Shakira pokazuje pupę w teledysku Seksowna Shakira w nowym teledysku Co się dzieje z synem Shakiry? Syn Shakiry chory? Seksowna Shakira w nowym teledysku Seksowna Shakira w nowym teledysku
Shakira pokazuje pupę w teledysku
1/5
Shakira pokazuje pupę w teledysku

Shakira wraca z nowym teledyskiem! W sieci pojawił się klip do piosenki "Chantaje", który nagrała z Malumą - kolumbijskim artystą. Tak seksownej gwiazdy dawno nie widzieliście! Shakira znów zachwyca swoim tańcem, śmiało eksponuje brzuch oraz zgrabną pupę. Musicie to zobaczyć!

 

Co się działo z Shakirą i jej synem?

Shakira wraca do gry! Niedawno artystka zmagała się z chorobą swojego młodszego synka, Sashy, który zachorował. Z tego powodu artystka odwołała swój występ na gali Latin Grammy Awards 2016. I tak jednak została królową tego wydarzenia, ponieważ otrzymała aż dwie statuetki (za nagranie roku i utwór roku za hit "La Bicicleta"). 

 

Co się dzieje z synem Shakiry? Mały Sasha chorował tylko tydzień. Artystka poinformowała swoich fanów, że wszystko jest już w porządku:

 

Dziękuję Wam wszystkim za wszystkie wiadomości, które przesłaliście Sashy, kiedy było chory. Wszystko jest już pod kontrolą i znowu jest uśmiechnięty! - napisała na Instagramie. 

Teraz gwiazda postanowiła sprawić swoim fanom wielką niespodziankę. W sieci pojawił się klip do teledysku "Chantaje". Bardzo seksowny! Takiej Shakiry dawno nie widzieliśmy, czekamy na więcej ;)

 

Zobacz także: Shakira wraca z nowym teledyskiem po 2 latach przerwy! Takiego jeszcze nie nagrała WIDEO

 

2/5
Seksowna Shakira w nowym teledysku
3/5
Co się dzieje z synem Shakiry? Syn Shakiry chory?

Co się dzieje z synem Shakiry? Syn artystki jest chory? Gwiazda zapewnia, że czuje się już dobrze!

4/5
Seksowna Shakira w nowym teledysku
5/5
Seksowna Shakira w nowym teledysku
Więcej na temat Shakira