Tomasz Karolak wręcza pierścionek Violi Kołakowskiej
Eastnews

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej! Mamy WIDEO i zdjęcie pierścionka!

Tomasz Karolak wręcza pierścionek Violi Kołakowskiej
Eastnews

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej! Niedzielny wieczór będzie wyjątkowy dla aktora i byłej modelki. Gwiazdor po uroczystej premierze "Słownik Ptaszków Polskich", w którym jedną z głównych ról gra Doda, postanowił podziękować swojej wybrance - Violi Kołakowskiej. Para nigdy nie była formalnie związana, a o ich relacji krążyły legendy. Wspólnie natomiast wychowują dwójkę dzieci. Kilka miesięcy temu, kiedy Teatr IMKA, którego dyrektorem jest Tomasz Karolak, miał kłopoty i groziło mu zamknięcie, Viola Kołakowska robiła wszystko, aby do tego nie doszło. I udało się! "Słownik Ptaszków Polskich" to pierwsza premiera po głośnej aferze, dlatego aktor musiał podziękować Kołakowskiej:

Pozwolę sobie na moment prywaty. Mianowicie chciałem podziękować wyjątkowej osobie, która przez całe 6 lat stała przy mnie, z którą wspólnie wychowujemy dzieci, która dawała mi dużo siły - Violce Kołakowskiej. Teraz powinienem się oświadczyć, ale oświadczyny na scenie to jest zbyt pretensjonalne, więc ja się jej oświadczę za kulisami.

Tomasz Karolak wręczył Violi 100 róż i zniknęli za kulisami. Była modelka powiedziała "tak" swojemu ukochanemu, a jej pierścionek jest naprawdę imponujący. Zresztą zobaczcie sami!

 

Tomasz Karolak oświadczył się w teatrze IMKA Violi Kołakowskiej. Wideo!

 

Zobacz: Tomasz Karolak i Viola Kołakowska w czułych uściskach na premierze. Taka miłość się nie zdarza...

 

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej

Tomasz Karolak pozuje do zdjęć z Violą Kołakowską
Eastnews

Pierścionek zaręczynowy Violi Kołakowskiej

Pierścionek zaręczynowy Violi Kołakowskiej od Tomasza Karolaka
Eastnews

Kiedy odbędzie się ślub?

Viola Kołakowska, Tomasz Karolak zaręczyny w teatrze Imka
Eastnews

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05