Martyna Gliwińska
Instagram

Tak mieszka synek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej. Czy ma ładniej niż Henio Majdan? 

Martyna Gliwińska
Instagram

Martyna Gliwińska pokazała jak urządziła pokój małego Kazika. Nie poszła w ślady Małgorzaty Rozenek, która postawiła na luksus i nowoczesność. W pokoju małego Bieniuka nie brakuje kolorów, warto też zwrócic uwagę na dodatki, które wybrała dla niego mama. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zajmie w show-biznesie miejsce Anny Przybylskiej? "Ma bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na jej każdy ruch"

Pokój synka Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej 

Syn Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka przyszedł na świat w marcu tego roku. Teraz młoda mama pochwaliła się pokojem malucha. Okazuje się, że nie poszła za nowoczesnymi trendami i urządzaniem pokoju dziecka w jednolitych kolorach. Na ścianach w pokoju małego Kazia dominuje biel i granat, a ozdoby i dekoracje tworzą wyjątkowy, indiański klimat. Nie brakuje również rękodzieła. 

Martyna Gliwińska sama wykonała kilka ozdób. Ma talent manualny, a za sobą ukończoną Akademię Sztuk Pięknych. Kazio może więc liczyć na oryginalne ozdoby, które specjalnie dla niego wykona mama. Nie zabrakło nawet małego detalu w postaci bałwanka - to wyjątkowa pamiątka po pradziadku Kazia. 

Uwagę zwraca również drewniana ozdoba z imieniem małego Kazimierza, dzięki temu od samego wejścia wiadomo, kto zamieszkuje to urocze wnętrze. Jesteście zwolennikami kolorowych pokoików dla dzieci, czy wolicie wnętrza w stylu pokoju Henia Majdana

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pierwszy raz o śmierci mamy Anny Przybylskiej: "Chciałabym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham!"

Martyna Gliwińska pokazała jak wygląda pokój jej synka Kazika. Wnętrze urządzone jest w indiańskim stylu. 

Tak wygląda pokój Kazika, syna Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka
Instagram

Kazik, synek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej przyszedł na świat w marcu 2020 roku. 

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59