żeby skomentować wynik ostatniego głosowania widzów w "Tańcu z Gwiazdami". Blogerka nie ukrywa, że nie spodziewała się, że to właśnie ona odpadnie z show.

Po dwóch dniach milczenia, wydaje mi się, ze jestem w stanie w końcu cokowliek od siebie napisać.
Ostatnie 3 miesiące to dla mnie naprawdę wyjątkowy czas. Tak jak powiedziałam- to była przygoda mojego życia i oddałabym wszystko by trwała dłużej. Od początku powtarzałam, ze nie idę do tego programu by go wygrać, tylko po to by otworzyć się, rozwinąć i przeżyć coś niesamowitego, a to właśnie mi się udało, także dla samej siebie- wygrałam. 
Włożyłam w ten program całe moje serce i poświęciłam mu mnóstwo czasu. Niestety to kiedyś musiało się skończyć, wiem o tym, po prostu nie byłam na to gotowa- napisała Angelika Mucha.

Angelika podziękowała swoim fanom za wsparcie. A co napisała o Rafale Maseraku? Odpowiedź na następnej stronie. 

Zobacz także: Znany polski gwiazdor chciał adoptować Tomka Barańskiego gdy jako dziecko stracił rodziców! Tancerz wyjawił nam szczegóły!

3/5
Angelika Mucha komentuje swoją porażkę w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

Dziękuje tez za wszystkie wiadomości, gratulacje i słowa wsparcia od Was i od wszystkich moich znajomych i rodziny. 
Jednak najbardziej chciałbym podziękować osobie, której jestem wdzięczna z całego serca za największe wsparcie i wiarę we mnie @rmaserak 🌟💃🏼 Przyszłam do tego programu nie umiejąc nic, nie wierząc w siebie i bojąc się wszystkiego, a dzięki Tobie stałam się zupełnie inna osoba. Dziękuje Ci za największa lekcje życia- każdy trening pełen łez, rozmów czy chwil radości. I za to ze dzięki Tobie pokochałam taniec. Jesteś najlepszym partnerem jakiego mogłam sobie tylko wymarzyć. 
Dziekuje 💖- napisała na Instagramie.

W sieci pojawił się również wpis Rafała Maseraka. Co napisał o swojej tanecznej partnerce z "Tańca z Gwiazdami"? Zobaczcie! 

4/5
Angelika Mucha komentuje swoją porażkę w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

Dziękuję @littlemooonster96 za ten intensywny, wspólny czas💪☺️👩pierwszy raz uczyłem tak młodą gwiazdę, która zrobiła ogromny postęp! Brawo!Zaangażowałaś się i pokazałaś jak pracowitą i zdolną osobą jesteś!!!Jestem z Ciebie dumny!!!!💪👩💃🏻Poznałaś kawałek mojego świata i tv! Mam nadzieję, że byłem dobrym przewodnikiem i nauczycielem 💛Jesteś młodą i zdolną osobą- uwierz w Siebie!!!!! ☘️Widzimy się w odcinku finałowym!- napisał Rafał Maserak. 

5/5
Andżelika Mucha i Rafał Maserak

Żalujecie, że Angelika i Rafał odpadli z "Tańca z Gwiazdami"?

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami