Ile zarabiają gwiazdy w Tańcu z Gwiazdami? Sylwester Wilk gorzko o programie
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy

"Taniec z Gwiazdami": Ile zarabiają uczestnicy? Sylwester Wilk gorzko: "Nie za takie pieniądze"

12. edycja "Tańca z Gwiazdami" już za niecały tydzień, a tymczasem do show odniósł się jego były uczestnik - Sylwester Wilk. Żałuje udziału?

Sylwester Wilk, który w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" zajął trzecie miejsce, udzielił zaskakującego wywiadu, w którym wspomina swój udział w programie. Sportowiec, który przed tysiącem polskich widzów udowodnił, że niepełnosprawność nie jest żadną przeszkodą i wielokrotnie zdobywał najwyższe noty jurorów tanecznego show telewizji Polsat, odniósł się między innymi do gaży, którą otrzymywał za występy.

Ile naprawdę zarabiają gwiazdy "Tańca z Gwiazdami"? Wielu może się zdziwić, bo jak przyznał Sylwester Wilk, gdyby po raz kolejny miał wystąpić w programie, z pewnością nie zrobiłby tego za takie pieniądze! Co ciekawe, w rozmowie niepełnosprawny sportowiec porównał się do Julii Wieniawy. Dlaczego jego zdaniem miała lepiej?

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk weźmie udział w nowej edycji! Co na to jej tata, Jarosław?

Sylwester Wilk o zarobkach w "Tańcu z Gwiazdami"

Polscy widzowie po raz pierwszy poznali Sylwestra Wilka dzięki programowi "Ninja Warrior", niestety tuż przed finałem programu uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego lekarze musieli amputować mu nogę. Sportowiec udowodnił wszystkim, że jest prawdziwym wojownikiem i mimo tragedii jaka go spotkała, nie zrezygnował ze swojej pasji. Mężczyzna dla wielu stał się prawdziwą inspiracją, a niedługo po tym widzowie mieli szansę oglądać go w innym, popularnym programie - "Tańcu z Gwiazdami". Jak się okazało, choć w tanecznym show zachwycał widzów i jurorów, wzbudzał równie dużo kontrowersji. Sylwester Wilk najpierw pożegnał się z 11. edycją programu, a następnie wrócił na parkiet "Tańca z gwiazdami", co oburzyło wielu widzów. Sylwester Wilk spotkał się z hejtem internautów, którzy uważali, że sportowiec nie powinien ponownie gościć w programie. Ostatecznie w hitowy show telewizji Polsat mężczyzna zajął trzecie miejsce, jednak jak się okazuje, dziś wcale nie wspomina dobrze tego doświadczenia.

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk na planie Tańca z Gwiazdami
East News

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" Oliwia Bieniuk komentuje plotki o romansie z tancerzem! "Spotykamy się..."

W rozmowie z portalem "JastrząbPost" Sylwester Wilk wyznał, że gdyby po raz drugi miał wystąpić w programie, zdecydowanie mocno by się nad tym zastanowił, a wszystko przez... pieniądze, które są nieporównywalne do tego, ile musiał od siebie dać!

Był to trudny okres w moim życiu. Gdybym z tą wiedzą, którą mam teraz dostał propozycję udziału, to nie wiem, czy bym się zgodził. A jeżeli bym się zgodził, to na pewno nie za takie pieniądze. To jest bardzo duży nakład pracy i dużo poświęcenia. Całe życie podporządkowujesz na okres tego programu pod przygotowania - mówił. 

Niepełnosprawny sportowiec wyznał, że w "Tańcu z Gwiazdami" zarobił mniej, niż zarabia jako trener personalny, natomiast samo występowanie w programie, jak i obcowanie przed kamerami i aparatami, wiele go kosztowało. 

Ja to porównuje do moich zarobków. Na tym programie zarobiłem mniej, niż zarabiam normalnie jako trener, jako szkoleniowiec, jako organizator obozów sportowych. Ja tak naprawdę te pieniądze wydawałem na bieżąco. Ten program mnie kosztuje. Nas też kosztuje jako uczestników. Samo wyjście na ramówkę na przykład - tłumaczył. 

Czy inne gwiazdy miały płacone za udział w "Tańcu z Gwiazdami" więcej niż Sylwester Wilk? Tego nie wiemy. Sportowiec nie ukrywa jednak, że niektórym, nawet jeżeli otrzymywali te same zarobki, było o wiele łatwiej. Dlaczego? Uczestnik "Ninja Warrior" postanowił nawiązać do... Julii Wieniawy, która również występowała w 11. edycji show. Jak się okazuje, to właśnie przez takie doświadczenia Sylwester Wilk postanowił zrezygnować z show-biznesu.

Ktoś tam dostanie ciuchy, bo jest turbo sławny – patrz Julka Wieniawa, i ona nie musi się tym przejmować, a ktoś tam inny musi się dobrze ubrać, żeby nie odstawać od reszty i wydajesz te pieniądze. Tak naprawdę wydajesz pieniądze z całego jednego odcinka na jedno wyjście na miasto, przed kamery, żeby się pokazać. Dla mnie to jest bez sensu, dlatego ja odszedłem z show-biznesu, przestałem się pokazywać, bo stwierdziłem, że nie mam na to czasu i nie chce mi się w to bawić. Wolę pokazywać swoje umiejętności w programach typu „Ninja Worrior”, czy jeżdżąc na zawody - stwierdził Sylwester Wilk. 

Spodziewaliście się, że Sylwester Wilk miał aż takie doświadczenia z popularnym show? Choć sportowiec nie bywa już na ściankach, nie może narzekać na brak popularności. Fani Sylwestra Wilka mocno trzymają za niego kciuki i wiernie mu kibicują, a także wciąż śledzą jego codzienne życie dzięki mediom społecznościowym, gdzie jest bardzo aktywny i motywuje innych do działania. 

Dla wielu sław "Taniec z Gwiazdami" to prawdziwa przygoda, która naprawdę może odmienić życie. Przypomnijmy, że to właśnie tam Katarzyna Cichopek poznała swojego męża - Marcina Hakiela.

Już 30 sierpnia widzowie będą mogli po raz kolejny podziwiać zmagania znanych i lubianych na najbardziej rozgrzanym parkiecie! Będziecie oglądać 12. edycję "Tańca z Gwiazdami?"

Taniec z Gwiazdami 12. edycja
Instagram

Instagram
Newsy
Sylwester Wilk wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Czy niepełnosprawny sportowiec wygra taneczne show?
Niepełnosprawny sportowiec Sylwester Wilk jest kolejną gwiazdą, która wystąpi na wiosnę w "Tańcu z gwiazdami"

Znamy kolejne nazwisko uczestnika 11. edycji "Tańca z gwiazdami"! To niepełnosprawny sportowiec Sylwester Wilk. Uczestnika programu "Ninja Warrior Polska" spotkała ogromna tragedia, jednak mężczyzna nie poddał się i dziś będzie jedną z gwiazd tanecznego show. Kim dokładnie jest Sylwester Wilk?  Zobacz także:  Nie wziął udziału w finale, ale wygrał "Ninja Warrior Polska". Poruszająca historia Sylwestra Wilka Sylwester Wilk kolejnym uczestnikiem 11. edycji "Tańca z gwiazdami"! Sylwester Wilk wziął udział w programie "Ninja Warrior Polska" i był faworytem do głównej wygranej. Niestety, sportowiec uległ tragicznemu wypadkowi. Trener po pracy wracał na motocyklu do domu i w pewnym momencie jedno z aut, które jechało przed nim, zmieniło pas ruchu. Sylwester nie miał niestety najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. W wyniku wypadku sportowiec stracił nogę przed kolanem. Pomimo tak ogromnej tragedii trener nie załamał się i szybko postanowił zawalczyć o swoje życie po wypadku. Teraz jest prawdziwą inspiracją dla wielu osób!  Sylwester pomimo przeciwności w dalszym ciągu intensywnie trenuje. Chociaż z powodu wypadku nie mógł już wziąć udziału w finale "Ninja Warrior Polska", to jak sam przyznaje, on wygrał ten finał w inny sposób.  Zdradzę Wam tajemnicę... To ja wygrałem ten finał 🔥🔥🔥 2 miesiące i 2 dni po amputacji - napisał Sylwester pod wideo, na którym widać, jak stawia swoje pierwsze kroki z protezą nogi. Jak poradzi sobie niepełnosprawny sportowiec w 'Tańcu z gwiazdami"? Czy zyska sympatię widzów i sięgnie po Kryształową Kulę? Tego dowiemy się już wkrótce na antenie Polsatu. Trzymamy oczywiście kciuki i życzymy powodzenia w tanecznym show!      ...

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk na planie Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Sylwester Wilk z "Tańca z gwiazdami" w szpitalu! "Jego stan okazał się bardzo poważny"
Sylwester Wilk z "Tańca z gwiazdami" w szpitalu! "Jego stan okazał się bardzo poważny"

Dramatyczne informacje na temat jednego z uczestników wznowionej właśnie edycji „Tańca z gwiazdami” ! Jak informuje Polsat, kilkanaście godzin po występie, Sylwester Wilk trafił do szpitala. Według stacji jego stan okazał się bardzo poważny.  Jak czytamy w informacji od stacji, występ Sylwestra Wilka w ostatni piątek do samego końca stał pod znakiem zapytania. Sportowiec, który tańczy w protezie, mógł nie wyjść na parkiet z powodu silnego bólu. Miejsce po amputowanej nodze tak bardzo zostało przeciążone, że sportowiec nie mógł włożyć protezy. Dodatkowo ból był bardzo silny. Nie myśląc zbyt długo, Sylwester pojechał do protetyka, który dopasował mu protezę. Sportowiec wystąpił, nie dając po sobie znać – co więcej - rewelacyjnie wykonał foxtrora, zdobywając bardzo wysokie noty u jurorów - czytamy. Zobacz także:   Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show!  Sylwester Wilk trafił do szpitala Niestety, to nie zakończyło jego problemów. Stan zdrowia sportowca pogorszył się na tyle, że następnego dnia musiał pojechać do szpitala. Jestem na antybiotyku. Z nogą nieco lepiej, ale jest nadal opuchnięta. Czekam na informacje od lekarzy, co dalej – poinformował.  Jak informuje Polsat, Sylwester Wilk opuścił już szpital, ale nie wiadomo na razie czy będzie w stanie wystąpić w najbliższy piątek. Sylwek zawsze trenuje z całych sił. W jego przypadku on sam nie pozwala sobie na taryfę ulgową. Wymaga od siebie maksymalnie dużo – mówi Hania Żudziewicz, taneczna partnerka Sylwestra. – Bardzo przeżywałam jego stan zdrowia. Jestem szczęśliwa, że czuje się lepiej i dochodzi powoli do zdrowia - dodaje. Jak przypomina stacja, już 15...

Sylwester Wilk Ninja Warrior
fot. Krystian Szczesny
Newsy
Sylwester Wilk zrezygnował z "Tańca z gwiazdami", ale pojawi się bez protezy na torze „Ninja Warrior Polska”!
Sylwester Wilk zrezygnował z "Tańca z gwiazdami", ale pojawi się bez protezy na torze „Ninja Warrior Polska”!

Sylwester Wilk w piątek, 11 września, zrezygnował z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami" ze względów zdrowotnych. Okazało się, że nie będzie mógł nosić protezy przez najbliższy miesiąc. Jednak mężczyzna po raz kolejny udowadnia, że jest prawdziwym fighterem i już 15 września razem z najodważniejszymi wojownikami w Polsce pojawi się w "Ninja Warrior Polska". Niepełnosprawny sportowiec po raz kolejny pokaże, jak przełamuje bariery! Da sobie radę bez protezy?  Sylwester Wilk bez protezy pojawi się na torze w „Ninja Warrior Polska”!  Sylwester Wilk już nie raz mówił o swojej bolesnej przeszłości. Jakiś czas temu wyznał, że został adoptowany, w młodości  przez jakiś czas był bezdomny . W 2019 roku trafił do szpitala po wypadku motocyklowym. Wtedy cudem udało mu się uniknąć śmierci, ale stracił nogę . Miał jedną prośbę do lekarzy, aby amputowali mu nogę w taki sposób, by mógł dalej biegać. Dziś mężczyzna udowadnia, że dla niego nie ma granic i pokazuje innym osobom niepełnosprawnym, że warto walczyć o swoje marzenia: Niecałe 2 miesiące po wypadku, w którym straciłem nogę, zacząłem prowadzić treningi polegające na pokonywaniu przeszkód. W trenowaniu nie przeszkadzały mi nawet śruby, które chwilowo miałem w łokciu. I tak zostało do dziś. Za każdym razem, kiedy prowadzę treningi, obiecuję sobie, że tylko pokażę moim uczniom, jak przez nie przejść. Kończy się jednak na tym, że biorę aktywny udział w treningu razem z nimi. Kiedy dziecko widzi plac zabaw, chce się na nim bawić. Jak widzę przeszkody, muszę przez nie przejść - wyznał szczerze Sylwester Wilk. Teraz znów pojawi się w programie "Ninja Warrior Polska", w który uczestniczył rok temu. Bardziej niż pokonanie toru interesuje go sam udział w...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak