Katarzyna Cichopek zabrała głos po raz pierwszy po ogłoszeniu rozstania z Marcinem Hakielem. Zwróciła się do fanów, dziękując za wsparcie:

Reklama

Dziękuję, że jesteście tutaj ze mną - powiedziała.

Czy pomimo wcześniejszej zapowiedzi, że oświadczenie będzie jej jednym komentarzem w sprawie rozstania, jednak zmieniła zdanie?

Katarzyna Cichopek przerywa milczenie po rozstaniu z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach związku. Ich oświadczenie o rozstaniu było szokiem dla wielu fanów, w końcu jeszcze miesiąc temu na Instagramie publikowali wspólne rodzinne zdjęcia. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podkreślili, że krótkie oświadczenie będzie jednym ich komentarzem w sprawie rozstania i proszą o uszanowanie ich prywatności ze względu na dobro dzieci. Jednak po rozpadzie, wydawać by się mogło, idealnego małżeństwa aktorki w sieci wybuchła burza. Kilka dni po ogłoszeniu rozstania z Marcinem Hakielem, Katarzyna Cichopek postanowiła zabrać głos, publikując nagranie na Instagramie. Zwróciła się do fanów, dziękując za wsparcie:

Cześć kochani, wracam do Was, dziękuję, że jesteście tutaj ze mną. Dzisiaj zabieram was na plan serialu "M jak miłość" - powiedziała uśmiechnięta.

Instagram @katarzynacichopek

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kończą związek po 17 latach. Oto historia miłości

Katarzyna Cichopek pokazała kilka kadrów zza kulis, gdzie przebywała w towarzystwie serialowej koleżanki, Anny Muchy:

Dzisiaj nagrywamy takie nietypowe sceny. (...) Dajcie mi ćwiczyć - mówiła Katarzyna Cichopek z uśmiechem na ustach.

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przepracowali już decyzję o rozstaniu i nie zamierzają, przenosić prywatnych spraw i nastrojów na sprawy zawodowe.

Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się. Ostatni wspólny wywiad pary

Internauci zastanawiają się, jakie mogą być przyczyny rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Sami zainteresowani milczą, jednak media prześcigają się w zdobywaniu nowych informacji na temat problemów małżeńskich aktorki i jej męża. Wielu fanów pary ma żal, że przez tyle czasu nie przyznali się do kryzysu, niemalże do ostatniej chwili, publikując przepełnione radością, rodzinne zdjęcia.

Akpa AKPA / Piętka Mieszko
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama