Sylwester Wilk wraca do Tańca z Gwiazdami
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Widzowie hejtują Sylwestra Wilka oraz produkcję! Gwiazdor ostro odpowiada! 

Sylwester Wilk wraca do Tańca z Gwiazdami, widzowie hejtują produkcję!

To, co się wydarzyło w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami", ciężko tak łatwo zrozumieć. Z powodu coraz większej ilości zakażeń koronawirusem, jedna z par, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, została wysłana na kwarantannę, co oznacza koniec ich przygody w show. Nie zobaczyliśmy również Janka Klimenta (także przez kwarantannę), a więc Anna Karwan musiała zatańczyć z Kamilem Kuroczko. I choć wszyscy myśleli, że z programu nie odpadnie nikt, okazało się, że tuż przed półfinałem z show pożegnać musi się właśnie Karwan. Ale to nie koniec niespodzianek - produkcja zadecydowała, że do "Tańca z Gwiazdami" wróci Sylwester Wilk, niepełnosprawny sportowiec, który zrezygnował z udziału przez poważną kontuzję, kilka tygodni temu. To zupełnie nie spodobało się niektórym widzom. Uczestnik musiał zareagować na hejt!

"Taniec z Gwiazdami": Anna Karwan przerwała wywiad wspominając zmarłego ojca... Poruszające

Sylwester Wilk wraca do "Tańca z Gwiazdami"!

Takiego odcinka jeszcze nie było. Ilość zaskoczeń, związanych także z koronawirusem, przeszła wszelkie oczekiwania. Na sam koniec odcinka produkcja zaserwowała widzom prawdziwy twist! Z programem pożegnała się Anna Karwan, wrócił zaś Sylwester Wilk. Niektórzy widzowie są wprost oburzeni! Najczęściej powtarzana opinia to taka, że Wilk odpadł kilka tygodni temu i nie powinien tak nagle wracać do gry o finał. Inni twierdzą, że skoro z show musieli rozstać się Kalus i Klimentova, eliminacja Anny była zupełnie niepotrzebna:

Dlaczego w ogole musieli odpaść, skoro inna para z powodu kwarantanny zostala wyelimimowana? I jeszcze przywrocona para, ktora dawno pozegnala sie z programem. Żenada i brak logiki.

Tak w ogóle to nie powinien dzisiaj nikt odpaść dlatego że ten cały Bogdan jest nieobecny bo kwarantanna itp. to jest niesprawiedliwe serio. !

Nie rozumiem decyzji, gdzie powraca ten z protezą ... który tyle czasu nie trenował ... dlaczego nie powiedzieli ze z tego wzgledu zostaje Ania Karwan ?? Było mi przykro xd

Totalna niesprawiedliwość. Po pierwsze dzisiaj nikt nie powinien odpaść skoro Pan Klaus nie tańczy. Po drugie skrzywdzono ją brakiem stałego partnera. A upokorzono przywracając parę która dawno temu odpadła. - czytamy na Facebooku show. (pisownie oryginalne).

Dostaje się również Sylwestrowi. Niektórzy widzowie twierdzą, że nie powinien wracać do programu, ponieważ miał zbyt długą przerwę. Wilk, w najnowszym poście, postanowił odnieść się do wszelkich hejtów i ostrych opinii:

Decyzją produkcji w dniu dzisiejszym wracam do programu @tanieczgwiazdami 🔥

Wielu z Was zapewne stwierdzi, że to niesprawiedliwe, bo:
- inny trenowali a ja "odpoczywałem"
- przecież już raz "odpadłem" z programu
- "niepełnosprawność się sprzedaje"
Macie prawo tak twierdzić, nikt Wam tego nie zabrania.

Powiem tylko tyle:
- moje "odpoczywanie" to ostatnie 4 tygodnie spędzone na jeżdżeniu od lekarza do lekarza i ciągle zażywanie antybiotyku.
- moje "odpadnięcie" to zakaz od lekarza i moja samodzielna decyzja o odejściu z programu.
- moja "sprzedawalna niepełnosprawność" to 4 odcinki, w których za każdym razem opinią Jury byłem w Top 3.

Czy to fair, czy nie fair - nie mi to oceniać.
Ja wiem jedno - Jest robota do zrobienia i trzeba ją zrobić jak najlepiej.
Reszta mnie nie interesuje.

Za tydzień Sylwester Wilk spotka się na parkiecie z Julią Wieniawą, Sylwią Lipką oraz Edytą Zając. Szykuje się zacięta rywalizacja o półfinał! A Wy co sądzicie o zmianach w show?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Decyzją produkcji w dniu dzisiejszym wracam do programu @tanieczgwiazdami 🔥 Wielu z Was zapewne stwierdzi, że to niesprawiedliwe, bo: - inny trenowali a ja "odpoczywałem" - przecież już raz "odpadłem" z programu - "niepełnosprawność się sprzedaje" Macie prawo tak twierdzić, nikt Wam tego nie zabrania. Powiem tylko tyle: - moje "odpoczywanie" to ostatnie 4 tygodnie spędzone na jeżdżeniu od lekarza do lekarza i ciągle zażywanie antybiotyku. - moje "odpadnięcie" to zakaz od lekarza i moja samodzielna decyzja o odejściu z programu. - moja "sprzedawalna niepełnosprawność" to 4 odcinki, w których za każdym razem opinią Jury byłem w Top 3. Czy to fair, czy nie fair - nie mi to oceniać. Ja wiem jedno - Jest robota do zrobienia i trzeba ją zrobić jak najlepiej. Reszta mnie nie interesuje 💪 #taniec #taniectowarzyski #tanieczgwiazdami #tzg #dancing #dancingwiththestars #dwts #polsat #wilktrenuje #wojownik #ninja #ninjawarrior #ninjawarriorpolska #nwp #tv #rozrywka #program #programtv #runmageddon #crossfit #ocr #karantanna #koronawirus #covid_19 #nobodyreadshashtags

Post udostępniony przez Sylwester Wilk (@sylwesterwilkofficial)

Z show odpadła Anna Karwan, której zwykle towarzyszył Jan Kliment.

Anna Karwan i Jan Kliment
East News

W walce o zwycięstwo pozostali m.in. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino.

Taniec z Gwiazdami: wpadka Anny Karwan i łzy Julii Wieniawy i Sylwii Lipki
Instagram

Zobacz także
Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"

Sylwia Lipka

"Taniec z Gwiazdami": Zapłakana Sylwia Lipka o swojej niezdrowej diecie: "Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania" 

 

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Sylwia Lipka zawiodła mamę? "Moja mama wymarzyła mnie sobie inaczej"
"Taniec z gwiazdami": Sylwia Lipka zawiodła mamę? "Moja mama wymarzyła mnie sobie inaczej"

Sylwia Lipka obecnie świetnie spisuje się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" , u boku Rafała Maseraka. W ostatnim odcinku tanecznego show było mnóstwo wzruszających momentów - gwiazdy wykonały jeden z tańców razem ze swoimi najbliższymi. Sylwia Lipka zaprosiła do wspólnego występu swojego brata, a drugi taniec zadedykowała mamie. Wtedy też wokalistce popłynęły łzy - powiedziała, że nigdy więcej nie chciałaby już zawieść swojej mamy.  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Anna Karwan pokazała swoją 7-letnią córkę Oliwię. Wychowuje ja samotnie - co stało się z ojcem? Podczas wywiadu z reporterką Party.pl, Sylwia znów uroniła łzy. Wyjawiła nam, że nie czuje się idealną córką. Wiem, że nie jestem idealną córką. [...] Moja mama sobie mnie wymarzyła po prostu inaczej - powiedziała nam Sylwia Lipka.  Dlaczego tak uważa? Zobaczcie nasze wideo, aby dowiedzieć się szczegółów! Możecie je obejrzeć powyżej.   

Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"
"Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"

Widzowie nie są zadowoleni z decyzji przywrócenia Sylwestra Wilka do " Tańca z Gwiazdami" . W dzisiejszym odcinku z show odpadły aż dwie pary. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova z powodu zarażenia koronawirusem nie mogą wziąć dalej udziału, a w dzisiejszym odcinku z programem pożegnali Anna Karwan i Kamil Kuroczko, który wystąpił w zastępstwie Janka Klimenta. Internauci uważają, że produkcja powinna pozwolić pozostać w grze Annie Karwan, która swoją pracą zasłużyła na drugą szansę. Dlaczego widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka?  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę "Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka? Sylwester Wilk był uczestnikiem aktualnej edycji "Tańca z Gwiazdami" jednak z powodów zdrowotnych niecały miesiąc temu dobrowolnie zrezygnował z udziału w show. Powodem był fakt, że nie będzie mógł nosić protezy przez najbliższy miesiąc. W swoim ostatnim odcinku zatańczył bez niej, jednak mimo takiej przeszkody uzyskał od jurorów  maksymalną liczbę punktów.  Podczas dzisiejszego odcinka z "Tańca z Gwiazdami" odpadła Anna Karwan i Kamil Kuroczko, który pojawił się w zastępstwie zarażonego koronawirusem Janka Klimenta. W dalszych zmaganiach o "kryształową kulę" nie wezmą udziału również Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, którzy również przebywają na kwarantanie. Decyzją produkcji w przyszłym tygodniu do programu wróci Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Widzowie nie są zadowoleni z takiej decyzji:  - Trochę to mało honorowe... W stosunku do innych par... O ile się nie mylę to sam zrezygnował 🤷🏻‍♂️🤔 - Mógł po prostu nikt nie odpaść. Według...

"Taniec z Gwiazdami": Widzowie stają w obronie Bogdana Kalusa i Sylwii Lipki
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Widzowie stają w obronie Kalusa i Lipki: "Pary w finale to przypadek, a nie efekt pracy"
"Taniec z Gwiazdami": Widzowie stają w obronie Kalusa i Lipki: "Pary w finale to przypadek, a nie efekt pracy"

Stacja TVN podjęła decyzję o przyspieszonym finale " Tańca z Gwiazdami ". Z powodu zakażenia koronawirusem z dalszego udziału w programie musieli zrezygnować Sylwia Lipka i Rafał Maserak oraz Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Tym samym w wyścigu po "Kryształową Kulę" pozostało tylko dwie pary.  Według sporej części widzów finał 11. edycji show będzie po prostu niesprawiedliwy:  Bez sensu oglądać finał, w którym pary to przypadek, a nie efekt pracy. Internauci stanęli w obronie Sylwii Lipki, Bogdana Kalusa i Anny Karwan, której taneczny partner, Jan Kliment, również trafił na kwarantannę. Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Zapadła decyzja w sprawie finału tanecznego show! Jest oficjalne oświadczenie produkcji Widzowie krytykują przyspieszony finał "Tańca z Gwiazdami" Pandemia koronawirusa bardzo skomplikowała przebieg 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Show wystartowało już wiosną 2020 roku, jednak z powodu rosnącej liczby zachorowań, stacja zdecydowała o zawieszeniu show aż do jesieni.  Po wakacjach "Taniec z Gwiazdami" ruszył w niemal niezmienionym składzie. Z udziału w show zrezygnował jedynie Marcin Bosak. Jednak okazało się, że problemy związane z pandemią koronawirusa nie ustąpiły. W związku z gwałtownie rosnącą liczbą zachorowań zdecydowano o emisji odcinków bez udziału mediów i publiczności. Koronawirus dopadł także uczestników show. Na kwarantannę musieli się udać Bogdan Kalus, Lenka Klimentova, oraz Jan Kliment. W związku z tym Bogdan Kalus musiał zrezygnować z udziału w show. Anna Karwan straciła możliwość trenowania ze swoim partnerem, Janem Klimentem, którego zastąpił Kamil Kuroczko. Niestety, taniec z nowym partnerem okazał się ostatnim tańcem Anny Karwan w programie. Po jej odejściu na drodze do finału...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik