Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Teresa Lipowska w szalu
East News
Newsy

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Gwizda „M jak miłość” zdradziła, czego najbardziej się boi

Teresa Lipowska zdobyła się na szokujące wyznanie. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła swoje plany na przyszłe lata. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Mimo wielu wspaniałych ról, Teresa Lipowska najbardziej zapisała się w pamięci polskich widzów jako Barbara Mostowiak. Gwiazda "M jak miłość" w lipcu obchodziła swoje 83 urodziny i choć wciąż pozostaje aktywna zawodowo, a swoją energią zawstydza niejednego z nas, już myśli o starości, którą, jak się okazuje, naprawdopodobniej spędzi w domu opieki. Aktora zdecydowała się na szczere wyznanie. Niczego nie boi się tak, jak jednej rzeczy. 

Zobacz także: Teresa Lipowska o "M jak miłość" i Witoldzie Pyrkoszu. Zdradziła jego największy sekret!

Uwaga! To bardzo wzruszające wideo! Teresa Lipowska żegna się z Kacprem Kuszewskim!

Teresa Lipowska opowiedziała o planach na starość. Szczere wyznanie aktorki wzrusza do łez

Teresa Lipowska jest szczęśliwą mamą i babcią. Jak się okazuje, myśląc o przyszłości, to właśnie najbliższych stawia na pierwszym miejscu. Jak się okazuje, gwiazda, by nie obciążać ich swoją osobą, jest w stanie zamieszkać na starość w domu opieki. Teresa Lipowska w programie "Magazyn ekspresu reporterów" TVP1 w poruszających słowach opowiedziała o swoich największych marzeniach i obawach. 

Największym moim marzeniem w życiu jest to, żeby nie być ciężarem dla dzieci moich, dla wnuków, żeby nie być zupełnie bezradna, bezsilna. Tego się boję. I proszę Boga tylko, żebym mogła do ostatniej chwili mogła być samowystarczalna - wyznała aktorka. - Jeżeli przyjdzie taki moment, że naprawdę nie dawałabym sobie rady, to oczywiście skorzystałabym na przykład z domu opieki - dodała. 

Co więcej, gdyby stan zdrowia Teresy Lipowskiej nagle się pogorszył, aktorka już wie, w którym miejscu chciałaby znaleźć się na starość. Jak się okazuje to Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie artystka ma wielu przyjaciół, miałby być jej oazą.

Miejsce jest fantastyczne, cudowne. Jeżeli, nie daj Boże, mi się zdarzy, że będę jakaś niepełnosprawna, to na pewno starość będę spędzała tutaj. Tu są moje koleżanki. Są tu osoby, z którymi mam wspomnienia. Przyjeżdżam tu z ogromną sympatią. Jest tutaj z kim porozmawiać. Mnie Bozia dała takich sił, że jeszcze mogę być poza, ale tak jak mówię, gdyby mi się, nie daj Boże, zdarzyło, że nie mogłabym sobie dawać sama rady, to tu jest najpiękniej i jest kulturalnie - wyznała w jednej z rozmów z "Super Expressem".

Mamy nadzieje, że plany Teresy Lipowskiej jeszcze długo nie dojdą do skutku, a aktorka będzie dzieliła się z nami swoim wyjątkowym talentem przez wiele kolejnych lat. 

 

Teresa Lipowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Artystka zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów rolą Barbary Mostowiak w "M jak miłość".

Małgorzata Pieńkowska i Teresa Lipowska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Jak się okazuje gwiazda najbardziej obawia się, że na starość może być ciężarem dla swoich bliskich. Jeżeli jej stan zdrowia ulegnie pogorszeniu, Teresa Lipowska chce przenieść się do domu opieki.

Teresa Lipowska
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Cichopek, Precigs, Teresa Lipowska
Marta Gostkiewicz
Newsy
Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?
Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?

  " M jak Miłość " świętuje w tym roku swoje 18-lecie. I choć serial odnotowuje ciągle rekordowe wyniki oglądalności, pojawiają się wokół kontrowersje. Mowa nie tylko o odejściu aktorów, ale i krytyce jaka spadła na ekipę za warunki na planie. Wiąże się to ponoć także z atmosferą jaka tam panuje. Głośno było o słowach Olgi Frycz i Kacpra Kuszewskiego . A jaka jest prawda? Kto ma wiedzieć, jak nie ona! Gra w serialu od samego początku, nie potrzebuje rozgłosu, ani medialnego szumu!  Teresa Lipowska opowiedziała nam jak naprawdę wygląda atmosfera na planie!   Polecamy:  "M jak miłość": Adriana Kalska jednym zdjęciem z planu serialu zdradziła, co dalej z Izą i Marcinem? Zobacz!   Teresa Lipowska grała serialową matkę Kacpra Kuszewskiego przez 18 lat

Teresa Lipowska komentuje zmiany prowadzącego w "Jaka to melodia?"
TV-Show
"Żal mi Roberta", przyznaje Teresa Lipowska. Gwiazdy TVP w szoku po decyzji stacji. Co dalej z karierą Janowskiego?
"Żal mi Roberta", przyznaje Teresa Lipowska. Gwiazdy TVP w szoku po decyzji stacji. Co dalej z karierą Janowskiego?
Teresa Lipowska	 100: imiona niepodległości
East News
Newsy
Teresa Lipowska o Polsce: „Bez tej miłości można żyć, ale nie można owocować” Wywiad z aktorką o Polakach i o tym, czego uczy nas "M jak miłość"
Teresa Lipowska o Polsce: „Bez tej miłości można żyć, ale nie można owocować” Wywiad z aktorką o Polakach i o tym, czego uczy nas "M jak miłość"
Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner