Marta Manowska, Maciej Musiał, Paulina Chruściel, Stefan Pawłowski, Piotr Głowacki Marta Manowska w czarnej sukni Maciej Musiał w szarym garniturze Paulina Chruściel w granatowej sukience Piotr Głowacki w czarnym garniturze
Marta Manowska, Maciej Musiał, Paulina Chruściel, Stefan Pawłowski, Piotr Głowacki
ONS
1/6
Marta Manowska, Maciej Musiał, Paulina Chruściel, Stefan Pawłowski, Piotr Głowacki
ONS

Znamy nominowanych do nagrody TeleKamery 2016 w kategorii "Nadzieja telewizji". W gronie wytypowanych znaleźli się: Paulina Chruściel, Piotr Głowacki, Marta Manowska, Maciej Musiał i Stefan Pawłowski. Która postać wzbudziła największą sympatię telewidzów?

W tym roku wybór jest wyjątkowo trudny, a nominowanych czeka zawzięta walka o statuetkę. Kogo typujecie jako zwycięzcę? Głosujcie w naszej sondzie! Wyniki konkursu Telekamery poznamy 22 lutego 2016 w czasie oficjalnej gali, która odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie.

 

Zobacz też: Telekamery 2016. Który program rozrywkowy wzbudzał najwięcej emocji? SONDA

2/6
Marta Manowska w czarnej sukni
ONS

Marta Manowska zyskała sobie popularności i ogromną sympatię widzów, jako prowadząca telenowelę dokumentalną "Rolnik szuka żony". Charyzmatyczna gospodyni show, a jednocześnie wrażliwa przyjaciółka uczestników - tak w skrócie można określić Martę Manowską jako prowadzącą. Program bije rekordy popularności, a Marta stała się jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Czy to właśnie ona jest największą nadzieją telewizji?

 

Zobacz też: Marta Manowska w roli internetowej swatki? Prowadząca „Rolnik szuka żony” otwiera serwis randkowy!

3/6
Maciej Musiał w szarym garniturze
ONS

Maciej Musiał to postać, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Młody, przystojny aktor i prezenter telewizyjny ma na swoim koncie wiele interesujących występów. Największa popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w lubianym serialu "Rodzinka.pl" oraz praca prezentera, relacjonującego zakulisowe wydarzenia muzycznego show "The Voice of Poland". Czy tegoroczna statuetka przypadnie właśnie Maciejowi Musiałowi?

 

Zobacz też: Maciej Musiał ostro imprezuje! Znana dziennikarka jest jego sąsiadką: „Następna interwencja skończy się użyciem gazu".

4/6
Paulina Chruściel w granatowej sukience
ONS

Paulina Chruściel zyskała sobie sympatię telewidzów rolą Eli Kowalik w serialu "Singielka", w którym aktorka wciela się w rezolutną kobietę, poszukującą miłości życia. Paulina natychmiast stała się gwiazdą! Widzowie ją uwielbiają, a serial powoli zyskuje miano kultowego. Typujecie Paulinę Chruściel jako zwyciężczynię tegorocznej Telekamery?

 

Zobacz też: Anna Oberc, Laura Breszka i Paulina Chruściel na konferencji serialu Singielka. Kto był jeszcze?

5/6
Piotr Głowacki w czarnym garniturze
ONS

Piotr Głowacki został nominowany do Telekmery 2016 w kategorii wschodząca gwiazda telewizji za rolę w serialu "Skazane", emitowanym na antenie Polsatu. Czy ta kreacja aktorska sprawi, że zostanie on skazany na telewizyjny sukces i... Telekamerę? ;)

 

Zobacz też: "Gwiazdy w karetce" na konferencji. Musicie zobaczyć spodnie Olgi Bołądź!

6/6
Stefan Pawłowski w czarnym garniturze
ONS

Stefan Pawłowski jest nominowany do Telekamery za rolę w serialu "O mnie się nie martw", który emitowany jest na antenie TVP2. Czy przystojny aktor ma szansę na wygraną? Głosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz też: Czy bohaterowie "O mnie się nie martw" poukładają swoje życie? Wiemy, co się wydarzy w nowym sezonie.