Krystyna Pawłowicz i Jurek Owsiak
East News

Krystyna Pawłowicz ostro komentuje słowa Jurka Owsiaka o seksie!

Krystyna Pawłowicz i Jurek Owsiak
East News

Podczas tegorocznego Przystanku Woodstock Jurek Owsiak wywołał niemały skandal. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy radził posłance Prawa i Sprawiedliwości Krystynie Pawłowicz, by... spróbowała seksu.

 

Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać - mówił Jerzy Owsiak na Przystanku Woodstock.

 

Słowa Jurka Owsiaka spowodowały natychmiastową reakcję. PiS zapowiada pozew, a sama Krystyna Pawłowicz właśnie skomentowała wypowiedź Owsiaka. Co powiedziała?

 

Reakcja Krystyny Pawłowicz na słowa Jurka Owsiaka

 

Krystyna Pawłowicz odpowiedziała na słowa Jurka Owsiaka w rozmowie z se.pl. Posłanka nie ukrywa swojego oburzenia i zapowiada, że nie zostawi całej sprawy.

 

- W ogóle nie będę tego komentowała publicznie, ale podejmę odpowiednie kroki prawne. Nie mam zamiaru się z nim wdawać w pyskówki i odpowiadać. Nie będę z panem Owsiakiem przez media rozmawiała, są inne procedury. To już pani Mazurek zapowiedziała - powiedziała Krystyna Pawłowicz.

 

Krystyna Pawłowicz zareagowała również na komentarz dziennikarki "Gazety Wyborczej" Dominiki Wielwieyskiej, która na Twitterze napisała, że wypowiedź Jurka Owsiaka była seksistowska oraz upokarzająca.

 

Dobrze, że tak powiedziała. Jeśli ktoś zachowuje się wobec innych tak, jak powinien, to nie mam zastrzeżeń. Ale poglądów politycznych nie podzielam - powiedziała Krystyna Pawłowicz w rozmowie z se.pl.

 

Czy uważacie, że tym razem Jurek Owsiak faktycznie przesadził? On już skomentował swoje słowa. Przeczytajcie więcej: Jurek Owsiak obraził Krystynę Pawłowicz? "Nie cofnę moich słów!" i zachwala... terapię seksem 

 

Zobacz też: Posłanki poczuły lato – niektóre chyba za bardzo... Czy podobają się Wam ich sejmowe stylizacje?

 

Przeczytaj też: Jurek Owsiak dostanie Nobla?! Jego kandydatura została oficjalnie przyjęta!

 

Jurek Owsiak wywołał skandal swoimi słowami o Krystynie Pawłowicz podczas Przystanku Woodstock

Jerzy Owsiak
East News

 

Krystyna Pawłowicz zapowiada pozew!

Krystyna Pawłowicz
East News

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47