Serial "M jak miłość" od ponad 20 lat cieszy się ogromną popularnością widzów. Dziś jego największymi gwiazdami są m.in. Kasia Cichopek, Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski czy Marcin Bosak. Okazuje się, że życie prywatne aktorów kultowej produkcji nie jest usłane różami... Zobaczcie, które gwiazdy "M jak miłość" niedawno zakończyły swoje związki!

Reklama

Kasia Cichopek z "M jak miłość" rozstała się z Marcinem Hakielem

Po 17 latach wspólnego życia Kasia Cichopek, serialowa Kinga z "M jak miłość", ogłosiła rozstanie z mężem, Marcinem Hakielem. Poznali się w 2005 roku w "Tańcu z Gwiazdami", który wygrali. W 2008 roku wzięli huczny ślub w Zakopanem. Potem doczekali się dwójki dzieci - Adasia i Heleny. Kasia i Marcin uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Choć oboje milczą o powodach rozstania, jeden z serwisów zasugerował, że Hakiel mógł być zazdrosny o coraz większe sukcesy żony. Po rozstaniu oboje rzucili się w wir pracy - Kasia Cichopek wróciła na plan "M jak miłość"!

TRICOLORS/East News

Ada Kalska i Mikołaj Roznerski. Iza i Marcin z "M jak miłość" nie są już parą!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w "M jak miłość" tworzą ukochany duet widzów. Grają Izę i Marcina, a ich przygody w serialu mogłyby być tak naprawdę oddzielną produkcją. Ada i Mikołaj poznali się przed pracą na planie "eMki", ale grając parę, ich relacja nabrała rozpędu. W 2018 roku oficjalnie okazało się, że są razem także w życiu prywatnym. Oboje mocno chronili swoją prywatność, nie udzielali wspólnych wywiadów, a szczegóły związku zostawiali dla siebie. Sporym więc zaskoczeniem było nagłe rozstanie Kalskiej i Roznerskiego, do którego doszło już w połowie grudnia 2021 roku. Od tamtej pory byli partnerzy nie zabrali ponownie głosu w tej sprawie.

Artur Zawadzki/REPORTER

Marcin Bosak z "M jak miłość" rozwiódł się!

Niedawno media poinformowały również o rozwodzie serialowego Kamila z "M jak miłość", czyli Marcina Bosaka, który rozstał się z aktorką, Marią Dębską, po niespełna dwóch latach małżeństwa! Wcześniej para przechodziła poważny kryzys. Swoje małżeństwo ratowali nawet na terapii, jednak nie przyniosła ona rezultatów.

Reklama
Artur Zawadzki/REPORTER

Rafał Mroczek z "M jak miłość" singlem?

W połowie lutego media rozpisały się o romansie Rafała Mroczka z Joanną Kuberską, co para szybko jednak zdementowała. Nie jest jednak tajemnicą, że od czasu rozstania Mroczka z partnerką Joanną w 2019 roku, z która ma córkę Zosię, gwiazdor „M jak miłość” jest singlem. Jest jednak szansa, że może być inaczej, choć tego nie dowiemy się od samego Rafała - od czasu rozstania Mroczek nie mówi o swoim życiu prywatnym.

Zobacz także
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama