AKPA
Newsy

Szok! Maja Frykowska nawróciła się! Mamy oświadczenie

Gwiazda znowu zaskoczyła

Ostatnimi miesiącami Maja Frykowska zmieniła swój wizerunek o 180 stopni. Zrezygnowała z pseudonimu "Frytka", zmieniła imię i zdecydowanie poprawiła stylizacje. Zastanawialiśmy się, co było przyczyną takiej metamorfozy. Okazuje się, że za nowym wizerunkiem prezenterki stoi jej duchowa przemiana. Właśnie do internetu wyciekł film, w którym Maja Frykowska opowiada dokładnie jak jej życie zmieniło się od kiedy uwierzyła w Jezusa Chrystusa.

- Przyjęłam Jezusa Chrystusa do swojego serca i od tego momentu moje stare życie umarło. Zaczęło się nowe. Wszystko, co stare - przeminęło. W moim życiu zapanował kompletny spokój. Powiem, że życie z Jezusem Chrystusem jest niesamowite. W moim życiu nie było żadnej stabilizacji, dlatego postanowiłam znaleźć coś realnego, stabilnego, prawdziwego - żywego Boga. I znalazłam go, on przyszedł do mojego serca i został w nim, jest w nim i będzie.

Czy polskie społeczeństwo jest gotowe na taką duchową metamorfozę gwiazdy, która do niedawna słynęła z licznych skandali? Na pewno ten film jest testem dla wielu z nas na tolerancję i wyrozumiałość.

(w tym miejscu znajdował się film wideo, który został usunięty ze względu na ograniczenia autorskie)

Poniżej treść oświadczenie managementu Mai Frykowskiej:
 


Screen wpisu jaki pojawił się na Facebooku Mai Frykowskiej (facebook.com/majafrykowska):


ONS
Newsy
Maja Frykowska jak gwiazda Hollywood
To się nazywa metamorfoza!

Wczoraj w internecie pojawił się film, w którym Maja Frykowska wyznaje miłość do Jezusa Chrystusa ( czytaj: Szok! Maja Frykowska nawróciła się ). Wywołał on sporą falę dyskusji, czy jest to prawda, czy nie. Jak potwierdziła Maja na swoim Facebooku, a wcześniej jej management w oświadczeniu - jest osobą wierzącą, a zamieszczone wideo wyciekło z Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego i było nagrane już pół roku temu. Tymczasem również wczoraj Maja była jedną z zaproszonych gwiazd na premierę filmu Agnieszki Holland "W ciemności". Wyglądała na zadowoloną i chętnie pozowała do zdjęć. Co ważne, zachwyciła nas też swoją stylizacją, w której wyglądała jak gwiazda rodem z Hollywood. Maja założyła czerwoną, długą suknię z rozcięciem marki River Island, do której dobrała bransoletę z krzyżem marki Mango. Całość uzupełniła butami - gladiatorkami Giuseppe Zanottiego i metalową torebką Parfois. Trzeba przyznać, że metamorfoza Mai Frykowskiej wychodzi jej na dobre. chimera

Maja Frykowska zniknęła z internetu
Newsy
Co się stało z Mają Frykowską? Zniknęła z sieci...
Kończy dzisiaj 35 lat

Dzisiaj 35. urodziny Mai Frykowskiej . Chcieliśmy z tej okazji przypomnieć, co u niej słychać. Kiedy jednak próbowaliśmy wejść na jej oficjalne kanały promocyjne - wszystkie zniknęły z internetu! - zarówno publiczny jak i prywatny profil na Facebooku. A po wejściu na jej oficjalną stronę wita nas czarne tło z adresem mailowym. Sprawę chcieliśmy wyjaśnić kontaktując się z jej menadżerem, jednak ten nie odpowiada na naszego e-maila, zadzwoniliśmy więc na prywatny numer Mai - brak sygnału. Czy to oznacza, że Frykowska zrezygnowała z dalszej kariery w show-biznesie i po prostu zdała sobie sprawę, że bywanie na salonach nie jest jej celem w życiu? Przyjrzeliśmy bliżej całej sprawie i okazało się, że Maja w ciągu mijającego roku pojawiła się tylko na pięciu(!) wydarzeniach publicznych, co w jej przypadku jest sporym zaskoczeniem, bo dotychczas pełniła funkcję rasowej celebrytki, znanej bardziej z tego, że jest znana, niż ze swojej zawodowej pasji - aktorstwa. Przypomnijmy: "Przyjęłam Jezusa Chrystusa do swojego serca" Ostatni raz Maję widzieliśmy publicznie w sierpniu, podczas finału akcji charytatywnej "Stop pustym miskom - pomagamy schroniskom". Po tym wydarzeniu totalnie zniknęła... Mamy nadzieję, że u Mai wszystko w porządku a ta dziwna przerwa/nieobecność jest tylko chwilowa . Tak Maja wyglądała na swoim ostatnim publicznym wydarzeniu. W sumie trochę za nią tęsknimy... Maja Frykowska przyłapana na lotnisku kilka miesięcy temu:

Świadectwo wiary Mai Frykowskiej
YouTube
Newsy
Maja Frykowska przerywa milczenie ze łzami w oczach: Mam dosyć tego życia [WIDEO]
Przejmujące nagranie

Maja Frykowska dała się poznać polskiej publiczności jako kontrowersyjna uczestniczka "Big Brothera". Potem próbowała swoich sił jako piosenkarka i aktorka, w tym celu skończyła nawet szkołę aktorską i zagrała w kilku produkcjach, ale ostatecznie postanowiła wycofać się z show-biznesu i żyć z dala od mediów. Niedawno wyszła za mąż. Przypomnijmy: Maja Frykowska wyszła za mąż! Znamy szczegóły Frykowska przeszła też ogromną przemianę duchową. Swego czasu głośno było o jej nawróceniu, które udokumentowano stosownym nagraniem wideo, gdzie Maja tłumaczyła swoją przemianę, wiarę w Boga i dołączenie do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego. Przez ostatnich kilkanaście miesięcy nie pojawiała się publicznie, odmawiała też wywiadów i jakichkolwiek kontaktów z prasą, a na publikacje dotyczące życia prywatnego reagowała za pośrednictwem prawnika. Teraz wzięła udział w projekcie "Jestem Drugi", który jest ruchem ludzi kochających życie z Bogiem. Frykowska nagrała film, w którym opowiada o powodach swojego nawrócenia:   Powiedziałam, że jestem akurat w takim momencie życia, że jestem na granicy - że dalej nie wiem co robić, gdzie pójść, bo jestem pogubiona zupełnie w tym wszystkim, co się teraz dzieje i właściwie mam dosyć tego życia. Wtedy Tomek zapytał mnie wprost, czy jestem gotowa teraz, żeby oddać życie Jezusowi w tym momencie. Więc to było dla mnie tak zastanawiające, mówię chwila, moment, no moje życie wygląda kiepsko na dzień dzisiejszy, ale ja jeszcze nie chcę umierać, bo wierzę, że coś dobrego się wydarzy. Zaczęli się śmiać i mówili "To jest tak, że kiedy po prostu oddasz swoje życie Jezusowi, twoje stare zostanie wymazane, a Ty będziesz nowym człowiekiem. Wszystko, co stare, nie będzie już miało znaczenia - tłumaczy. Maja nie ukrywa też, że po przyjęciu Jezusa jej życie mocno się zmieniło,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner