Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook
Newsy

Weronika Marczuk zdradziła płeć i imię dziecka! Powiedziała też o nowym związku!

Weronika Marczuk zdradziła płeć i imię dziecka! Powiedziała też o nowym związku!

W październiku media obiegła informacja, że 48-letnia Weronika Marczuk jest w ciąży. Gwiazda po tym jak zniknęła z show-biznesu wyprowadziła się z Polski i mieszka z partnerem na Ukrainie. Teraz po raz pierwszy udzieliła szczerego wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o trudnościach w zajściu w ciążę i zdradziła, dlaczego jej partner nie pojawia się w mediach razem z nią. Nawiązała też do małżeństwa z Cezarym Pazurą. Zobaczcie, co powiedziała!

"Hotel Paradise 3": Przed udziałem w show Maurycy zmienił nazwisko! Wcześniej robił karierę pod innym. Dlaczego?

Weronika Marczuk o swojej ciąży!

Weronika Marczuk to kolejna gwiazda, która otwarcie mówi o problemach z zajściem w ciążę. Na kanapie "DDTVN" wyznała, że ma za sobą kilka poronień i jej droga do macierzyństwa nie była łatwa, ale w końcu się udało, mimo że jest to bardzo późna ciąża:

Miałam próby zajścia w ciążę znacznie wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało. Traktuje to po prostu jako to, co ma się wydarzyć. Poza tym jest rodzina i ojciec dziecka, który na pewno da sobie radę w razie czego, ale nie myślimy o złym. - wyznała szczerze Weronika Marczuk w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Celebrytka zdecydowała się napisać książkę na temat swoich doświadczeń, w której poznamy też historię innych kobiet, które przeszły naprawdę wiele, aby zostać mamami:

W książce, która powstaje, poza moimi doświadczeniami, będzie też dużo przykładów z życia innych kobiet, które nieraz musiały przejść gehennę w swoim dążeniu do macierzyństwa. - napisała Weronika Marczuk na Instagramie po wywiadzie. 

Jak będzie miała na imię córka Weroniki Marczuk?

Weronika Marczuk zdradziła w programie, jak będzie miała na imię jej córeczka. Okazuje się, że para chciała, aby imię było na tyle uniwersalne, że łatwo można je wymówić w każdym języku, dlatego wybór padł na Annę:

Ania. Z tym mieliśmy największy problem, bo to co tutaj jest popularne i fajne, tam się nie wypowie - dodała.

Dlaczego partner Weroniki Pazury nie pojawia się w mediach?

Weronika Pazura po raz pierwszy powiedziała też, dlaczego jej wieloletni partner nigdy nie pojawia się z nią w mediach. Okazuje się, że mężczyzna sam zdecydował, że nie będzie ujawniał w mediach swoje tożsamości. Zależy mu na prywatności, co Weronika Marczuk szanuje i podchodzi do tego z pełnym zrozumieniem:

To jego życzenie, a po drugie to jest chyba rozsądne w naszych czasach. (..) Byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i nie ukrywam, że wtedy ja z kolei nie byłam szczęśliwa z tym, że wszyscy o tym mówią i też to przeszłam. Nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć, ale bardzo dobrze rozumiem ludzi, którzy nie chcą tego przeżywać i szanuję to - wyznała Weronika Marczuk.

W jej słowach łatwo można doszukać się porównania do małżeństwa z Cezarym Pazurą. Para rozwiodła się w 2007 roku, a ich rozstanie było bardzo głośne. Jednak po raz pierwszy gwiazda wyznała, że nie była wtedy szczęśliwa. Teraz jej życie wygląda zupełnie inaczej i widać, że Weronika Pazura w końcu znalazła miłość i niedługo spełni się jej marzenie o byciu mamą.

 

Mateusz Hładki przeprowadził wywiad z Weroniką Marczuk.

Weronika Marczuk w zaawansowanej ciąży
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Marczuk
Newsy
Spełniła marzenie i zostanie mamą, postanowiła też wrócić do Polski! Czy Weronika Marczuk myśli o show-biznesie?
Spełniła marzenie i zostanie mamą, postanowiła też wrócić do Polski! Czy Weronika Marczuk myśli o show-biznesie?

Marzyła o tym od wielu lat i wreszcie sie udało. Weronika Marczuk (47) znalazła właściwego mężczyznę, z którym chciała założyć rodzinę. Gwiazda nie zdradza na razie, kim jest jej ukochany, ale jej menedżer potwierdza inną informację, którą od niedawna żyją media. Marczuk jest w ciąży i za trzy miesiace po raz pierwszy zostanie mamą. „Weronika jest bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy będzie na świecie córeczka, nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka i czuje teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar”, napisał w oficjalnym oświadczeniu Christian Lange.  Wiadomo także, że prawniczka, która przez ostatnie lata mieszkała na Ukrainie, teraz zamierza na stałe przeprowadzić się do Polski. Czy bedzie się też starała wrócić do show-biznesu? W kwietniu była jurorka „You Can Dance” była widziana na widowni „Tańca z gwiazdami” , ale ukryta za olbrzymimi ciemnymi okularami nie przypominała siebie sprzed kilku lat i nie wzbudziła żadnego zainteresowania. A przecież kiedyś znał ją w Polsce niemal każdy. Zobacz także:   Weronika Marczuk jest w ciąży! To już szósty miesiąc

Weronika Marczuk
East News
Newsy
Weronika Marczuk jest w ciąży! To już szósty miesiąc
Weronika Marczuk jest w ciąży! To już szósty miesiąc

Weronika Marczuk stała się sławna, od czasu małżeństwa z Cezarym Pazurą. Po rozwodzie z aktorem próbowała swoich sił w show-biznesie, ale po wygranej  sprawie sądowej z agentem Tomkiem , zniknęła z życia publicznego. Wyprowadziła się nawet z Polski i aktualnie mieszka w Kijowie. Teraz serwis pudelek.pl donosi, że Weronika Marczuk jest w ciąży! Weronika Marczuk spodziewa się dziecka! Według informacji serwisu, 47-letnia Weronika Marczuk od siedmiu lat jest w stałym związku z mężczyzną. A teraz para spodziewa się dziecka. To już szósty miesiąc ciąży, a co za tym idzie była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" zna już płeć malucha, a nawet wybrała już imię. Weronika jest w szóstym miesiącu ciąży. Spodziewa się córki, której chce dać na imię Anna – informuje pudelek.pl To będzie pierwsze dziecko Weroniki Marczuk. Podczas związku z Cezarym Pazurą wychowywali jedynie córkę aktora, Anastazję, z jego pierwszego małżeństwa. Nie mieli razem dzieci, a ich rozwód w 2007 roku odbił się szerokim echem w mediach, głównie dlatego, że gwiazdor nie chciał, aby jego była już żona nosiła nazwisko Pazura.  Gratulujemy!    

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook
Newsy
Weronika Marczuk urodziła! Jak czuje się mama i maleństwo?
Weronika Marczuk urodziła! Jak czuje się mama i maleństwo?

Weronika Marczuk została mamą! 48-letnia była żona Cezarego Pazury, urodziła swoje pierwsze dziecko! Gwiazda od wielu lat bardzo pragnęła zostać mamą i w końcu jej marzenie się spełniło. Na świat przyszła jej córeczka, Ania. Informację potwierdziła dziennikarka magazynu "Viva!" Krystyna Pytlakowska.  Dziewczynka waży prawie 3,200 gramów! Szczęśliwa mama i jej dziecko czują się znakomicie. Weronika Marczuk jest bardzo szczęśliwa - czytamy na viva.pl. Jak podaje portal, mama wraz z córeczką opuściła już szpital przy ul. Kasprzaka.  Zobacz także:  Szokujące wyznanie ciężarnej Weroniki Marczuk: "Pochowałam już dwoje dzieci" Weronika Marczuk urodziła dziecko Niedawno Weronika Marczuk udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o trudnościach z zajściem w ciążę. Gwiazda wyznała także, że ma za sobą kilka poronień.  Miałam próby zajścia w ciążę znacznie wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało. Traktuje to po prostu jako to, co ma się wydarzyć. Poza tym jest rodzina i ojciec dziecka, który na pewno da sobie radę w razie czego, ale nie myślimy o złym - powiedziała Weronika Marczuk w rozmowie z Mateuszem Hładkim.  Gwiazda opowiedziała również, dlaczego nie pokazuje swojego partnera w życiu publicznym. Okazało się, że to także jego wola i mężczyzna nie chce ujawniać swojej tożsamości.  To jego życzenie, a po drugie to jest chyba rozsądne w naszych czasach. (..) Byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i nie ukrywam, że wtedy ja z kolei nie byłam szczęśliwa z tym, że wszyscy o tym mówią i też to przeszłam. Nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć, ale bardzo dobrze rozumiem ludzi, którzy nie chcą tego przeżywać i szanuję to -...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner