Weronika Marczuk już lada dzień zostanie mamą. Na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Będzie to córeczka o imieniu Ania. Gwiazda udzieliła poruszającego wywiadu, w którym wyznała, jak traumatyczna jest jej przeszłość. Okazuje się, że Weronika poroniła już dwa razy. Do decyzji o kolejnym zajściu w ciążę dojrzewała aż siedem lat. Dziś jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Jak się czuje?

Reklama

Zobacz także: Weronika Marczuk zdradziła płeć i imię dziecka! Powiedziała też o nowym związku!

Weronika Marczuk o samopoczuciu w ciąży i poronieniach

Weronika Marczuk już za kilka dni powita na świecie swoją upragnioną córeczkę Anię. Zdradziła również ze zdecydowała się na wyprawkę dla dziecka w kolorze zgaszonego różu. To szczęśliwy okres oczekiwania na nowego członka rodziny, chociaż samopoczucie w ciąży dało się Weronice we znaki. Gwiazda w wywiadzie dla edziecko.pl wyznała, że bardzo źle znosiła ciążę:

Od początku źle się czułam, a teraz lekarz doradził, żebym leżała. Ponad pięć miesięcy miałam mdłości. Nie mogłam normalnie jeść i pić. Nie smakowała mi woda, bo powodowała jeszcze większe mdłości. Mogłam pić małymi łyczkami wodę naturalnie gazowaną, w smaku przypominającą wody z uzdrowiska. Musiała być też bardzo zimna, żebym przełknęła. Jadłam dużo owoców, żeby się nie odwodnić.

Złe samopoczucie wydaje się być błahe w porównaniu z dramatem, z jakim musiała zmagać się w poprzednich latach. Weronika Marczuk zdradziła, że przed laty również starała się o dziecko i dwukrotnie nie udało jej się donosić ciąży. Ma za sobą pogrzeby dwojga dzieci.

Piszę książkę dla osób, które mają trudności z zachodzeniem w ciążę albo nie radzą sobie ze stratą dziecka. Ja zachodziłam w ciążę, ale miałam problemy z ich donoszeniem. Pochowałam dwoje dzieci. To jest strasznie trudny temat i wiem, że w takich momentach wiele kobiet i mężczyzn czuje się bezradnych. Potrzebują wsparcia. Jedni podnoszą się po tym, a inni nie

Weronika przyznała, że po stracie dzieci załamała się, jednak mogła liczyć na pomoc lekarza, który pomógł jej się pozbierać:

Zobacz także

Po stracie dzieci, gdy byłam w szoku, jeszcze w szpitalu uratował mnie psychicznie lekarz. Starszy człowiek, który wziął mnie na godzinną rozmowę w gabinecie. Trzymając za rękę mówił, że oddał życie, żeby pomagać kobietom zachodzić w ciążę, rodzić dzieci, uszczęśliwiać te rodziny

Weronika Marczuk bardzo długo czekała, żeby zostać mamą. Mała Ania przyjdzie na świata lada dzień. Po urodzeniu córki, Weronika planuje wziąć urlop macierzyński aby w pełni poświęcić się rodzinie. Przyszłej mamie życzymy wszystkiego co najlepsze!

Zobacz także: One urodzą w 2020 roku! Zobacz, które gwiazdy już niedługo zostaną matkami

Weronika Marczuk opowiedziała o dramatycznej przeszłości. Wyznanie gwiazdy poruszyło internautów.

Weronika Marczuk wyznała, że pochowała już dwoje dzieci. Do zajścia w aktualną ciążę przygotowywała się aż 7 lat. Mała Ania przyjdzie na świat lada dzień.

Facebook
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama