East News

Zmarł Tadeusz Kraśko! Ojciec znanego dziennikarza miał 78 lat

East News

Nie żyje Tadeusz Kraśko. Ojciec znanego dziennikarza odszedł w sobotę 23 lutego o godzinie 3.30 nad ranem. Na razie nieznane są przyczyny śmierci 78-latka. Wiadomość o odejściu Tadeusza Kraśki przekazała rodzina zmarłego za pośrednictwem Facebooka.  

- Dziś o godz. 3.30 rano umarł najważniejszy i najlepszy mąż na świecie. Mój mąż. Skorpon. Tadeusz Kraśko - napisała na Facebooku Ewa Sochacka-Kraśko.

Nie żyje Tadeusz Kraśko, syn Piotra Kraśki

Tadeusz Kraśko był wybitnym dziennikarzem telewizyjnym, reżyserem, publicystą oraz dyplomatą. Jego pasją była tematyka zagraniczna.  

Piotr Kraśko nie był w dobrych relacjach z ojcem. Dziennikarz miał do niego żal o to, że odszedł od jego mamy. Panowie nie utrzymywali kontaktów.

- Rodzice się rozwiedli, gdy miałem 7 lat. Wychowywałem się z mamą i babcią. To one miały na mnie wpływ. Brakowało mi ojca. Mamie czy babci nie opowie się o rzeczach, o jakich rozmawia się z ojcem - wyznał Piotr Kraśko w jednym z wywiadów.

Mimo wszystko Karolina Ferenstein-Kraśko starała się, aby jej mąż odnowił więź z ojcem. Wygląda jednak na to, że Piotr Kraśko nie zdążył tego zrobić... Rodzinie dziennikarza składamy szczere kondolencje!

Żona Tadeusza Kraśki potwierdziła informacje o jego śmierci

Tadeusz Kraśko miał 78 lat

East News

Zobacz także: Karolina Ferenstein-Kraśko podczas porodu przeżyła chwile grozy. Wspomina, jak zachował się wtedy Piotr

Więcej na temat Piotr Kraśko
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51