Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News

"Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"

Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News

Widzowie nie są zadowoleni z decyzji przywrócenia Sylwestra Wilka do "Tańca z Gwiazdami". W dzisiejszym odcinku z show odpadły aż dwie pary. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova z powodu zarażenia koronawirusem nie mogą wziąć dalej udziału, a w dzisiejszym odcinku z programem pożegnali Anna Karwan i Kamil Kuroczko, który wystąpił w zastępstwie Janka Klimenta. Internauci uważają, że produkcja powinna pozwolić pozostać w grze Annie Karwan, która swoją pracą zasłużyła na drugą szansę. Dlaczego widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka? 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę

"Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka?

Sylwester Wilk był uczestnikiem aktualnej edycji "Tańca z Gwiazdami" jednak z powodów zdrowotnych niecały miesiąc temu dobrowolnie zrezygnował z udziału w show. Powodem był fakt, że nie będzie mógł nosić protezy przez najbliższy miesiąc. W swoim ostatnim odcinku zatańczył bez niej, jednak mimo takiej przeszkody uzyskał od jurorów  maksymalną liczbę punktów. 

Podczas dzisiejszego odcinka z "Tańca z Gwiazdami" odpadła Anna Karwan i Kamil Kuroczko, który pojawił się w zastępstwie zarażonego koronawirusem Janka Klimenta. W dalszych zmaganiach o "kryształową kulę" nie wezmą udziału również Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, którzy również przebywają na kwarantanie. Decyzją produkcji w przyszłym tygodniu do programu wróci Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Widzowie nie są zadowoleni z takiej decyzji: 

- Trochę to mało honorowe... W stosunku do innych par... O ile się nie mylę to sam zrezygnował 🤷🏻‍♂️🤔
- Mógł po prostu nikt nie odpaść. Według mnie to nie w porządku do pozostałych uczestników
- To jest kurde nie sprawiedliwe
- Myślę, że byłoby to trochę niesprawiedliwe, gdyby trafili do finału, aczkolwiek fajnie będzie ich zobaczyć.
Decyzja niesprawiedliwa względem wszystkich uczestników dzisiejszego odcinka, pan Sylwester sam zrezygnował i ominął przez to kilka odcinków, które pozostałe osoby musiały przejść by być w tym miejscu, a Sylwester dostaje dziką kartę mimo wszystko.

Niektórzy uważają, że to Anna Karwan powinna pozostać dalej w programie: 

- Bardzo nie fair ze przewracacie gościa przed finałem , jak już chcieliście przedłużyć program trzeba było zostawić Anię, masakra.
- Z całym szacunkiem do Sylwestra ale co to ma być? Koleś zrezygnował, przeskoczył kilka odcinków i wraca tuż przed finałem? Ile pracy, potu i łez kosztowało Anię dojście do tego odcinka? Dała radę mimo zmiany partnera na ostatnią chwilę. Pana Bogdana wrócicie do finału jak skończy kwarantannę? Swoją drogą nagroda jest i dla tancerza i dla gwiazdy więc jakim prawem pozbawiliście Janka szansy na wygraną? Masakra jakaś.

Zgadzacie się z tymi opiniami? 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Zapłakana Sylwia Lipka o swojej niezdrowej diecie: "Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania"

Widzowie nie popierają pomysłu przywrócenia Sylwestra Wilka i Hanny Żudziewicz do "Tańca z Gwiazdami".

Sylwester Wilk Taniec z gwiazdami
East News

Według fanów "Tańca z Gwiazdami" Anna Karwan i Kamil Kuroczko powinni zostać w programie. 

Anna Karwan w różowej sukience w Tańcu z Gwiazdami
East News

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01