Party Stories
Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
ONS.pl
Newsy

Ważna decyzja w życiu Tomka Karolaka. Jego związek wygląda coraz bardziej poważnie

To jest pewne! Tomasz Karolak jest zakochany po uszy w piosenkarce i modelce Magdalenie Malickiej. Aktor poznał ją na planie „Rodzinki.pl” i niedługo później umówili się na pierwszą randkę. Zaiskrzyło! Tomek i Magda są na razie nierozłączni. Jednak Magda na co dzień mieszka w Los Angeles i wyjeżdża tam w połowie listopada. Wraca dopiero na święta. 

– Magda zamierza wrócić na dłużej do Polski. Wszystko dla Tomka - mówi znajoma pary

Czy Tomek i Magda zamieszkają wkrótce razem? Wszystko na to wskazuje. Jak zaplanują swoją przyszłość? O tym przeczytacie w nowym "Fleszu".

 

Zobacz: Skandal w "Ameryka Express" Widzowie twierdzą, że TVN kłamał ws. wypadku! Jest komentarz jednego z uczestników

 

Tomek znowu jest zakochany

Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze
ONS.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Karolak z partnerką
Newsy
Nie uwierzysz, dzięki komu Tomasz Karolak poznał swoją nową dziewczynę. To bardzo popularny aktor...

  Tomek Karolak ma od kilku tygodni nową dziewczynę. To piękna modelka i piosenkarka Magda Malicka . Magda mieszka na stałe w Los Angeles, gdzie wciąż odnosi sukcesy w modelingu. Do Polski do tej pory przyjeżdżała sporadycznie . Była więc mała szansa, że Magda spotka się z Tomkiem Karolakiem gdyby nie ... jego młodszy kolega z planu "Rodzinki.pl", Maciej Musiał.  Maciek od kilku lat przyjaźni się z Magdą i to on wpadł na pomysł, aby pojawiła się w jednej ze scen „Rodzinki.pl” – Magda była pewna, że po zakończeniu zdjęć natychmiast wróci do Ameryki. Traktowała to po prostu jako zabawny epizod - mówi znajoma modelki Stało się jednak inaczej i dzisiaj Tomek i Magda stanowią jedną z najgorętszych par show-biznesu. Tomek od kilku tygodni jest bardzo zakochany!   Więcej - w nowym "Party"

Magda Frąckowiak na pokazie Victoria's Secret
Forum
Newsy
Magdalena Frąckowiak zakochała się w synu znanej projektantki! Jak do tego doszło?
"On nie widzi świata poza Magdą!"

Magdalena Frąckowiak (32) i Alex Przetakiewicz (26) poznali się przez wspólnych znajomych latem tego roku. Szybko między nimi zaiskrzyło i zaczęli się spotykać. Na początku ich bliscy myśleli, że to tylko przelotny romans. Przypominali, że nie tak dawno Magda rozstała się z synem projektanta Roberto Cavallego, Daniele. Jednak wygląda na to, że modelka i syn Joanny Przetakiewicz myślą o sobie poważnie. Ostatnio wybrali się na romantyczne wakacje do Tulum w Meksyku. Teraz zamieszkali razem w Warszawie w mieszkaniu Magdy. Wszystko wskazuje na to, że Magda i Alex spędzą też wspólnie najbliższe święta. – Alex nie widzi świata poza Magdą! Nigdy nie był w nikim tak zakochany – mówi „Party” znajoma Przetakiewicza. Alex i Magda na zakupach w Londynie.   Alex Przetakiewicz (w środku) jest dyrektorem generalnym marki La Mania, którą założyła jego mama, Joanna Przetakiewicz.

Tomasz Ciachorowski jest gejem. Tomasz Ciachorowski i Maciej Radel
ONS
Newsy
Ciachorowski: Jestem nieuleczalnie zakochany
Aktor opowiedział o swoim uczuciu do...

Życie prywatne Tomasza Ciachorowskiego jest owiane wielką tajemnicą. Gwiazdor niechętnie opowiada o tym czy ma dziewczynę/chłopaka, nie pojawia się w śniadaniówkach i rzadko udziela wywiadów. No, chyba że ma okazję porozmawiać o swoim wyglądzie ( zobacz: "Pryszcz odbiera mi pewność siebie" ). Ostatnio aktor wyjątek zrobił dla tygodnika "Angora", w którym zdradził kilka faktów z życia prywatnego. Oczywiście dotyczą głównie pasji pozazawodowych. Ciachorowski w rozmowie z Bohdanem Gadomskim zdradza, że jego obecną sympatią jest... Rzym, a w szczególności włoska kuchnia. Tomek pochwalił się, że stolica Włoch zrobiła na nim potężne wrażenie, ale nie dodał już czy był tam ze swoją drugą połówką czy sam. - Byłem tam tylko pięć dni, ale była to bardzo intensywna eskapada, z której przywiozłem głównie wrażenia kulinarne. Jestem nieuleczalnie zakochany. W kuchni włoskiej. A poza tym Włosi to sympatyczni, zabawni, promienni ludzie. Przy okazji Tomek zdradził plany zawodowe. A w zasadzie pochwalił się tajemniczą propozycją. - Na horyzoncie majaczy bardzo ciekawa propozycja teatralna, ale nie zdradzę co to, żeby nie zapeszyć . Proszę trzymać za mnie kciuki. Trzymamy więc kciuki w sprawach zawodowych i sercowych. Przy okazji liczymy na kolejne odważne wyznania. Nie tylko te o urodzie i kompleksach. Zobacz: Kompleks Ciachorowskiego. Nie przesadza? Tomasz Ciachorowski, Maciej Radel i Agata Skóra (screen z maxmodels.pl): Ciachorowski w klipie Sylwii Grzeszczak "Pożyczony":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner