Oliwia Bieniuk ma romans w Tańcu z Gwiazdami?
East News, Instagram
TV-Show

"Taniec z gwiazdami" Oliwia Bieniuk komentuje plotki o romansie z tancerzem! "Spotykamy się..."

Oliwia Bieniuk znalazła miłość na treningach do "Tańca z Gwiazdami"? Córka Anny Przybylskiej szczerze odpowiedziała, co łączy ją z Jakubem Lipowskim.

Oliwia Bieniuk to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych gwiazd nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Debiutująca na małym ekranie nastolatka skupia na sobie uwagę fanów i mediów, którzy są już pewni, że córka Anny Przybylskiej to urodzona gwiazda, o czym będziemy mogli się przekonać już 30 sierpnia podczas pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami". Oliwia Bieniuk intensywnie przygotowuje się do występu, ma świetny kontakt ze swoim tanecznym partnerem oraz z chęcią zawiera nowe relacje z innymi uczestnikami programu. Uwagę widzów szybko przykuł kontakt córki Anny Przybylskiej z jednym z tancerzy. Czy naprawdę tych dwoje łączy coś więcej?

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk już wie, jak wykorzysta czas po finale

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk dementuje plotki o romansie?

Oliwia Bieniuk swoje pierwsze taneczne kroki w "Tańcu z gwiazdami" stawia u boku Michała Bartkiewicza. Odkąd tylko obydwoje rozpoczęli wspólne treningi, chętnie dzielą się zabawnymi nagraniami na swoim Instagramie i z radością relacjonują, jak świetnie się razem bawią. Widać, że taneczna para złapała ze sobą świetny kontakt, a Oliwia Bieniuk nazywa nawet swojego partnera "ukochanym". Jednak tych dwoje łączy jedynie przyjaźń. Fani i media zauważyli, że coś więcej Oliwia poczuła do innego uczestnika show.

Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki, że 18-latka wspaniale dogaduje się z Jakubem Lipowskim, tanecznym partnerem innej uczestniczki tegorocznej edycji, Kingi Sawczuk. Oliwia i Jakub, według doniesień "Pudelka.pl" spędzają ze sobą każdą chwilę na planie show, natomiast paparazzi często robią im zdjęcia, gdy wspólnie wychodzą z treningów. Oliwia Bieniuk postanowiła skomentować doniesienia o domniemanym romansie i podczas rozmowy z "Pomponikiem.pl" przyznała:

Nie mam pojęcia, skąd ludzie biorą takie rewelacje. Jeżeli chodzi o Kubę, to fakt mamy fajną relację, spotykamy się w czasie wolnym, ale nie tworzymy jakiejś głębszej relacji. Nie chcę się bardziej rozwodzić na ten temat, bo to moja prywatna sprawa - powiedziała początkująca gwiazda. 

Oliwia powiedziała więc, że faktycznie spotyka się z tanecznym partnerem Kingi Sawczuk, ale jak na razie nie chce zdradzać charakteru tej relacji. Jeszcze więcej emocji budzi fakt, że Jakub Lipowski niedawno zerwał zaręczyny i rozstał się ze swoją narzeczoną. Jeszcze w lipcu para chwaliła się wspólnymi zdjęciami, a więc przykre rozstanie jest jeszcze świeżą sprawą, a Kuba Lipowski nie chce mówić o nim zbyt wiele, podobnie zresztą jak o tym, co łączy go z Oliwią Bieniuk, nawet jeżeli to tylko koleżeństwo.

Oliwia Bieniuk wychodzi z treningu Tańca z Gwiazdami z Jakubem Lipowskim

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" ogłosił nowych prowadzących! To jedna z jego najsłynniejszych uczestniczek

Oliwia Bieniuk w "Tańcu z Gwiazdami" wystąpi u boku Michała Bartkiewicza, który w poprzedniej edycji doprowadził Edytę Zając do zwycięstwa. Tancerz bardzo pochlebnie wypowiada się o Oliwii i zawsze bardzo ją chwali. Taneczna para znalazła wspólny język i widać, że treningi idą im doskonale. Oprócz świetnego partnera tanecznego, udział w programie przyniósł Oliwii także nowe znajomości, a jej relacja z Jakubem Lipowskim wygląda na wyjątkową!

Oliwia Bieniuk nazwała Michała Bartkiewicz ukochanym
Instagram @tanieczgwiazdami

Jakub Lipowski zerwał swoje zaręczyny chwilę przed rozpoczęciem przygotowań do "Tańca z gwiazdami". Tancerz zdementował plotki, jakoby miał się rozstać z narzeczoną z powodu znalezienia miłości w programie:

 Rozstałem się z narzeczoną długo przed decyzją o udziale w programie -wyjaśnił "Pudelkowi.pl"

Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski TZGW
Instagram

Oliwia Bieniuk
Instagram @oliwia.bieniuk
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Już wiadomo z kim zatańczy Oliwia Bieniuk. To prawdziwy przystojniak!
Według medialnych doniesień, w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy nowego tancerza, który zatańczy z Oliwią Bieniuk. Kim jest domniemany taneczny partner młodej gwiazdy?

Dwunasta edycja "Tańca z gwiazdami" w telewizji Polsat, zbliża się wielkimi krokami. Znamy już część gwiazd, które pojawią się na tanecznym parkiecie, a jedną z nich jest Oliwia Bieniuk. Według medialnych doniesień, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, ma być w parze z nowym tancerzem, Jakubem Lipowskim! Trzeba przyznać, że młodej gwieździe trafił się prawdziwy przystojniak. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Oliwia Bieniuk w odważnej sesji zdjęciowej. Córka Anny Przybylskiej wprawiła fanów w osłupienie Oliwia Bieniuk zatańczy z Jakubem Lipowskim? Tancerz to prawdziwe ciacho! Oliwia Bieniuk coraz śmielej wkracza do polskiego show biznesu. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka  już we wrześniu pojawi się na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Młoda gwiazda zdecydowała się nawet zrobić przerwę od nauki , aby wystąpić w tanecznym show.  - Chciałabym zrobić sobie tzw. gap year. Rok przerwy od nauki mi się przyda, bo treningi do „Tańca z gwiazdami” pochłoną sporo czasu. Na studia chciałabym pójść za rok. Zdecydowanie nie widzę się na kierunkach ścisłych. Mam artystyczną duszę, więc pod uwagę wezmę kierunki humanistyczne - mówiła w rozmowie z Party, Oliwia Bieniuk. To z pewnością będzie duża przygoda dla Oliwii Bieniuk, która może również stać się przepustką do wielkiej kariery córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Do tej pory jednak nie było wiadomo, z kim zatańczy młoda gwiazda, jednak według doniesień "Faktu", w parze z Oliwią Bieniuk najprawdopodobniej wystąpi nowy tancerz, Jakub Lipowski, który ma zastąpić Jana Klimenta! - Kuba tańczy praktycznie całe życie i ma ogromne sukcesy w świecie tańca. Ma charyzmę, dlatego produkcja postanowiła zaprosić go na miejsce Klimenta. Jest przystojny,...

Oliwia Bieniuk bawi się na urodzinach Jacka Jeschke
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Z kim Oliwia Bieniuk poszła na urodziny Jacka Jeschke?
Oliwia Bieniuk wybrała się na urodziny tanecznego partnera Sylwii Bomby w towarzystwie niezłego przystojniaka!

Odkąd Oliwia Bieniuk została uczestniczką "Tańca z Gwiazdami", 18-latka jest wciąż śledzona przez kamery i obiektywy aparatów. Uczestniczka 12. edycji tanecznego show poznaje więc na własnej skórze blaski i cienie popularności. I choć młoda gwiazda nie chce mówić wprost o swoim prywatnym życiu, to przed czujnym obiektywem paparazzi niewiele da się ukryć! Tuż po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", Jacek Jeschke zaprosił wszystkich uczestników do restauracji, gdzie świętował swoje 30. urodziny. A Oliwia nie przyszła sama... Oliwia Bieniuk na urodzinach Jacka Jeschke Oliwia Bieniuk na dobre weszła do świata show-biznesu. Początkująca gwiazda długo czekała na tę możliwość! Dopiero niedawno wyszło na jaw, że Jarosław Bieniuk dopilnował, by Oliwia najpierw skończyła szkołę i zdała maturę, a dopiero później rozpoczęła swoją medialną przygodę. Córka Anny Przybylskiej z tym większą radością rozpoczęła treningi i podczas pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" zrobiła duże wrażenie na jurorach! Przez miesiąc treningów, uczestnicy 12. edycji tanecznego show Polsatu bardzo się ze sobą zżyli, zaś w mediach pojawiła się informacja, że szczególna relacja połączyła Oliwię Bieniuk z Jakubem Lipowskim, tanecznym partnerem Kingi Sawczuk. Młoda gwiazda nie zaprzeczyła, że faktycznie spotyka się z tancerzem , jednak nie chciała na temat tej relacji zdradzać zbyt wiele... Na urodzinach Jacka Jeschke pojawiło się mnóstwo gwiazd 12. edycji programu. Szeregi gości Jacka zasilili m.in.: Rafał Maserak, Stefano Terrazzino , jego ukochana Hanna Żudziewicz, a także taneczna partnerka Sylwia Bomba. Oliwia Bieniuk także wybrała się na przyjęcie od razu po zakończeniu nagrań pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" . 18-latka wyraźnie...

Oliwia Bieniuk w sukience z Sinsay za 70 złotych. To najmodniejszy model na jesień 2020
EastNews
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk na planie w odważnej kreacji. Wiadomo z kim zatańczy!
Oliwia Bieniuk w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy u boku laureata show. Czy dzięki niemu córka Anny Przybylskiej również sięgnie po zwycięstwo? Oto nowe zdjęcia z planu.

"Taniec z Gwiazdami" ujawnił pierwszą parę 12. edycji programu! Już jesienią na tanecznym parkiecie zobaczymy Oliwię Bieniuk u boku prawdziwego wirtuoza tańca. Z kim młodziutka modelka zawalczy o Kryształową Kulę? Zobaczcie ich pierwsze wspólne zdjęcia i nagrania! Zobacz także:  „Taniec z Gwiazdami”: Oliwia Bieniuk z tanecznym partnerem i nowymi przyjaciółkami z programu! ZDJĘCIA Z kim w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy Oliwia Bieniuk? Oliwia Bieniuk , córka aktorki  Anny Przybylskiej  i piłkarza  Jarosława Bieniuka  to prawdziwa wschodząca gwiazda. Piękna osiemnastolatka, która na co dzień zajmuje się modelingiem oraz stawia pierwsze kroki w aktorstwie, tuż po maturze zdecydowała się na tzw. gap year. W czasie roku przerwy po egzaminie dojrzałości ambitna dziewczyna nie zamierza się jednak lenić! Oliwia bierze udział w 12. edycji prestiżowego polsatowskiego show "Taniec z Gwiazdami" . Na planie promocyjnego spotu poznała już pozostałych uczestników, zawiązała nowe znajomości, a nawet przyjaźnie .  Młoda modelka jest bez wątpienia jedną z faworytek konkursu. Fani programu z niecierpliwością czekali na ujawnienie jej tanecznego partnera. Po dniu, w którym kręcony był promocyjny spot "Tańca z Gwiazdami" w sieci pojawiły się pierwsze spekulacje na temat tancerza, który wystąpi w programie u boku Oliwii. Dziewczyna udostępniła bowiem na swoim Instastory zdjęcie z przystojnym 28-latkiem, Jakubem Lipowskim. Obserwatorzy influencerki potraktowali to jako ukryty przekaz, w którym modelka zdradziła z kim zatańczy w 12. edycji "TZG". Wiele osób było wręcz przekonanych, że Oliwia i Jakub będą parą idealną z uwagi na to, że obydwoje będą mieli w programie swój debiut. Dzisiaj nareszcie...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik