Tomasz Karolak wręcza pierścionek Violi Kołakowskiej
Eastnews
Newsy

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej! Mamy WIDEO i zdjęcie pierścionka!

Piękny pierścionek!

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej! Niedzielny wieczór będzie wyjątkowy dla aktora i byłej modelki. Gwiazdor po uroczystej premierze "Słownik Ptaszków Polskich", w którym jedną z głównych ról gra Doda, postanowił podziękować swojej wybrance - Violi Kołakowskiej. Para nigdy nie była formalnie związana, a o ich relacji krążyły legendy. Wspólnie natomiast wychowują dwójkę dzieci. Kilka miesięcy temu, kiedy Teatr IMKA, którego dyrektorem jest Tomasz Karolak, miał kłopoty i groziło mu zamknięcie, Viola Kołakowska robiła wszystko, aby do tego nie doszło. I udało się! "Słownik Ptaszków Polskich" to pierwsza premiera po głośnej aferze, dlatego aktor musiał podziękować Kołakowskiej:

Pozwolę sobie na moment prywaty. Mianowicie chciałem podziękować wyjątkowej osobie, która przez całe 6 lat stała przy mnie, z którą wspólnie wychowujemy dzieci, która dawała mi dużo siły - Violce Kołakowskiej. Teraz powinienem się oświadczyć, ale oświadczyny na scenie to jest zbyt pretensjonalne, więc ja się jej oświadczę za kulisami.

Tomasz Karolak wręczył Violi 100 róż i zniknęli za kulisami. Była modelka powiedziała "tak" swojemu ukochanemu, a jej pierścionek jest naprawdę imponujący. Zresztą zobaczcie sami!

 

Tomasz Karolak oświadczył się w teatrze IMKA Violi Kołakowskiej. Wideo!

 

Zobacz: Tomasz Karolak i Viola Kołakowska w czułych uściskach na premierze. Taka miłość się nie zdarza...

 

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej

Tomasz Karolak pozuje do zdjęć z Violą Kołakowską
Eastnews

Pierścionek zaręczynowy Violi Kołakowskiej

Pierścionek zaręczynowy Violi Kołakowskiej od Tomasza Karolaka
Eastnews

Kiedy odbędzie się ślub?

Viola Kołakowska, Tomasz Karolak zaręczyny w teatrze Imka
Eastnews

 

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej
Eastnews
Newsy
Karolak niepewny ślubu z Kołakowską?! "Ślub się odbędzie, no mam nadzieję, że się odbędzie..." Kiedy?
Karolak niepewny ślubu z Kołakowską?! "Ślub się odbędzie, no mam nadzieję, że się odbędzie..." Kiedy?

„Zaręczyny na scenie są pretensjonalne, dlatego oświadczę się za kulisami” - powiedział tuż po premierze sztuki „Słownik Ptaszków Polskich” w Teatrze Imka  Tomasz Karolak . P o czym wręczył speszonej  Violi Kołakowskiej  kwiaty i pierścionek zaręczynowy! To były niesamowite oświadczyny, których Viola z pewnością nie zapomni nigdy!   Teraz wszyscy się zastanawiają, kiedy Viola i Tomasz wezmą ślub! Ślub się odbędzie... No, mam nadzieję, że się odbędzie - odpowiedział Karolak "Super Expressowi". Ale kiedy? To wszystko zależy od narzeczonej. Nie wiem, czy to będzie jeszcze w tym roku, czy w następnym. Wszystko w rękach Violi. Na datę uroczystości i ze wszystkimi informacjami czekam na jej decyzję. Ja się podporządkuję - zapewnił w rozmowie z "Super Expressem" Karolak. W takim razie czekamy na odpowiedź Violi Kołakowskiej. Skoro to od niej zależy... Przypomnijmy, że wcześniej pojawiły się plotki, jakoby do ślubu Violi i Tomka miałoby w ogóle nie dojść! Tomek zasłania się brakiem czasu.  Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka. A tak naprawdę, boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały  - miał wówczas powiedzieć znajomy Tomka w rozmowie z tabloidem. Jak będzie naprawdę? Czy Tomek w końcu się odważy i do ślubu rzeczywiście dojdzie?   Viola Kołakowska i Tomasz Karolak. Karolak oświadczył się Violi w bardzo oryginalny sposób...   Pasują do siebie?

Tomasz Karolak wręcza pierścionek Violi Kołakowskiej
Eastnews
Newsy
Viola Kołakowska po zaręczynach z Tomaszem Karolakiem czuje się... zdradzona. Dlaczego?
Viola Kołakowska po zaręczynach z Tomaszem Karolakiem czuje się... zdradzona. Dlaczego?

„Zaręczyny na scenie są pretensjonalne, dlatego oświadczę się za kulisami” - powiedział tuż po premierze sztuki „Słownik Ptaszków Polskich”  w Teatrze Imka Tomasz Karolak. po czym wręczył speszonej Violi Kołakowskiej kwiaty i pierścionek zaręczynowy. Aktor do tej pory twierdził, że życie na kocią łapę bardzo mu odpowiada. Dlaczego zmienił zdanie? W końcu dotarliśmy się z Violką. Cała nasza czwórka jest teraz bardzo szczęśliwa - mówi nam Karolak. A co ze ślubem? Wróciliśmy do codziennej rutyny i o ślubie na razie nie rozmawiamy – mówi Kołakowska i żartuje, że choć jest szczęśliwa, to czuję też się zdradzona przez... swoją córkę Lenę. Ta bowiem wiedziała o zaręczynach i pomogła tacie utrzymać wszystko w tajemnicy. Cały tekst o zaręczynach Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej w najnowszym numerze „Flesza”.  Tomasz Karolak z rodziną Tomasz Karolak z Violą Kołakowską Tomasz Karolak z Violą Kołakowską i córką

Tomasz Karolak nie planuje ślubu z Violą Kołakowską?
ONS
Newsy
Ślubu nie będzie?! Zaskakujące doniesienia o związku Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej
Ślubu nie będzie?! Zaskakujące doniesienia o związku Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Tomasz Karolak nie planuje ślubu z Violą Kołakowską ? "Fakt" informuje, że aktor nie jest jeszcze gotów na tak poważne deklaracje. I chociaż po tym, jak Tomasz Karolak oświadczył się swojej partnerce na scenie w Tatrze IMKA i wszyscy czekali na informacje o ich ślubie - wszystko wskazuje na to, że nie prędko o nim usłyszymy. Tomek zasłania się brakiem czasu. Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka. A tak naprawdę, boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały  - zdradził tabloidowi znajomy pary. Informator gazety twierdzi nawet, że Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej, by podziękować jej za lojalność. Zaręczyny miały również wpłynąć na to, jak partnerka Tomasza Karolaka jest traktowana. Chciał też, żeby ludzie zaczęli poważniej ją traktować i nie pozwalali już sobie na niewybredne żarty o ich związku. Jesteście zaskoczeni sensacyjnymi doniesieniami tabloidu? My jednak mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy Tomasza Karolaka i Violę Kołakowską przed ołtarzem. Tego im życzymy!   Zobacz także: Viola Kołakowska po zaręczynach z Tomaszem Karolakiem czuje się... zdradzona. Dlaczego?   Tomasz Karolak nie chce poślubić Violi Kołakowskiej?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner