Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Karolina Czarnecka nagrała teledysk do Hera Koka Hasz LSD
youtube
Newsy

Wreszcie się doczekaliśmy: Czarnecka nagrała teledysk do "Hera Koka Hasz LSD"

Tak przygnębiającego klipu dawno nie było


Utwór "Hera Koka Hasz LSD" w wykonaniu Karoliny Czarneckiej usłyszeliśmy po raz pierwszy na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Chociaż młoda wokalistka nie wygrała festiwalu, szybko stała się gwiazdą internetu, a cover piosenki The Tiger Lillies z miejsca okazał się hitem. Obecnie ma ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube. Przypomnijmy: Nowy hit internetu:Młoda wokalistka śpiewa o "Kokainie, heroinie, haszu"

Sukces piosenki skłonił Karolinę do nagrania teledysku. Czarnecka zamieściła na portalu Polakpotrafi.pl odezwę, że potrzebuje w tym celu 8 tysięcy złotych. Zebrano ponad 30 tysięcy, co zaskoczyło wszystkich - łącznie z główną zainteresowaną. Za zebrane pieniądze artystka postanowiła nagrać nie tylko teledysk, ale i całą płytę. Jej premiera przewidziana jest na jesień.

W teledysku do "Hera Koka Hasz LSD" Karolina ubrana jest tak samo jak podczas występu na festiwalu, zgadza się nawet układ choreograficzny - nowe jest tylko otoczenie. Przygnębione ludzkie twarze, dołujące wnętrza mają jasny przekaz - artystka nie popiera zażywania narkotyków jakby mogło wydawać się w pierwszej chwili.

Zobacz: Czarnecka odcina kupony od popularności. Zagra z Damięcką 

Kora przyznała się do zażywania narkotyków:

Karolina Czarnecka Hera koka hasz LSD. Karolina Czarnecka Przegląd Piosenki Aktorskej
Youtube
Newsy
HIT INTERNETU: Młoda wokalistka śpiewa o "Kokainie, heroinie, haszu"
To wideo podbija YouTube'a

Chyba nikt nie spodziewał się, a na pewno nie sama solistka, Karolina Czarnecka , że jej występ na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej podbije internet w tak zastraszającym tempie. Młoda wokalistka wykonała cover piosenki " Heroin and Cocain " zespołu The Tiger Lillies i zachwyciła  nim wszystkich internautów. Tekst piosenki jest dość kontrowersyjny, bowiem opowiada o młodym chłopaku, który lubi... ćpać. Sam utwór utrzymany jest w ciekawym, psychodelicznym rytmie, ale na pewno uzależniającym. Adekwatnie co do tekstu. Oto jeden z najciekawszych fragmentów utworu:  Hera, koka, hasz, LSD, ta zabawa po nocach się śni, LSD, hera, koka i hasz, podziel się z kolegami czym masz - śpiewa Karolina Czarnecka. Komentarze pod filmem mówią same za siebie: To mój nowy hymn - pisze jeden z internautów Karolina Korwin Piotrowska zrecenzowała ten występ krótko: To jest genialne - napisała na swoim Facebooku Karolina Czarnecka aktualnie studiuje aktorstwo w Akademii Teatralnej w Warszawie. Solistka co prawda nie wygrała tego festiwalu, ale nagroda w postaci wielkiej popularności w internecie wynagrodzi jej chyba wszystko. Powstał już nawet fanpage na Facebooku: "HERA KOKA HASZ LSD", który szybko zdobył ponad 55 tys. lajków. A jak wam się podoba ten utwór? Kora w wywiadzie o narkotykach:

Nowy singiel Karoliny Czarneckiej
Facebook
Newsy
Karolina Czarnecka nagrała nowy hit "Stolica". Przebije "Hera Koka..."?
Kolejna kontrowersyjna piosenka podbija internet

Kilka miesięcy temu Karolina Czarnecka podbiła internet piosenką "Hera, koka, hasz, LSD", którą wykonała podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Wideo z koncertu wzbudziło mnóstwo kontrowersji, a Karolina z miejsca stała się gwiazdą, którą zainteresowały się wszystkie media. Przypomnijmy:  Wreszcie się doczekaliśmy: Czarnecka nagrała teledysk do "Hera Koka Hasz LSD" Czarnecka postanowiła iść za ciosem. Już niedługo na rynku pojawi się jej debiutancka płyta pod tytułem "Córka", którą zwiastuje nowy singiel "Stolica". Piosenkę ciężko zakwalifikować do konkretnego gatunku muzycznego, jednak jej największą wartością jest kontrowersyjny tekst opowiadający o młodej dziewczynie ze wsi, która przeprowadza się do Warszawy. Stolica zaskakuje ją nie tylko wielkością, ale i obyczajami. Trzeba przyznać, że utwór może wzbudzić wielkie kontrowersje. A jak wam się podoba? Zobacz:  Czarnecka już odcina kupony od popularności. Zagra razem z Damięcką Kora o uzależnieniu od narkotyków: 

Zarobki Sylwestra Wardęgi
Akpa
Newsy
YouTube 2014: Film Wardęgi jak Gangnam Style - najpopularniejszy na świecie! Pierwszy taki sukces Polaka!
W samej Polsce chętniej oglądano inne wideo

Grudzień dobija do półmetka, dlatego też rozpoczyna się czas wszelkich podsumowań. Po Ask.com, które ogłosiło najchętniej szukane gwiazdy ostatnich 12 miesięcy, raport przygotował YouTube. Mamy powody do dumy, bowiem po raz pierwszy film z Polski otwiera listę najpopularniejszych na całym świecie! "Pies-pająk" Sylwestra Wardęgi obejrzano ponad 113 milionów razy! To trzeci raz kiedy na czele nie uplasowało się wideo ze Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, w samej Polsce nieco przerażająca produkcja youtubera zajęła drugie miejsce. O wiele chętniej odtwarzaliśmy piosenkę "Hera Koka Hasz LSD" Karoliny Czarneckiej . Pełną listę prezentujemy poniżej. Najchętniej oglądane filmy na YouTube w 2014 roku w Polsce: 1. Karolina Czarnecka "Hera Koka Hasz LSD" (13 milionów wyświetleń) 2. SA Wardęga "Mutant Gigant Spider Dog" (ponad 113 milionów wyświetleń) 3. Original Big surprise for Bride and Groom...Chris and Leah Wedding 5 April 2014 (ponad 38 milionów wyświetleń) 4. Piosenka dla dzieci Kaczuszki, Kaczuchy (ponad 6 milionów wyświetleń) 5. Ani Mru Mru - Zarost tam i tu (ponad 4 miliony wyświetleń) 6. Nike Football: Winner Stays. ft. Ronaldo, Neymar Jr., Rooney, Ibrahimović, Iniesta & more (ponad 93 miliony wyświetleń) 7. Cookie Phone vs Police (SA Wardega) 8. The Voice IT | Serie 2 | Blind 2 | Suor Cristina Scuccia - #TEAMJ-AX (ponad 66 milionów wyświetleń) 9. Czemu NIE warto być: ZAROŚNIĘTYM (ponad 3 miliony wyświetleń) 10. Shanghai Tower (650 meters) (ponad 37 milionów wyświetleń) Lista najchętniej oglądanych filmów na YouTube na całym świecie w 2014 roku: 1. Mutant Giant Spider Dog (SA Wardega) 2. Nike Football: Winner Stays. ft. Ronaldo, Neymar Jr., Rooney, Ibrahimović, Iniesta & more 3. FIRST KISS 4. The Voice IT | Serie 2 | Blind 2 | Suor Cristina Scuccia - #TEAMJ-AX 5. iPhone 6 Plus Bend Test 6. Bars & Melody - Simon Cowell's...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner