Dariusz Gnatowski z żoną i córką Julią
EastNews
Newsy

Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona Anna i córka Julia pomagały mu w walce z chorobą

Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona Anna i córka Julia pomagały mu w walce z chorobą

Dariusz Gnatowski, aktor wcielający się w Boczka ze "Świata według Kiepskich", nie żyje. Gwiazdor zmarł w wieku 59 lat. Aktor nigdy nie był na świeczniku, na ściankach bywał od czasu do czasu i o swojej rodzinie mówił bardzo rzadko. Okazuje się jednak, że jego żona Anna i córka Julia były w jego życiu bardzo ważne - pomagały mu w walce z otyłością i cukrzycą. Te dwie choroby, i walka z nimi, zupełnie zmieniły jego życie.

Zobacz także: Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich"

2020 był rokiem dramatycznych pożegnań. Odeszli Paweł Królikowski, Emil Karewicz, Dariusz Gnatowski...

Dariusz Gnatowski - walka z  cukrzycą i jego rodzina: żona i córka

Dariusz Gnatowski osiem lat temu dowiedział się, że cierpi na cukrzycę typu drugiego. W rozmowie z "Na żywo" mówił, że to jego żona i córka pomogły mu w walce z chorobą. Wtedy musiał zmienić totalnie wszystko - swój styl życia, dietę, podejście do aktywności:

Liczyć mogę na żonę i córkę. Dzięki nim, tak naprawdę, wyszedłem na prostą (...) Moja żona jest weganką. Gotuje dla siebie, a ja czasem z tego korzystam. Jemy wspólnie sałatki i warzywa - powiedział w wywiadzie.

Schudł wtedy 25 kilogramów. Musiał pożegnać się ze słodkościami, które tak bardzo kochał:

Węglowodany, czyli to, co łasuchy lubią najbardziej - ciasta i wszelkie słodkości. Jeśli chce się żyć, to zrezygnowanie ze słodyczy nie jest jakimś arcytrudnym przedsięwzięciem - mówił dla "Na żywo".

Serialowy Boczek dodatkowo stawiał na ruch - uprawiał nordic walking. Postawił również na pływanie i jazdę na rowerze stacjonarnym.

Córka Dariusza Gnatowskiego - kim jest Julia?

Dariusz Gnatowski ma jedną córkę - to Julia, która mieszka w Krakowie. Ukończyła studia historyczno-kulturowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktor wiedział, że jego córka nie chciała zostać aktorką tak jak on. Dlaczego?

Widziała, jaka to trudna praca. Różnie może być w tym zawodzie. By zaistnieć, trzeba mieć dużo szczęścia - powiedział w "Na żywo".

Zobacz także: Dramat "Boczka" z Kiepskich. Aktor traci wzrok

Dariusz Gnatowski miał 59 lat. Zmarł we wtorek, 20 października.

Dariusz Gnatowski nie żyje

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
East News
Newsy
Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich"
Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich"

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. O jego śmierci za pomocą Twittera poinformował Marek Balawajeder . Aktor znany głównie z roli w serialu "Świat według Kiepskich" zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie: Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek. R.I.P. Zobacz także:  Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona i córka pomagały mu w walce z chorobą Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci Jak podaje Rmf.fm, aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Dariusz Gnatowski miał również od jakiegoś czasu poważne problemy ze wzrokiem  - zmagał się z cukrzycą typu drugiego, miał problemy z otyłością. Zobacz także:  Dramat "Boczka" z Kiepskich. Aktor traci wzrok Dariusz Gnatkowski miał 59 lat. Wszyscy doskonale go znaliśmy z roli Boczka w "Świecie według Kiepskich".

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
EastNews
Newsy
Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat
Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat

Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Arnold Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat. Jak podaje Rmf.fm, Gnatowski w stanie krytycznym trafił do szpitala. Niedługo później okazało się, że nie żyje. Aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek. R.I.P. - napisał na Twitterze Marek Balawajeder. Zobacz także:  Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich" Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat Dariusz Gnatowski urodził się 24 maja 1961 w Rudzie Śląskiej. Aktor największą popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”, w którą wcielał się od około dwudziestu lat. Gnatowski 5 października 2015 roku obchodził jubileusz 30-lecia pracy artystycznej. Zobacz także:  Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona i córka pomagały mu w walce z chorobą W 2016 roku został odznaczony Brązowym Medalem Gloria Artis - Zasłużony Kulturze. Dariusz Gnatowski miał 59 lat. Gwiazdor miał również od jakiegoś czasu poważne problemy ze wzrokiem . 

Dariusz Gnatowski z żoną
East News
Newsy
Dariusz Gnatowski miał szczęśliwe małżeństwo. "Trochę w życiu poszaleliśmy"! Kim jest żona gwiazdora "Świata według Kiepskich", Anna Gnatowska?
Co Dariusz Gnatowski mówił o żonie oraz córce? Kim jest żona gwiazdora "Świata według Kiepskich"?

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat - ta smutna wiadomość pojawiła się wczoraj w mediach. Jako przyczynę śmierci gwiazdora "Świata według Kiepskich" podano zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Aktor od lat zmagał się  z cukrzycą i  miał również od jakiegoś czasu poważne problemy ze wzrokiem . Dariusz Gnatowski mógł liczyć na ogromne wsparcie ze strony najbliższej rodziny czyli żony i córki. Kim jest żona Dariusza Gnatowskiego? Jak się poznali? Jak Dariusz Gnatowski poznał swoją żonę? Dariusz Gnatowski rzadko mówił o swoim  życiu prywatnym. Jego żona Anna jest przedszkolanką, a córka Julia studiowała w Krakowie. Para poznała się w galerii Teatru STU i pobrała się w latach 90.  Początkowo mieszkali w mieście, ale ostatecznie zdecydowali się na przeprowadzkę w okolice Krakowa: Poznaliśmy się w galerii Teatru STU na ul. Brackiej na jakimś wernisażu. Żona miała charakterystyczne buty z blaszkami. Śmialiśmy się z tych blaszek i tak to poszło... od rzemyczka do kamyczka... u szyi. No, ale powiedzmy wprost: zaczęło się od butów. Zamieszkaliśmy razem jeszcze przed ślubem, w malutkim mieszkaniu na Krupniczej. (...) Dziś mieszkamy pod Krakowem. (...) Żona jest fascynatką ogrodu.  - mówił z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru Dariusz Gnatowski w wywiadzie dla kurierlubelski.pl W tym samym wywiadzie aktor bardzo ciepło wypowiadał się o swojej żonie. Podkreślał, że oboje są optymistami i w swoim życiu dużo poszaleli: Żona fajna jest. Bardzo ładna, sympatyczna. Gdy się czymś pasjonuje, to do końca. Ze mnie to raczej słomiany ogień. Ania jest świetną matką i żoną, bez zarzutu prowadzi nasz rodzinny interes. Oboje jesteśmy optymistami. Choć Ania jest bardziej stonowana. Wariackie impulsy wychodzą raczej...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner