Kinga Rusin kończy 49 lat
Instagram/ONS/EastNews

Kinga Rusin kończy dziś 49 lat. Oto sekret jej młodego wyglądu - robi to codziennie!

Kinga Rusin kończy 49 lat
Instagram/ONS/EastNews

Kinga Rusin kończy 49 lat! Dziennikarka mimo upływu czasu wygląda coraz lepiej i sprawia wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda TVN stawia na naturalność, zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek. To wszystko sprawia, że wygląda doskonale i może pochwalić się świetną sylwetką, którą od czasu do czasu prezentuje w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcia z wakacji. A jaki jest sekret urody Kingi Rusin?

Zobacz także: Żółta sukienka Kingi Rusin to hit! Ten krój i kolor optycznie wyszczupliły gwiazdę TVN

Tajemnica wyglądu Kingi Rusin!

Kinga Rusin jest pewną siebie, dojrzałą kobietą, która stawia na zdrowy styl życia i naturalne kosmetyki, a co zaskakujące nigdy nie farbowała włosów. Dziennikarka ma też swoje rytuały w ciągu dnia, którymi podzieliła się ze swoimi fanami. Robi to codziennie!

Wieczorem dla ukojenia i dobrego snu napar z melisy. Rano zamiast kawy dobra, liściasta, zielona herbata. Po wstaniu 5 minut rozciągania przy otwartym oknie i do boju! Szybki prysznic chłodną wodą, na mokre jeszcze ciało, bo mało czasu, olejek waniliowy (pobudzi i obudzi zarówno ciało jak i zmysły). (...) Krótki ale głęboki sen (po melisie u mnie gwarantowany) i... powtarzamy od początku😊 - wyznała Kinga Rusin dawno na Instagramie.

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" jest świadomą kobietą i jak przyznaje, wybór zdrowego stylu życia wpływa na jej wygląd:

Prawdziwy sekret mojego "dobrego wyglądu" tkwi jednak w czymś zupełnie innym - w świadomych wyborach. Nie jem mięsa, lubię się ruszać, nie stosuję używek, pozytywnie myślę, a przede wszystkim, od ponad 9 lat, do pielęgnacji twarzy i ciała używam wyłącznie 100% naturalnych kosmetyków - zdradziła Kinga Rusin na Instagramie.

Sport w życiu Kingi Rusin!

Kinga Rusin wydała też poradnik na temat zdrowego stylu życia: "Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik", w którym pisze o swoim stylu życia i zdradza, dlaczego zdecydowała się na tak dużą zmianę. Nie można zapomnieć, że dziennikarka kocha też sport! Jest zapaloną narciarką, biega, jeździ konno i została też fanką sportów wodnych, jak kitesurfing.

Spójrzcie na te zdjęcia i przypomnijcie sobie, jak Kinga Rusin wyglądała na początku kariery dziennikarskiej! Zobaczcie, jak się zmienił!

Zobacz także: Kinga Rusin już ma najmodniejsze jeansy na wiosnę 2020!

King Rusin kończy 49 lat! Dziennikarka mimo upływu lat nadal wygląda doskonale.

Kinga Rusin w różowej bluzce z organzy

Od wielu lat styl Kingi Rusin niewiele się zmienia. Dziennikarka wybiera kobiece sukienki i klasyczne rozwiązania. Nie boi się też podążać za modą i czasem zakłada modne sneakersy i płaszcz.

Kinga Rusin 2018
East News

Kinga Rusin w 2008 była zakochana w prostej grzywce, z której zrezygnowała w 2009 roku.

Kinga Rusin 2008 rok 2009 rok
East News

2007 rok przyniósł dla Kingi Rusin zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami". Potem przyszedł czas na kolejne wyzwania i prowadzenie nowych programów. Kinga Rusin już wtedy była jedną z największych gwiazd stacji TVN.

Kinga Rusin 2006 rok 2007 rok
East News

W 2006 dziennikarka mocno eksperymentowała z fryzurami.

Kinga Rusin 2006 rok fryzury
East News

W 2004 roku Kinga Rusin zaskakiwała swoimi stylizacjami. Już wtedy uwielbiała eleganckie zestawy.

Kinga Rusin 2004 rok stylizacje
East News

Dziennikarka towarzyszyła Tomaszowi Lisowi podczas odbierania nagrody w 1999 roku.

Kinga Rusin  z Tomaszem Lisem 1999 rok
East News

Kinga Rusin w 1994 roku podczas spotkania z Billem Clintonem w Waszyngtonie. Wygląda, jak nastolatka!

Kinga Rusin 1994 rok
Instagram/Iga Lis

 

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17