Instagram

Tak wygląda pokój Laury i Klary Lewandowskich! Jest przytulnie i minimalistycznie 

Instagram

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda pokój zabaw Klary i Laury Lewandowskich? Anna i Robert Lewandowscy zagospodarowali dla ukochanych córeczek bardzo przestronne pomieszczenie do zabaw! Wszystko utrzymane jest w bardzo minimalistycznym stylu, a takiej powierzchni do realizowania dziecięcych pomysłów można im pozazdrościć! Zobaczcie, jak mieszkają! 

Zobacz także: Joanna Krupa odświeżyła pokoik córeczki. Internauci: "Boże jak normalnie"

Pokój córek Anny i Roberta Lewandowskich 

W mieszkaniu Lewandowskich zdecydowanie króluje drewno oraz akcenty bieli. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać ich niesamowitą kuchnię, a teraz Robert Lewandowski pokazał, jak wygląda dziecięcy pokoik. To właśnie tam spędzają czas wolny, grając m. in. w gry planszowe: 

Dwie na jednego. Poważna gra - napisał na Instagramie, publikując zdjęcie z dziewczynkami 

Uwagę od razu przykuwa ogromna przestrzeń pomieszczenia. Pokój zachowany jest w kolorach bieli z drewnianymi akcentami. W oczy rzuca się m. in. ulubiona drewniana kuchnia Klary, w której, tak jak mama, może przyrządzać zdrowe potrawy dla swoich gości. Nie brakuje również drewnianego stolika, przy którym może rysować oraz ćwiczyć swoje umiejętności plastyczne. 

Z kolei na fragmencie pokoiku pokazanym przez Annę Lewandowską możemy zobaczyć, jak wygląda kącik z zabawkami małej Klary. W większości przeważają pluszaki w kolorze brązowym ale jest również miejsce dla przepięknej dziecięcej lampki w kształcie królika. W pokoju dziewczynki stoi również przepiękny wiklinowy kosz i nie sposób nie zauważyć pięknej grafiki, przedstawiającej małą Klarę niedługo po narodzinach. Już niedługo jej młodsza siostrzyczka Laura będzie mogła towarzyszyć jej we wszystkich zabawach! Jak wam się podoba to dziecięce wnętrze w domu Lewandowskich? 

Zobacz także: Tak wygląda kuchnia Anny i Roberta Lewandowskich. Minimalizm, klasyka i nowoczesność w jednym!

Robert Lewandowski spędza czas wolny, grając w gry planszowe z córeczkami w ich przestronnym pokoju! 

Kadry z przepięknego pokoju dziecięcego znalazły się także na Instagramie u Anny Lewandowskiej. 

Pokój córek Lewandowskich
Instagram

Klara i Laura mają bardzo przestronne pomieszczenie, w który mogą się bawić razem oraz z rodzicami. 

Klara Lewandowska i jej zabawkowa kuchnia
Instagram

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51