Tomasz Karolak z córką
Newsy

Tomasz Karolak to wzorowy tata. Aktor odebrał córkę Lenkę z zajęć i zabrał ją na zakupy! ZDJĘCIA

Tomasz Karolak to wzorowy tata. Aktor odebrał córkę Lenkę z zajęć i zabrał ją na zakupy! ZDJĘCIA
Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak siedzą na kanapie na konferencji TVP
ONS
Seriale
Karolak o nowym sezonie "Rodzinki.pl": "Ten sezon piszą Polacy!" Przeprowadzka, studia, problemy...
Karolak o nowym sezonie "Rodzinki.pl": "Ten sezon piszą Polacy!" Przeprowadzka, studia, problemy...

Tomasz Karolak opowiedział o nowym sezonie "Rodzinka.pl"! Już wkrótce na antenie TVP pojawi się 9. już sezon jednego z najbardziej lubianych seriali Polaków. Tomasz Karolak ostatni weekend spędził we Wrocławiu na festiwalu Capital of Rock organizowanym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. W przerwie między koncertami opowiedział o pracy nad 9. sezonem serialu „Rodzinka.pl”. 9. sezon, który teraz kręcimy i będziemy kończyć w październiku, piszą Polacy. To już nie jest format kanadyjski przenoszony na polskie warunki. Serial jest pisany w całości przez Patricka Yokę i Karola Klementewicza. Okazuje się, że mają takie wyczucie, że niektóre sceny są lepsze niż w oryginale… Wiemy już, że Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) przeprowadzą się do mieszkania w Warszawie, a najstarsi synowie (Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski) wyfruną z rodzinnego gniazda. Jak zdradza Karolak, choć chłopaki dorośli, wciąż będą przysparzać problemów rodzicom i jednocześnie obiecuje, że będzie się z czego pośmiać. Kręcimy dalej. Jest fajnie! Jest moc! Jest śmiesznie! – dodaje. Czekacie na 9. sezon "Rodzinki.pl"?   Zobacz:  A jednak! Tomasz Karolak szykuje się do ślubu z Violą Kołakowską. Aktor zdradził, kiedy odbędzie się uroczystość! Tomasz Karolak o nowym sezonie "Rodzinki.pl"

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska
Newsy
Tomek Karolak schudł 20 kilogramów! Nie uwierzysz jaki sport teraz trenuje!
Tomek Karolak schudł 20 kilogramów! Nie uwierzysz jaki sport teraz trenuje!

Tomasz Karolak chudnie w oczach! Fani aktora zastanawiali się, czy powodem utraty prawie 20 kilogramów nie były jego problemy ze zdrowiem. Ale Tomasz Karolak rozwiewa ich wątpliwości w najnowszym „Fleszu” :   Zrzucenie nadwagi zawdzięczam ćwiczeniom wu shu. Od niedawna zacząłem trenować tę chińską sztukę walki i dawno już nie czułem się tak dobrze jak teraz – mówi aktor. Tomasz Karolak od lat intensywnie, chociaż z przerwami, trenuje różne sporty. Teraz został fanem ćwiczeń wu shu. Widać, że mu to służy.   Tomasz ma teraz powody do tego, żeby szczególnie dbać o sylwetkę. Jakie? Przeczytasz w najnowszym  „Fleszu”.  

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej
Eastnews
Newsy
Karolak niepewny ślubu z Kołakowską?! "Ślub się odbędzie, no mam nadzieję, że się odbędzie..." Kiedy?
Karolak niepewny ślubu z Kołakowską?! "Ślub się odbędzie, no mam nadzieję, że się odbędzie..." Kiedy?

„Zaręczyny na scenie są pretensjonalne, dlatego oświadczę się za kulisami” - powiedział tuż po premierze sztuki „Słownik Ptaszków Polskich” w Teatrze Imka  Tomasz Karolak . P o czym wręczył speszonej  Violi Kołakowskiej  kwiaty i pierścionek zaręczynowy! To były niesamowite oświadczyny, których Viola z pewnością nie zapomni nigdy!   Teraz wszyscy się zastanawiają, kiedy Viola i Tomasz wezmą ślub! Ślub się odbędzie... No, mam nadzieję, że się odbędzie - odpowiedział Karolak "Super Expressowi". Ale kiedy? To wszystko zależy od narzeczonej. Nie wiem, czy to będzie jeszcze w tym roku, czy w następnym. Wszystko w rękach Violi. Na datę uroczystości i ze wszystkimi informacjami czekam na jej decyzję. Ja się podporządkuję - zapewnił w rozmowie z "Super Expressem" Karolak. W takim razie czekamy na odpowiedź Violi Kołakowskiej. Skoro to od niej zależy... Przypomnijmy, że wcześniej pojawiły się plotki, jakoby do ślubu Violi i Tomka miałoby w ogóle nie dojść! Tomek zasłania się brakiem czasu.  Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka. A tak naprawdę, boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały  - miał wówczas powiedzieć znajomy Tomka w rozmowie z tabloidem. Jak będzie naprawdę? Czy Tomek w końcu się odważy i do ślubu rzeczywiście dojdzie?   Viola Kołakowska i Tomasz Karolak. Karolak oświadczył się Violi w bardzo oryginalny sposób...   Pasują do siebie?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner