Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
"Twoja twarz brzmi znajomo" została zawieszona z powodu koronawirusa"
Facebook
Newsy

"Twoja twarz brzmi znajomo" również zawieszona! Maciej Dowbor zdradził szczegóły!

Maciej Dowbor potwierdził wstrzymanie pracy na planie "Twoja twarz brzmi znajomo" z powodu koronawirusa. Co dalej z 11. edycją show?

Maciej Dowbor poinformował, że nagrywanie najnowszych odcinków do "Twoja twarz brzmi znajomo" zostało zawieszone z powodu koronawirusa. Wiadomość przekazał podczas wieczornej transmisji na żywo na Instagramie. 

Polsat zdecydował również o zawieszeniu 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Program ma zostać wznowiony jesienią 2020 roku wraz z takim samym składem uczestników. 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" zawieszony! Program wróci na antenę dopiero jesienią! Jak komentują to gwiazdy?

"Twoja twarz brzmi znajomo": Co było największym wyzwaniem dla Anny-Marii Siekluckiej? Zaskakująca odpowiedź!

Nagrywki do "Twoja twarz brzmi znajomo" zawieszone z powodu koronawirusa

Sytuacja w Polsce spowodowana koronawirusem robi się coraz poważniejsza. Premier podczas wczorajszej konferencji poinformował o wznowieniu granic oraz zamknięciu wszystkich pubów, restauracji i galerii handlowych. Wstrzymany również został międzynarodowy ruch kolejowy i lotniczy. Decyzją rządu apeluje się o pozostanie w domu w ciągu najbliższych dwóch tygodni. 

Z powodów bezpieczeństwa i troski o zdrowie wszystkich osób pracujących na planie "Twoja twarz brzmi znajomo" postanowiono wstrzymać pracę na planie. Poinformował o tym Maciej Dowbor na Instagramie.

Przestajemy nagrywać "Twoja twarz brzmi znajomo". Pół godziny temu dostaliśmy wiadomość, że nagrania zostają wstrzymane. - powiedział 

Joanna Koroniewska powtórzyła to również w rozmowie z Barbarą Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem podczas wspólnej transmisji na żywo: 

Wszystkie produkcje odwołali. Maciej nie ma "Twojej twarzy". W poniedziałek jeszcze się wszystkiego dowiemy. 

11. marca produkcja ogłosiła, że wszystkie odcinki będą nagrywane bez udziału publiczności jednak sytuacja w Polsce jest dynamiczna. Aktorka dodała, że wszystkie seriale również odwołują zdjęcia, ponieważ według zasad w jednym miejscu nie może przebywać więcej niż 50 osób. Czekamy na oficjalne stanowisko telewizji Polsat w sprawie emisji kolejnych programów. Dzisiejszy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" zostanie wyemitowany bez zmian, ponieważ nagrywano go z wyprzedzeniem. 

Zobacz także: Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje"

Wstrzymano pracę nad "Twoja twarz brzmi znajomo", jak poinformował Maciej Dowbor.

Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
Fot. M. Zawada

Czy emisja programu również zostanie przeniesiona na jesień 2020, jak w przypadku "Tańca z Gwiazdami"?

Gwiazdy 13. edycji
Mat. prasowe/Polsat

 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o kryzysie
EastNews
Newsy
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" o jurorach z "Tańca z gwiazdami"!
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" o jurorach z "Tańca z gwiazdami"!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak popularność zdobyli dzięki wygranej w reality show "Love Island" i oboje starają się maksymalnie wykorzystać swoje "5 minut". Teraz para pokazuje swoje umiejętności taneczne w " Tańcu z gwiazdami ". Podczas rozmowy z Party.pl zdradzili, czy obawiają się oceny jury! Sylwia Madeńska jest bardzo pewna siebie, ale boi się o Mikołaja. Wiemy, skąd ten strach!  Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, jak Sylwia i Mikołaj radzą sobie na treningach. Czy para faktycznie walczy ze sobą na parkiecie? Jak się dogadują?  Zobacz także:  Szczuplutka Sylwia Madeńska w "Tańcu z gwiazdami". Ledwie ją poznaliśmy!    

Koronawirus w Polsce
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce: stacje zawieszają produkcję kolejnych seriali i programów!
Stacje telewizyjne zareagowały na niepokojące informacje dotyczące koronawirusa i zawiesiły prace na planach wielu seriali i programów.

Stacje telewizyjne zareagowały na informacje dotyczące koronawirusa i zawiesiły prace na planach wielu seriali i programów. Zaledwie kilka dni temu, w piątek 13 marca podczas emisji "Tańca z Gwiazdami" prowadzący przekazali, że władze Polsatu podjęły decyzję o zawieszeniu show i przełożeniu go na jesień. Szybko okazało się, że również produkcja nowych odcinków programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostaje wstrzymana. W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi koronawirusa zostają zawieszone również prace na planach hitowych seriali TVP, TVN i Polsatu. Co ze specjalnym odcinkiem "Sanatorium miłości"? Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, stacje telewizyjne wstrzymały pracę na planach takich seriali jak: "Klan", "Korona królów", "Komisarz Alex" czy "Leśniczówka" w TVP - "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" mają zaplanowaną wcześniej przerwę w zdjęciach. Okazuje się również, że wstrzymane zostały również prace nad specjalnym odcinkiem "Sanatorium miłości"! Telewizja Polska z troski o bezpieczeństwo i dobro aktorów podjęła decyzję o zawieszeniu na dwa tygodnie zdjęć do realizowanych przez siebie seriali. Przełożone zostały również zdjęcia do specjalnego odcinka „Sanatorium Miłości”- w rozmowie z wirtualnemedia.pl zdradziła Agnieszka Lenart.  Polsat z kolei zawiesił nagrania nowych odcinków "Pierwszej miłości", "Policjantek i policjantów", "Sprawiedliwych- Wydziału Kryminalnego" i " Świętego". Jak już wiemy wstrzymano również nagrania "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz przeniesiono na jesień jedenastą edycję "Tańca z Gwiazdami". Władze TVN również zareagowały na wydarzenia...

"Twoja twarz brzmi znajomo" została zawieszona z powodu koronawirusa"
Facebook
Newsy
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": To wyjątkowo trudna edycja dla Katarzyny Skrzyneckiej. Opublikowała wpis
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": To wyjątkowo trudna edycja dla Katarzyny Skrzyneckiej. Opublikowała wpis

Pandemia koronawirusa wywołała nie tylko panikę wśród ludzi ale także zmusiła telewizje do rewolucji w ramówkach. Z anteny znikają m. in. nagrywany na żywo "Taniec z Gwiazdami" a także "The Four. Bitwa o sławę" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".  Katarzyna Skrzynecka opublikowała emocjonalny wpis dotyczący odwołania zdjęć do " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ", gdzie jest jurorem.  Zobacz także:  Tak uczczono pamięć Pawła Królikowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Łzy same napływają do oczu Katarzyna Skrzynecka o zawieszeniu 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"  11. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczęła się bardzo smutnym akcentem. Niestety zmarł Paweł Królikowski, który zasiadał za stołem jurorskim już od początku istnienia programu. Kiedy rozpoczęto zdjęcia do nowego sezonu, wszyscy mieli nadzieję, że aktor wyzdrowieje, jednak stało się najgorsze.  Teraz kolejna smutna wiadomość. Z powodu szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa, telewizja Polsat zdecydowała na zawieszeniu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na emocjonalny wpis w tym temacie:  💙😢 To dla nas wszystkich smutna wiadomość... W związku z obecną sytuacją stanu zagrożenia epidemicznego, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu wiosennej Edycji naszego programu 💙😢 @twojatwarzbrzmiznajomo oraz @tanieczgwiazdami .... 😢 Wczoraj wyemitowano 2 odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo nagrany wcześniej, z udziałem Publiczności, jeszcze przed stanami zagrożenia zdrowia... (...) Niestety kolejny , zrealizowany już odcinek może zostać wyemitowany dopiero we wrześniu...😢 gdy - mamy nadzieję - powrócimy na antenę jako 13 Edycja jesienna... 💙🎶🎶🎤...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner