Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News
Newsy

Tak wyglądała dramatyczna walka o życie Dariusza Gnatowskiego. Wstrząsająca relacja lekarza ze szpitala w Krakowie

Zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w rozmowie z mediami opowiedział o ostatnich chwilach Dariusza Gnatowskiego i dramatycznej walce o jego życie.

Zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w rozmowie z mediami opowiedział o ostatnich chwilach Dariusza Gnatowskiego i dramatycznej walce o jego życie. Marcin Mikos nie ukrywa, że stan aktora był naprawdę bardzo zły, a lekarze robili wszystko, żeby go uratować. Niestety, pomimo długiej reanimacji Dariusz Gnatowski zmarł.

Sprawdźcie, co powiedział wicedyrektor szpitala w Krakowie.

2020 był rokiem dramatycznych pożegnań. Odeszli Paweł Królikowski, Emil Karewicz, Dariusz Gnatowski...

Dariusz Gnatowski nie żyje

Śmierć Dariusza Gnatowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Aktor, który zdobył ogromną popularność dzięki roli w serialu "Świat według Kiepskich" zmarł w jednym z krakowskich szpitali. Media informowały, że Dariusz Gnatowski trafił pod opiekę specjalistów z zapaleniem płuc i ciężką niewydolnością oddechową. Później okazało się, że aktor miał też objawy koronawirusa. Marcin Mikos, wicedyrektor szpitala specjalistycznego w Krakowie w rozmowie z TVN24 przyznał, że ze względu na stan Dariusza Gnatowskiego lekarze nie zdażyli zrobić mu testów.

Teraz Marcin Mikos w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o ciężkiej walce lekarzy o życie aktora. 

Trafił do nas w bardzo ciężkim stanie, właściwie kilka godzin po przyjęciu do szpitala zmarł. To była bardzo trudna, bardzo żmudna akcja reanimacyjna, ogromny wysiłek lekarzy i pielęgniarek, którym bardzo dziękuję, bo włożyli mnóstwo serca, mnóstwo energii, by uratować Darka Gnatowskiego, niestety nie skończyło się to optymistycznie i Darka żegnamy - dziennik cytuje wicedyrektora szpitala. 

Niestety, pomimo starań lekarzy Dariusz Gnatowski zmarł. 

Każda osoba, nawet publiczna, ma prawo do pewnej sfery prywatności, nie chciałbym wchodzić tutaj w szczegóły. Mogę powiedzieć tylko, że trafił z bardzo ciężką niewydolnością oddechową, z potężnym obrzękiem i to był naprawdę bardzo ciężki stan i mimo naszego wysiłku nie udało się go uratować- Marcin Mikos powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Dariusz Gnatowski miał 59 lat.

Zobacz także: Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona Anna i córka Julia pomagały mu w walce z chorobą

Dariusz Gnatowski w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, pomimo dlugiej reanimacji nie udało się go uratować.

Dariusz Gnatowski nie żyje
East News

Aktor miał 59 lat.

Dariusz Gnatowski nie żyje
East News

 

Dariusz Gnatowski nie żyje
Newsy
QUIZ. Jak dużo wiesz o serialowym Boczku ze "Świata według Kiepskich? Dariusza Gnatowskiego w tej roli pokochała cała Polska

Dariusz Gnatowski nie żyje. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora pojawiła się w mediach we wtorkowy wieczór. 

Wielu z nas zapamięta go z roli kultowej postaci Arnolda Boczka ze "Świata według Kiepskich". Trudno uwierzyć, że już nigdy nie usłyszymy tego niezapomnianego "w mordę jeża" z jego ust. Jak dobrze pamiętacie losy Boczka? Przygotowaliśmy dla Was specjalny quiz upamiętniający kultową rolę Dariusza Gnatowskiego.

 

 

Dariusz Gnatowski nie żyje. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora pojawiła się w mediach we wtorkowy wieczór.  Wielu z nas zapamięta go z roli kultowej postaci Arnolda Boczka ze "Świata według Kiepskich". Trudno uwierzyć, że już nigdy nie usłyszymy tego niezapomnianego "w mordę jeża" z jego ust. Jak dobrze pamiętacie losy Boczka? Przygotowaliśmy dla Was specjalny quiz upamiętniający kultową rolę Dariusza Gnatowskiego.    

Świat według Kiepskich goście
Polsat
Newsy
Nie uwierzycie, ale oni naprawdę zagrali w "Świecie według Kiepskich"! Kożuchowska, Wodecki...
Nie uwierzycie, ale oni naprawdę zagrali w "Świecie według Kiepskich"! Kożuchowska, Wodecki...

„Świat według Kiepskich” to jeden z hitowych seriali Polsatu , który niedawno obchodził swoje 18. urodziny !  Bez wątpienia wszyscy znają Ferdka Kiepskiego i jego rodzinę oraz sąsiadów, na czele ze słynnym Paździochem. Nie każdy jednak może zdawać sobie sprawę, że przez serialowy plan przewinęło się mnóstwo gwiazd, których nawet by się o to nie podejrzewało! Wśród gorących nazwisk jest Zbigniew Wodecki , Małgorzata Kożuchowska czy Krzysztof Ibisz . Sprawdźcie, kto jeszcze grał w „Świecie według Kiepskich” i zobaczcie materiał wideo!   Zobacz:  Gwiazdy na gali z okazji 500. odcinków "Świata według Kiepskich"! Kto jeszcze przyszedł świętować?   Przeczytaj też:  Którą postacią ze Świata według Kiepskich jesteś? Sprawdź w naszym PSYCHOTEŚCIE   Zbigniew Wodecki, Krzysztof Ibisz i Małgorzata Kożuchowska grali w serialu "Świat według Kiepskich"!   Daniel Olbrychski również pojawił się w jednym z odcinków!

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
EastNews
Newsy
Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Nowe informacje w sprawie przyczyn śmierci aktora
Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Nowe informacje w sprawie przyczyn śmierci aktora

Dariusz Gnatowski nie żyje. Wczoraj wszystkie media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci uwielbianego przez widzów aktora. Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Jak poinformowało RMF.FM gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" w krytycznym stanie trafił do szpitala i tam pomimo starań lekarzy zmarł. Media informowały, że aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Teraz okazuje się, że specjaliści podejrzewali u niego zakażenie koronawirusem. Dariusz Gnatowski był zarażony koronawirusem? Dariusz Gnatowski od jakiegoś czasu miał poważne problemy ze wzrokiem, zmagał się z cukrzycą i miał problemy z otyłością. Niestety, wczoraj okazało się, że aktor w ciężkim stanie trafił do Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Jak poinformował dziś Mateusz Hładki w "Dzień Dobry TVN" aktor był długo reanimowany- niestety, jak już wiemy Dariusza Gnatowskiego nie udało się uratować.  Marcin Mikos, wicedyrektor szpitala specjalistycznego w Krakowie w rozmowie z TVN24 przyznał, że aktor miał objawy zakażenia koronawirusem, jednak ze względu na jego stan lekarze nie zdażyli zrobić mu testów. Bliskim Dariusza Gnatowskiego składamy kondolencje.  Zobacz także:   QUIZ. Jak dużo wiesz o serialowym Boczku ze "Świata według Kiepskich? Dariusza Gnatowskiego w tej roli pokochała cała Polska Dariusz Gnatowski zmarł w szpitalu w Krakowie. Aktor miał 59 lat.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner