Viva Comet 2012: Triumf Farnej, wielki powrót Górniak

Właśnie zakończyła się gala Viva Comet 2012. Za nami pełen emocji wieczór, który okazał się ogromnym sukcesem Ewy Farnej. Młoda wokalistka wygrała w trzech kategoriach: Najlepszy Artysta w internecie, Dzwonek Roku i Wokalistka Roku.

Galę Viva Comet 2012, podobnie jak rok temu, otworzyła Doda, która podziękowała za wszystkie zdobyte dotychczas dwanaście Comet. Dzięki tegorocznej gali jej kolekcja poszerzyła się o kolejną - trzynastą, za teledysk "XXX".

- Moi fani są niezwykli i wspaniali. Dziękuję Błażejowi i całej ekipie - powiedziała gwiazda.

Największym zaskoczeniem był występ Edyty Górniak. Diwa odebrała nagrodę za image roku i dała brawurowy występ. Mimo zapalenia krtani udało jej się rozgrzać publiczność do czerwoności mixem utworów "Consequences" i "Teraz  Tu", którymi promuje nowy album "My".

Sporą niespodzianką jest aż trzy nagrody dla zespołu Video: Zespół Roku, Płyta Roku i Artysta Roku dla Wojtka Łuszczykiewicza.

Honor obroniła także Honey, która triumfowała jako debiutantka roku.

Zdecydowanie największą przegraną tegorocznej gali jest MaRina. Piosenkarka mimo tego, że nie dostała żadnej nagrody, zaliczyła najlepszy występ wieczoru. Powiało zachodem.

Nagrody wręczali m.in.: Amanda Willson, Michał Piróg, Natalia Lesz, Radosław Majdan, MaRina z Mrozem oraz Afromental.

Zdjęcia z gali:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11