karen.jpg
mat.prasowe

Ubrania Karen Millen dostępne w Polsce

karen.jpg
mat.prasowe

Karen Millen to znana brytyjska marka odzieżowa dedykowana wymagającym kobietom, poszukującym w świecie mody wyjątkowej jakości i unikalnego stylu. Jedyny w Polsce butik tej marki został otwarty w gdyńskim centrum handlowym Klif.
 
Najnowsza kolekcja wiosna - lato 2012 Karen Millen dostępna jest już w Polsce. Wiosenno - letnie propozycje utrzymane są w eklektycznym stylu. Abstrakcyjne nadruki, intensywne, tropikalne wzory i śmiałe kolory kontrastują ze sportowymi, nowoczesnymi kształtami i stonowanymi barwami pustyni.
 
Kolekcja wyróżnia się wieloma nawiązaniami do natury. Jedwabna kurtka motocyklowa noszona z dopasowaną bluzką i jedwabnymi spodniami w tradycyjnym wzorze kontrastuje z motywami roślinnymi. W miejskiej dżungli kobieta Karen Millen będzie mogła przemykać się także w miękkich taftowych marynarkach khaki i sukienkach z plisowanego tiulu. Całość kolekcji prezentuje się niezwykle luksusowo i w stylu glamour. Marka nie boi się odważnych zestawień, zachwycając mieszanką barw, ciężarem faktur i struktur użytych materiałów.

Więcej na temat kolekcje Karen Millen Klif
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41