Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News

Tak wyglądała dramatyczna walka o życie Dariusza Gnatowskiego. Wstrząsająca relacja lekarza ze szpitala w Krakowie

Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News

Zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w rozmowie z mediami opowiedział o ostatnich chwilach Dariusza Gnatowskiego i dramatycznej walce o jego życie. Marcin Mikos nie ukrywa, że stan aktora był naprawdę bardzo zły, a lekarze robili wszystko, żeby go uratować. Niestety, pomimo długiej reanimacji Dariusz Gnatowski zmarł.

Sprawdźcie, co powiedział wicedyrektor szpitala w Krakowie.

Dariusz Gnatowski nie żyje

Śmierć Dariusza Gnatowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Aktor, który zdobył ogromną popularność dzięki roli w serialu "Świat według Kiepskich" zmarł w jednym z krakowskich szpitali. Media informowały, że Dariusz Gnatowski trafił pod opiekę specjalistów z zapaleniem płuc i ciężką niewydolnością oddechową. Później okazało się, że aktor miał też objawy koronawirusa. Marcin Mikos, wicedyrektor szpitala specjalistycznego w Krakowie w rozmowie z TVN24 przyznał, że ze względu na stan Dariusza Gnatowskiego lekarze nie zdażyli zrobić mu testów.

Teraz Marcin Mikos w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o ciężkiej walce lekarzy o życie aktora. 

Trafił do nas w bardzo ciężkim stanie, właściwie kilka godzin po przyjęciu do szpitala zmarł. To była bardzo trudna, bardzo żmudna akcja reanimacyjna, ogromny wysiłek lekarzy i pielęgniarek, którym bardzo dziękuję, bo włożyli mnóstwo serca, mnóstwo energii, by uratować Darka Gnatowskiego, niestety nie skończyło się to optymistycznie i Darka żegnamy - dziennik cytuje wicedyrektora szpitala. 

Niestety, pomimo starań lekarzy Dariusz Gnatowski zmarł. 

Każda osoba, nawet publiczna, ma prawo do pewnej sfery prywatności, nie chciałbym wchodzić tutaj w szczegóły. Mogę powiedzieć tylko, że trafił z bardzo ciężką niewydolnością oddechową, z potężnym obrzękiem i to był naprawdę bardzo ciężki stan i mimo naszego wysiłku nie udało się go uratować- Marcin Mikos powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Dariusz Gnatowski miał 59 lat.

Zobacz także: Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona Anna i córka Julia pomagały mu w walce z chorobą

Dariusz Gnatowski w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, pomimo dlugiej reanimacji nie udało się go uratować.

Dariusz Gnatowski nie żyje
East News

Aktor miał 59 lat.

Dariusz Gnatowski nie żyje
East News

 

Więcej na temat Dariusz Gnatowski
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51