East News

Nie żyje Tadeusz Kraśko. Ojciec znanego dziennikarza odszedł w sobotę 23 lutego o godzinie 3.30 nad ranem. Na razie nieznane są przyczyny śmierci 78-latka. Wiadomość o odejściu Tadeusza Kraśki przekazała rodzina zmarłego za pośrednictwem Facebooka.  

- Dziś o godz. 3.30 rano umarł najważniejszy i najlepszy mąż na świecie. Mój mąż. Skorpon. Tadeusz Kraśko - napisała na Facebooku Ewa Sochacka-Kraśko.

Nie żyje Tadeusz Kraśko, syn Piotra Kraśki

Tadeusz Kraśko był wybitnym dziennikarzem telewizyjnym, reżyserem, publicystą oraz dyplomatą. Jego pasją była tematyka zagraniczna. Pierwszą żoną Tadeusza Kraśki była producentka filmowa Barbara Pietrewicz. Owocem ich związku jest Piotr Kraśko, który poszedł w ślady ojca. Drugą żoną Tadeusza Kraśki była Nina Terentiew. Później związał się z Ewą Sochacką-Kraśko, która również pracuje w mediach. To właśnie ona potwierdziła doniesienia o jego śmierci. 

Piotr Kraśko nie był w dobrych relacjach z ojcem. Dziennikarz miał do niego żal o to, że odszedł od jego mamy. Panowie nie utrzymywali kontaktów.

- Rodzice się rozwiedli, gdy miałem 7 lat. Wychowywałem się z mamą i babcią. To one miały na mnie wpływ. Brakowało mi ojca. Mamie czy babci nie opowie się o rzeczach, o jakich rozmawia się z ojcem - wyznał Piotr Kraśko w jednym z wywiadów.

Mimo wszystko Karolina Ferenstein-Kraśko starała się, aby jej mąż odnowił więź z ojcem. Wygląda jednak na to, że Piotr Kraśko nie zdążył tego zrobić... Rodzinie dziennikarza składamy szczere kondolencje!

Żona Tadeusza Kraśki potwierdziła informacje o jego śmierci

Tadeusz Kraśko miał 78 lat

East News

Zobacz także: Karolina Ferenstein-Kraśko podczas porodu przeżyła chwile grozy. Wspomina, jak zachował się wtedy Piotr

Więcej na temat Piotr Kraśko