Marta Gałuszewska w stylizacji w zwierzęcy wzór Gosia Andrzejewicz w cekinowej sukience Czadoman w okularach Karol Dziuba w jasnej koszuli Kamila Boruta w marynarce
Gwiazdy 13. edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo
mat. prasowe

Wraca uwielbiany przez widzów program Polsatu! Już wiosną ruszy 13. edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym o zwycięstwo będzie walczyć 8 gwiazd.

Media już od kilku tygodni plotkowały, kto weźmie udział w muzycznym programie, teraz jednak pojawiła się oficjalna lista uczestników najnowszej odsłony "TTBZ"! Niestety, wiadomo już, że w 13. edycji hitu Polsatu nie pojawi się Paweł Królikowski - miejsce jurora zajmie Adam Strycharczuk, zwycięzca 12. edycji programu. Teraz poznajcie wszystkie gwiazdy, które wystąpią w show!

Zobacz także: Żona Pawła Królikowskiego skomentowała stan zdrowia męża! Co dzieje się z aktorem? "Nadal jest w szpitalu"

1/8
Marta Gałuszewska w stylizacji w zwierzęcy wzór
mat. prasowe

O tym, że w kolejnej odsłonie "TTBZ" wystąpi Marta Gałuszewska media plotkowały już od kilku dni. Teraz okazuje się, że zwyciężczyni "The Voice of Poland" rzeczywiście będzie gwiazdą 13. edycji hitu Polsatu! Będziecie kibicować Marcie? 

2/8
Gosia Andrzejewicz w cekinowej sukience
mat. prasowe

Jedną z uczestniczek show została również Gosia Andrzejewicz - popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Wokalistka ma na swoim koncie takie utwory jak: „Słowa”, „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła”. 

3/8
Czadoman w okularach
mat. prasowe

Czadoman, czyli Paweł Dudek, to autor wielkiego hitu "Ruda tańczy jak szlaona". Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta „Czadomania” pokryła się podwójną platyną.

4/8
Karol Dziuba w jasnej koszuli
mat. prasowe

Karol Dziuba to przede wszystkim aktor teatralny. Jesienią ubiegłego roku wystąpił w serialu "Zawsze warto"- aktor zagrał kochanka Marty (Weronika Rosati). 

5/8
Kamila Boruta w marynarce
mat. prasowe

Kolejną uczestniczką 13. edycji "TTBZ" jest Kamila Boruta. Jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13 lat! Stale współpracuje również z Teatrem Capitol w Warszawie. Widzowie z pewnością znają ją z głównej roli w serialu Czwórki „Miłość na zakręcie”.

6/8
Filip Gurłacz w bluzie z kapturem
mat. prasowe

W kolejnej odsłonie show Polsatu pojawi się również Filip Gurłacz. Młody aktor ma na swoim koncie role w takich filmach jak: "Miasto 44" i  "Powidoki". Obecnie możemy go ogląda w hicie Polsatu „Pierwsza miłość” i najnowszym sezonie „Watahy”.

7/8
Natalia Avelon w beżowej bluzce
mat. prasowe

Natalia Avelon jest aktorką i wokalistką. Natalia wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM wylansowała przebój „Summer Wine”. Hit znalazł się w czołówkach europejskich list przebojów oraz zdobył Platynową Płytę. 

8/8
Maurycy Popiel w czarnej stylizacji
mat. prasowe

O zwycięstwo w 13. edycji "TTBZ" będzie walczył również Maurycy Popiel. Widzowie doskonale znają go m.in. z serialu "M jak miłość" i "Pierwsza miłość". W dzieciństwie byłvczłonkiem Chóru Chłopięcego Filharmonii Krakowskiej, a jako nastolatek Chóru Katedry Wawelskiej. 

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo