Tomasz Karolak wznawia spektakle w Imce
Newsy

Teatr Tomka Karolaka wznawia spektakle! A wszystko dzięki pomocy znanych aktorów...

Teatr Tomka Karolaka wznawia spektakle! A wszystko dzięki pomocy znanych aktorów...

Tomasz Karolak wznawia spektakle w Teatrze Imka, po tym jak kilka miesięcy temu ogłosił kryzys finansowy placówki! W rozmowie z "Show" aktor przyznał, że udało mu się uratować to miejsce dzięki pomocy zaprzyjaźnionych aktorów.

Tomasz długo walczył o swój teatr w Warszawie. Choć miał problem ze sponsorami, nie pozwolił na to, żeby go zamknąć. Teraz podzielił się radosną nowiną. W "Imce" zostaną wznowione spektakle!:

Na szczęście mój teatr IMKA ma wielu przyjaciół i świetną publiczność. Czy udało nam się go uratować? Chciałbym móc o tym powiedzieć w Sylwestra. Na razie wznawiamy najbardziej lubiane spektakle. Zagramy "Generała", "Dziady", a w grudniu "Momotaro" i "Dzienniki" Gombrowicza. Na szczęście zawsze mogłem polegać na sprawdzonych przyjaciołach - na Piotrze Adamczyku, Mikołaju Grabowskim, Iwonie Bielskiej, Janie Peszku czy Magdzie Boczarskiej i Magdzie Cieleckiej.

Cieszycie się z tego?

 

Zobacz także:  Zmarły miliarder Jan Kulczyk miał uratować teatr Tomasza Karolaka! Obiecał duże dofinansowanie

 

Tomasz Karolak wznawia spektakle

Tomasz Karolak w ramonesce

Tomasz Karolak uratował teatr

Tomasz Karolak na otwarciu Domu Wódki
ONS

 

Sąsiedzi wściekli na Tomasza Karolaka
Newsy
Sąsiedzi wściekli na Tomasza Karolaka. Zostawili mu liścik w drzwiach samochodu o treści... ZDJĘCIA
Sąsiedzi wściekli na Tomasza Karolaka. Zostawili mu liścik w drzwiach samochodu o treści... ZDJĘCIA
Tomasz Karolak z Violą Kołakowską i córką
Newsy
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wybrali się do restauracji... ale wyszli z niej oddzielnie ZDJĘCIA
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wybrali się do restauracji... ale wyszli z niej oddzielnie ZDJĘCIA
Tomasz Karolak zamknie swój teatr?
ONS
Newsy
Teatr Tomasza Karolaka bankrutuje? Odwołane spektakle
Będzie „restrukturyzacja” zespołu

To chyba jedna z najbardziej zaskakujących informacji w środowisku aktorskim! Tomasz Karolak będzie musiał zamknąć swój warszawski teatr IMKA na Placu Trzech Krzyży! Dlaczego? Wszystko przez wycofanie się sponsorów! Żeby utrzymać interes Karolakowi brakuje aż 3 mln złotych! Jeśli ich nie zdobędzie, IMKA będzie działać tylko do końca grudnia. IMKA odwołuje plany repertuarowe na sezon 2015/2016. Powodem jest wycofanie się sponsorów ze współpracy z teatrem. IMKA jest teatrem prywatnym i działa wyłącznie dzięki współpracy z firmami, instytucjami oraz osobami prywatnymi . Brak środków finansowych na dalszą działalność artystyczną spowoduje zamknięcie warszawskiej sceny przy pl. Trzech Krzyży. Potrzebne 3 mln złotych - czytamy na funpage'u teatru Zobacz: Kuba Wojewódzki szydzi z Tomasza Karolaka. O co poszło tym razem Karolak zapewnia, że robi wszystko, aby uratować scenę. Nie chce jednak dopuścić do sytuacji, że nie będzie miał jak zapłacić twórcom i aktorom: Z końcem sierpnia zarząd teatru podjął kroki, mające na celu zmniejszenie bieżących kosztów działalności. Odwołane zostały spektakle zaplanowane na jesień bieżącego roku, nawet tak uwielbiane przez publiczność IMKI jak „Kwartet” czy „Dzienniki”. Bez wsparcia finansowego ze strony sponsorów teatru, IMCE grozi zamknięcie z końcem grudnia 2015 roku. – Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której nie będziemy w stanie pokryć naszych zobowiązań względem aktorów i twórców współpracujących z teatrem. – mówi Tomasz Karolak, założyciel i dyrektor artystyczny IMKI – Podjęliśmy też trudne kroki związane z restrukturyzacją zespołu. Robimy wszystko, aby uratować naszą scenę. Niestety bez pozyskania sponsora nie przetrwamy. Na naszą działalność w sezonie potrzebujemy co najmniej 3 mln złotych - tłumaczy aktor. W teatrze IMKA występowali m.in....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner