Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Tomasz Mackiewicz z żoną i z dziećmi
Facebook
Newsy

Syn Tomasza Mackiewicza przeczuwał, że ojciec nie wróci z Nanga Parbat! "Prosił tatę, by nie jechał"

Syn Tomasza Mackiewicza przeczuwał, że ojciec nie wróci z Nanga Parbat! "Prosił tatę, by nie jechał"
Co mówi szwagierka?
Tomasz Mackiewicz na wyprawie
East News
Newsy
"Ci co świętują mają krew na rękach" Amerykańska alpinistka bardzo OSTRO o akcji ratunkowej polskich himalaistów na Nanga Parbat!
"Ci co świętują mają krew na rękach" Amerykańska alpinistka bardzo OSTRO o akcji ratunkowej polskich himalaistów na Nanga Parbat!

Przesadziła?

Tomasz Mackiewicz i Adam Bielecki
Instagram
Newsy
Będzie akcja ratunkowa dla Tomasza Mackiewicza? Adam Bielecki skomentował medialne doniesienia!
Zobacz nowy wpis Adama Bieleckiego!

Czy akcja ratunkowa dla Tomasza Mackiewicza, który od czwartku jest na Nanga Parbat, zostanie wznowiona? Dziś w mediach pojawiły się takie informacje! Mówiło się, że muszą być spełnione trzy warunki - potrzebny jest helikopter,  sprzyjające warunki pogodowe i natychmiastowa akcja, która rozpocznie się w ciągu 24 godzin. Ponoć takie warunki postawił Adam Bielecki, który wyraził gotowość powrotu na Nanga Parbat. Takie informacje przekazał do mediów Michał Lisiecki, inicjator wznowienia wyprawy ratunkowej, kolega Tomasza Mackiewicza. Teraz jednak okazuje się, że nie ma szans na wznowienie akcji!   ZOBACZ:  To ostatnia wiadomość, jaką wysłał Tomasz Mackiewicz. Potem już tylko cisza...   ZOBACZ:   To jeden z ostatnich wywiadów Tomasza Mackiewicza. Wellman zapytała: "Ile można poświęcić dla tych gór? Masz troje dzieci..." Co odpowiedział?   Adam Bielecki skomentował medialne doniesienia o drugiej akcji ratunkowej na Nanga Parbat Adam Bielecki, jeden z ratowników, który sprowadził Elisabeth Revol z Nanga Parbat, skomentował medialne doniesienia. - Odpoczywamy i z zaskoczeniem obserwujemy, ile szumu narobiliśmy naszą akcją. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i gratulacje. Przy okazji chciałem z olbrzymią przykrością zauważyć, że wszelkie pomysły powrotu teraz na Nangę, to niepotrzebne budowanie sensacji - napisał Adam Bielecki na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. ZOBACZ:  To ostatnia wiadomość, jaką wysłał Tomasz Mackiewicz. Potem już tylko cisza...   Zobacz też:  Syn Tomasza Mackiewicza przeczuwał, że ojciec nie wróci z Nanga Parbat! "Prosił tatę, by nie jechał"   Bielecki zdementował też informację o tym, że wyraził gotowość powrotu na Nanga Parbat. Przypominamy, że od weekendu ojciec Tomasza Mackiewicza prosi o wznowienie akcji ratunkowej.  - Wiem, że trwają...

Tomasz Mackiewicz
Facebook, Tomasz Mackiewicz
Newsy
Dramatyczny apel ojca Mackiewicza: "Błagam o wznowienie akcji ratunkowej dla syna". Czy Bielecki i Urubko ruszą po niego? Jest oświadczenie MSZ!
Jaka zapadła decyzja?

Tomasz Mackiewicz i Elisabeth Revol po zdobyciu szczytu Nanga Parbat próbowali zejść bezpiecznie na dół. Warunki pogodowe niestety pogarszały się z każdą chwilą, a stan Tomka nie pozwalał mu na dalszą wędrówkę - miał odmrożenia, dostał ślepoty śnieżnej i choroby wysokościowej. Revol zdecydowała się zejść na niższy poziom sama. Udało się uratować Revol, ale Mackiewicz został na górze...   Zobacz też:  Trwa zbiórka pieniędzy dla rodziny Tomasza Mackiewicza! "Choć nie ocalił siebie, dokonał niemożliwego!" - pisze żona!   Tomek Mackiewicz został na górze Nie wszyscy pogodzili się z tym, że Tomka nie da się uratować. Głos w sprawie zabrał ojciec Mackiewicza, Witold, który w rozmowie z "Newsweekiem" błagał o wznowienie akcji ratunkowej: Błagam o wznowienie akcji ratunkowej dla mojego syna Tomka. Ja wiem, czuję to, że on wciąż żyje. Tomek potrafi przeżyć przez 6 dni w jamie śnieżnej na podobnej wysokości. To twardy i bardzo uparty chłopak. Jesteśmy ludźmi głębokiej wiary. Oddaję sprawę syna w ręce Boga, ale mam niedosyt, że przerwano akcję - powiedział w rozmowie z "Newsweekiem" Witold Mackiewicz. Michał Maciej Lisiecki z gronem specjalistów i ojcem Mackiewicza chciał zorganizować ponowną akcję ratunkową. Poinformował o tym za pośrednictwem Twittera: MSZ @MSZ_RP uwierzylo! Brawo za podjęcie wyzwania min. Bartkowi Cichockiemu 👏 | Wspierajmy 🤜🤛 - masa procedur do przebrnięcia nawet na MSZ i dyplomację. Biało-Czerwona 🇵🇱 w górę. Mamy tylko 24h !!! @AndrzejDuda @MorawieckiM @PremierRP @donaldtusk @mblaszczak @jbrudzinski https://t.co/wB4GKrzkqu — Michal M. Lisiecki (@LisieckiMichal) 29 stycznia 2018   Dobra wiadomość o wznowieniu poszukiwań Tomka Mackiewicza zaczęła się nieść po portalach społecznościowych i nadzieja na uratowanie alpinisty odżyła na...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner