A to niespodzianka! TVN, który od lat nie organizuje koncertu sylwestrowego, postanowił powalczyć o widza w nieco inny sposób. Dzień przed, 30 grudnia, pokaże specjalną imprezę z udziałem polskich gwiazd pod tytułem "Nie idziemy na Sylwestra". O co chodzi? Poznajcie szczegóły.

Reklama

"Nie idziemy na Sylwestra" - TVN z koncertem specjalnym

Stacje TVP i Polsat już ujawniły, kto zaśpiewa podczas ich koncertów sylwestrowych. W Zakopanem dla widzów Telewizji Polski wystąpią m.in. Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Blanka czy Edyta Górniak. Polsat w tym roku postawił na m.in. Kayah, Dodę, Golec Orkiestra, Majkę Jeżowską czy Dawida Kwiatkowskiego.

Zobacz także: Plebiscyt "Gwiazdy Party". Wybierz artystkę/artystę 2023 roku. Zagłosuj!

TVN z kolei w sobotę, 30 grudnia, wyemituje koncert, który będzie miał formę domówki, podczas którego gwiazdy polskiej sceny zaśpiewają największe przeboje w specjalnych aranżacjach.

Ten niecodzienny pomysł to alternatywna propozycja dla tych, którzy w oczekiwaniu na Nowy Rok, chcą pobawić się nieco wcześniej, bo w sobotni wieczór. Czołowe nazwiska polskiej sceny muzycznej, spotkają się tuż przed Sylwestrem, by wspólnie zagrać i zaśpiewać najpopularniejsze utwory w zaskakujących aranżacjach - prawdziwy mix gatunków muzycznych
informuje TVN portal wirtualnemedia.pl

Koncert poprowadzą Marcin Prokop oraz Wojciech Łozowski. A kogo zobaczymy na scenie?

Zobacz także
Marcin Prokop w "Mam Talent"
Marcin Prokop w "Mam Talent" Pawel Wodzynski/East News

Wśród gwiazd m.in. Alicja Majewska, Małgorzata Ostrowska, Mery Spolsky, Rubens, IGO, Król, Natalia Szroeder, Wiktor Dyduła czy Grubson.

Zobacz także: Sylwester 2023: Kozidrak nie wystąpi ani w Polsacie, ani w TVP! Będziecie zaskoczeni, gdzie się pojawi

Reklama

Czekacie? A może jednak wolicie obejrzeć koncert w Sylwestra?

29.09.2023 Gdansk 80 rocznica urodzin i 40 rocznica przyznania Lechowi Walesie Pokojowej Nagrody Nobla Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER N/z: Natalia Szroeder
WOJCIECH STROZYK/RERPORTER
PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS SOPOT 27.05.2023 POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2023 - DZIEN DRUGI N/Z: ALICJA MAJEWSKA
ALICJA MAJEWSKA VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama