Tak polskie gwiazdy świętują Wielkanoc: Rozenek, Lewandowska, Cichopek, Wieniawa, Socha i inni
Instagram

Tak polskie gwiazdy świętują Wielkanoc: Rozenek, Lewandowska, Cichopek, Wieniawa, Socha i inni

Tak polskie gwiazdy świętują Wielkanoc: Rozenek, Lewandowska, Cichopek, Wieniawa, Socha i inni
Instagram

Podobnie, jak w zeszłym roku, również i teraz święta wielkanocne odbywają się w cieniu pandemii koronawirusa. Zakaz organizowania licznych spotkań zmusił więc celebrytów do spędzania tego wyjątkowego czasu w najbliższym gronie. Jak świętują Wielkanoc Rozenek-Majdan, Lewandowska, Wieniawa, Cichopek, Kaczorowska, Socha i inni? Sprawdźcie!

Tak polskie gwiazdy świętują Wielkanoc

Po długim wyczekiwaniu wreszcie nadeszła Wielkanoc. To świetna okazja nie tylko do świętowania w gronie najbliższych, ale też zaprezentowania swoim instagramowym fanom rodzinnych tradycji, pełnych przepychu dekoracji, uroczych zdjęć w towarzystwie pociech, ale też prezentacji wyszukanych kreacji. Jak tegoroczne święta spędzają polskie gwiazdy?

Anna i Robert Lewandowscy świętują w domowym zaciszu

Anna Lewandowska i jej ukochany mąż, Robert Lewandowski, postanowili spędzić Wielkanoc w domym zaciszu wraz ze swoimi córeczkami. Najpierw para pochwaliła się zdjęciami prosto z łóżka, na których widać, jak małżeństwo bawi się wraz z pociechami zaraz po przebudzeniu. Następnie na instahramowym profilu trenerki pojawiła się urocza fotografia, na której elegancko ubrana rodzina, składa najszczersze życzenia swoim fanom.

Kochani, w te Święta pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość. Z całego serca życzymy Wam dużo siły, nadziei, spokoju i bliskości - choćby jej namiastki przez telefon. Doceniajmy to, co dla nas ważne. Szukajmy radości w małych rzeczach. Spokojnych Świąt!🙏 - napisała na Instagramie Anna Lewandowska. 

Rodzinne zabawy Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej najbliższych 

Również Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła spędzić święta w swojej imponującej posiadłości. Celebrytce w tym wyjątkowym czasie towarzyszyli nie tylko jej ukochani synowie oraz mąż, ale także jej rodzice. Na stole nie zabrakło pysznie wyglądających tradycyjnych potraw, a para przyznała, że pomimo pandemii postanowiła nie rezygnować z rodzinnych zwyczajów, jak bitwa na jajka, szukanie wielkanocnych słodyczy, czy wspólny spacer.

Wielkanoc 2021 🐣 mamy w rodzinie tradycje „bitwy na jajka” w tym roku wygrał Tadeusz 🐥😁 dzieci szukają ukrytych przez króliczka słodyczy (na codzień ich nie mają, więc wyobraźcie sobie ich motywacje 😂) chodzimy na spacer 🐥 a przez resztę czasu jemy🤦‍♀️🤪 nie wspominam o istocie tych świąt, bo to jest oczywiste😇 to były już drugie „pandemiczne” święta, życzę nam wszystkim, oby takie ostatnie 😘 ZDROWIA💛 wesołego Alleluja 💛 - czytamy na instagramowym koncie Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Święta w wersji glamour u Joanny Przetakiewicz

Wielkanoc w domowych pieleszach wybrała również Joanna Przetakiewicz. Znana z zamiłowania do przepychu projektantka mody pochwaliła się w sieci suto zastawionym stołem, na którym pierwsze skrzypce gra luksusowa zastawa z jej marki La Mania. 

Kochani moi ♥️ Wielkanoc to cudowne Święto Zmartwychwstania, czyli życia od nowa ♥️ Nowego początku i szans. Czas NADZIEI - pisze na Instagramie Joanna Przetakiewicz. Dlatego też z całego serca życzę Wam przede wszystkim tej silnej, niepodważalnej wiary, że będzie coraz lepiej. Bo tak będzie! Życzę Wam mnóstwa radości, rodzinnej czułości, troski i miłości. I oczywiście pysznego żurku, mazurka i tego, na co tylko macie ochotę. Jak spędzicie ten czas? 🐰🐣🥚 - dodaje.

Wielkanoc u Julii Wieniawy

Julia Wieniawa, podobnie do Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej najbliższych, postanowiła tuż po rodzinnym śniadaniu wybrać się na spacer ze swoim ukochanym pupilem.

Wielkanoc u Julii Wieniawy
Instagram

Jednak wielu polskich celebrytów postanowiło spędzić święta wielkanocne poza granicami kraju.

Katarzyna Cichopek świętuje Wielkanoc na rajskiej Dominikanie

Katarzyna Cichopek wraz rodziną udała się na słoneczną Dominikanę. To właśnie tam gwiazda "M jak miłość" i jej najbliżsi już od kilku dni wygrzewają się na rajskich plażach, ochoczo chwaląc się swoimi wojażami w mediach społecznościowych.

Wesołego Alleluja życzy Hakiel Family 🐣🐥 - pisze na Instagramie Katarzyna Cichopek.

Małgorzata Socha i jej bliscy na Teneryfie 

Na zagraniczne świętowanie zdecydowała się również Małgorzata Socha. Gwiazda "Przyjaciółek" wraz z rodziną wybrała się na Teneryfę, skąd już od ponad tygodnia raczy swoich instagramowych fanów zapierającymi dech zdjęciami.

Malujemy pisanki 🐣🎨 Też robicie?? 🧐Spokojnych Świąt Kochani ❤️🐥  - pisze na Instagramie Małgorzata Socha.

Hollywoodzkie świętowanie Weroniki Rosati

Weronika Rosati od początku 2020 roku mieszka w Stanach Zjednoczonych. Artystka miała tam polecieć tylko na chwilę, jednak pandemia koronawirusa zatrzymała ją na dłużej. Również tegoroczne święta Wielkanocne aktorka spędziła w słonecznej Kalifornii.

Kochani 💛 Od naszej rodziny dla waszej - wesołych , zdrowych i spokojnych świąt🐣 - pisze na Instagramie Weronika Rosati.

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03