Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Bardzo wzruszający wywiad z Ulą Chincz. Gwiazda wspomina ojca. Pokazała nam prywatne zdjęcia [WIDEO]

Córka dziennikarza we wzruszającej rozmowie z naszą reporterką

W 2013 roku zmarł popularny dziennikarz, Andrzej Turski. Odejście ojca Urszuli Chincz wywołała wówczas wielki smutek wśród jego przyjaciół i rodziny. Z odejściem ojca nie mogła pogodzić się początkująca wówczas prezenterka telewizyjna. Chincz na jakiś czas zniknęła z mediów. Dopiero po kilku miesiącach wróciła na wizję. Od tamtej chwili córka Andrzeja Turskiego jest gwiazdą TVN. Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że Urszula Chincz postanowiła napisać książkę o życiu swojego ojca.  Zobacz: Ula Chincz wydała książkę o zmarłym ojcu: Miałam wrażenie, że nie zależy mu na dobrym zdrowiu

Ostatnio odbyło się spotkanie autorki książki " 7 Dni. Świat Andrzeja Turskiego" z przyjaciółmi i współpracownikami dziennikarza. Ula Chincz w rozmowie z naszą reporterką Iwoną Piotrowska zdradziła dlaczego i dla kogo zdecydowała się wydać opowiadanie o ojcu.

- Książka powstała tak, że Ania Morawska, współpracownica mojego taty z Panoramy była umówiona z tatą, że oni ją napiszą razem, że to będzie wywiad rzeka, którego tata udzieli Ani. Mieli się spotkać w czerwcu, tata niestety zmarł wcześniej. I Ania przyszła do mnie i powiedziała napiszmy to razem. Ja mówię " Ania nie, nie jestem gotowa, nie chcę".  A ona mówi " Proszę  cię napiszmy to razem". Czas pokazał, że Ania miała rację, dlatego że kilka osób z mojej rodziny, które były świadkami dzieciństwa mojego taty już odeszło. Dlatego to był idealny czas na tą książkę, żeby ona powstała- powiedziała przed naszą kamerą Ula Chincz.

Prezenterka TVN przyznała, że książka powstała głównie dla jej syna, Rysia. Dziecko Chincz ma teraz 6 lat i z pewnością nie będzie zbyt dobrze pamiętał swojego dziadka, a dzięki zapisanym wspomnieniom będzie mógł go poznać bliżej.


Urszula Chincz zdradziła kulisy powstania książki o Andrzeju Turskim

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner