Karolina Czarnecka nagrała teledysk do Hera Koka Hasz LSD
youtube

Wreszcie się doczekaliśmy: Czarnecka nagrała teledysk do "Hera Koka Hasz LSD"

Karolina Czarnecka nagrała teledysk do Hera Koka Hasz LSD
youtube


Utwór "Hera Koka Hasz LSD" w wykonaniu Karoliny Czarneckiej usłyszeliśmy po raz pierwszy na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Chociaż młoda wokalistka nie wygrała festiwalu, szybko stała się gwiazdą internetu, a cover piosenki The Tiger Lillies z miejsca okazał się hitem. Obecnie ma ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube. Przypomnijmy: Nowy hit internetu:Młoda wokalistka śpiewa o "Kokainie, heroinie, haszu"

Sukces piosenki skłonił Karolinę do nagrania teledysku. Czarnecka zamieściła na portalu Polakpotrafi.pl odezwę, że potrzebuje w tym celu 8 tysięcy złotych. Zebrano ponad 30 tysięcy, co zaskoczyło wszystkich - łącznie z główną zainteresowaną. Za zebrane pieniądze artystka postanowiła nagrać nie tylko teledysk, ale i całą płytę. Jej premiera przewidziana jest na jesień.

W teledysku do "Hera Koka Hasz LSD" Karolina ubrana jest tak samo jak podczas występu na festiwalu, zgadza się nawet układ choreograficzny - nowe jest tylko otoczenie. Przygnębione ludzkie twarze, dołujące wnętrza mają jasny przekaz - artystka nie popiera zażywania narkotyków jakby mogło wydawać się w pierwszej chwili.

Zobacz: Czarnecka odcina kupony od popularności. Zagra z Damięcką 

Kora przyznała się do zażywania narkotyków:

Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58