Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook

Szokujące wyznanie ciężarnej Weroniki Marczuk: "Pochowałam już dwoje dzieci"

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook

Weronika Marczuk już lada dzień zostanie mamą. Na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Będzie to córeczka o imieniu Ania. Gwiazda udzieliła poruszającego wywiadu, w którym wyznała, jak traumatyczna jest jej przeszłość. Okazuje się, że Weronika poroniła już dwa razy. Do decyzji o kolejnym zajściu w ciążę dojrzewała aż siedem lat. Dziś jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Jak się czuje? 

Zobacz także: Weronika Marczuk zdradziła płeć i imię dziecka! Powiedziała też o nowym związku!

Weronika Marczuk o samopoczuciu w ciąży i poronieniach

Weronika Marczuk już za kilka dni powita na świecie swoją upragnioną córeczkę Anię. Zdradziła również ze zdecydowała się na wyprawkę dla dziecka w kolorze zgaszonego różu. To szczęśliwy okres oczekiwania na nowego członka rodziny, chociaż samopoczucie w ciąży dało się Weronice we znaki. Gwiazda w wywiadzie dla edziecko.pl wyznała, że bardzo źle znosiła ciążę: 

Od początku źle się czułam, a teraz lekarz doradził, żebym leżała. Ponad pięć miesięcy miałam mdłości. Nie mogłam normalnie jeść i pić. Nie smakowała mi woda, bo powodowała jeszcze większe mdłości. Mogłam pić małymi łyczkami wodę naturalnie gazowaną, w smaku przypominającą wody z uzdrowiska. Musiała być też bardzo zimna, żebym przełknęła. Jadłam dużo owoców, żeby się nie odwodnić. 

Złe samopoczucie wydaje się być błahe w porównaniu z dramatem, z jakim musiała zmagać się w poprzednich latach. Weronika Marczuk zdradziła, że przed laty również starała się o dziecko i dwukrotnie nie udało jej się donosić ciąży. Ma za sobą pogrzeby dwojga dzieci. 

Piszę książkę dla osób, które mają trudności z zachodzeniem w ciążę albo nie radzą sobie ze stratą dziecka. Ja zachodziłam w ciążę, ale miałam problemy z ich donoszeniem. Pochowałam dwoje dzieci. To jest strasznie trudny temat i wiem, że w takich momentach wiele kobiet i mężczyzn czuje się bezradnych. Potrzebują wsparcia. Jedni podnoszą się po tym, a inni nie

Weronika przyznała, że po stracie dzieci załamała się, jednak mogła liczyć na pomoc lekarza, który pomógł jej się pozbierać: 

Po stracie dzieci, gdy byłam w szoku, jeszcze w szpitalu uratował mnie psychicznie lekarz. Starszy człowiek, który wziął mnie na godzinną rozmowę w gabinecie. Trzymając za rękę mówił, że oddał życie, żeby pomagać kobietom zachodzić w ciążę, rodzić dzieci, uszczęśliwiać te rodziny

Weronika Marczuk bardzo długo czekała, żeby zostać mamą. Mała Ania przyjdzie na świata lada dzień. Po urodzeniu córki, Weronika planuje wziąć urlop macierzyński aby w pełni poświęcić się rodzinie. Przyszłej mamie życzymy wszystkiego co najlepsze! 

Zobacz także: One urodzą w 2020 roku! Zobacz, które gwiazdy już niedługo zostaną matkami

Weronika Marczuk opowiedziała o dramatycznej przeszłości. Wyznanie gwiazdy poruszyło internautów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

Weronika Marczuk wyznała, że pochowała już dwoje dzieci. Do zajścia w aktualną ciążę przygotowywała się aż 7 lat. Mała Ania przyjdzie na świat lada dzień. 

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook

 

Więcej na temat Weronika Marczuk
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08