Szkoła aktorka o wykształceniu Anny Wendzikowskiej
ons
Newsy

Szkoła aktorska Machulskich pogrąża Wendzikowską. Wypomina jej przy tym ostatnią wpadkę

Co na to prezenterka?

Od wczoraj wszystkie polskie media żyją wpadką Anny Wendzikowskiej, która jako specjalistka w dziedzinie filmów nie znała postacji Jerzego Grotowskiego. A pytaniem na jego temat zaskoczyła ją wybitna aktorka Sigourney Weaver, która aktualnie gra w filmie "Chappie". Zobacz: Światowa gwiazda wypomniała Wendzikowskiej brak wiedzy podczas wywiadu. Anna: Wstyd mi

Wokół dziennikarki zrobił się szum medialny, a wszyscy zaczęli oceniać jej kompetencje. Pisano nawet o tym, że jako aktorka po skończonej szkole filmowej, o czym wspominała w wywiadach, powinna wiedzieć tak podstawowe rzeczy. W związku z zaistniałą sytuacją szkoła aktorka, na którą powoływała się Wendzikowska wydała oświadczenie, że prezenterka jej nie skończyła, a jedynie uczęszczała na zajęcia przez jeden rok. Przy okazji wypomnieli jej brak kompetencji:

Dementujemy plotkę, że Pani Anna Wendzikowska jest absolwentką naszej szkoły. Uczyła się u nas przez rok, ale widocznie opuszczała zajęcia teoretyczne ;)

Co o tym sądzicie?

Zobacz: Wróblewska zniesmaczona rażącą wpadką Wendzikowską. Krytykuje nie tylko Anię
 Ania Wendzikowska na premierze filmu

 

Wendzikowska pierwszy raz po porodzie na salonach:

Dorota Wróblewska krytykuje Annę Wendzikowską
ONS
Newsy
Wróblewska zniesmaczona rażącą wpadką Wendzikowską. Krytykuje nie tylko Anię
Co sądzi producentka?

Od wczorajszego popołudnia głośno jest o wpadce Anny Wendzikowskiej , którą zaliczyła podczas wywiadu z Sigourney Weaver. Gwiazda aktualnie występuje w filmie "Chappie" i zapytała dziennikarkę o jednego ze znanych Polaków. Zobacz:  Światowa gwiazda wypomniała Wendzikowskiej brak wiedzy podczas wywiadu. Anna: Wstyd mi O niewiedzy Wendzikowskiej mówią dziś wszystkie portale. Dziennikarka znalazła się w ogniu krytyki, a swojej trzy grosze wtrąciła Dorota Wróblewska . Na swoim Facebooku w długim poście dała wyraz swojemu zniesmaczeniu jej wpadką: Brak poziomu kultury i wiedzy to już norma. Mamy wiedzę o nazwiskach, które są znane z reality show i portali plotkarskich. Najważniejsze, że społeczeństwo dowiaduje się, że pani wypadła z okna, druga nie nosi majtek, trzecia jest na egzotycznej wycieczce, a czwarta kupiła nową torebkę . Myślę, że gdyby Grotowski żył w naszych czasach, to też by o nim nie pisano. Mamy wielu ŻYJĄCYCH znanych reżyserów teatralnych, kompozytorów, malarzy, których w Polsce się nie kojarzy. Takie czasy. - pisze producentka Co na to Ania? Zobacz: Ideał Wendzikowsiej to nie jej partner   Anna Wendzikowska pierwszy raz po ciąży:

Anna Wendzikowska
Instagram
Newsy
Córeczka Anny Wendzikowskiej ma już rok! Zobaczcie zdjęcia z jej urodzin. Co za stylizacja!
Córeczka Anny Wendzikowskiej ma już rok! Zobaczcie zdjęcia z jej urodzin. Co za stylizacja!

Anna Wendzikowska świętowała pierwsze urodziny swojej córeczki Kornelii. Dziennikarka zorganizowała dla swojej ukochanej córki specjalną imprezę. I to jaką! Odkąd Ania została mamą, córka  stała się jej oczkiem w głowie. Słodka Kornelia jest bohaterką instagramowego profilu swojej znanej mamy. Anna Wendzikowska chętnie dzieli się migawkami ze swojego życia prywatnego, dzięki czemu przez ostatni rok mogliśmy obserwować kolejne etapy życia Kornelii. Teraz przyszła pora na świętowanie! Pierwsze urodziny dziewczynki były wyjątkowe! Ania zadbała, by jej córeczka mogła cieszyć się wspaniałym przyjęciem. Nie zabrakło tortu w kształcie Minionka oraz balonów z motywem z bajki "Kraina lodu"! Kornelka musiała być zachwycona! Stylizacje córki Anny Wendzikowskiej Kornelina jest ulubienicą fanów swojej mamy i powoli wyrasta na gwiazdę internetu. Anna Wendzikowska starannie dba o ubiór swojej córki, nierzadko dopasowujące jej stylizacje do swoich własnych. Mieliśmy już okazję podziwiać je w takich samych, różowych śniegowcach! Również urodzinowa stylizacja dziewczynki zasługuje na uwagę! Kornelia na swojej imprezie  wystąpiła w pięknej, tiulowej spódnicy oraz dobranej do niej opasce. Słodko? Zobaczcie sami!   Zobacz też: Która stylowa mama ubrała tak swoją córeczkę? Ślotała czy Wendzikowska? Jak myślicie?   Córka Anny Wendzikowskiej świętowała pierwsze urodziny.     Nie zabrakło tortu w kształcie Minionka.     Były też balony z "Krainy lodu".     Anna Wendzikowska rok temu została mamą po raz pierwszy.     Córka dziennikarki jest oczkiem w głowie Anny.  

Wojciech Mann kpi z wpadki Anny Wendzikowskiej
ONS
Newsy
Wpadka Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem. Teraz głos zabrał Mann: Jest osobą od ploteczek, czerwonych dywanów i ścianek
Dziennikarz kpi z prezenterki

Wpadka Anny Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem i jest nieustannie komentowana w mediach. Szkoła aktorka, do której rzekomo dziennikarka uczęszczała zdementowała nawet doniesienia jakoby Wendzikowska skończyła u nich aktorstwo. Zobacz:  Szkoła aktorska Machulskich pogrąża Wendzikowską. Wypomina jej przy tym ostatnią wpadkę Co prawda prezenterka obiecała, że nadrobi wiedzę z zakresu filmu po wywiadzie z Sigourney Weaver, a mimo to branża nie daje jej spokoju. Teraz głos zabrał Wojciech Mann, który mocno kpi z Wendzikowskiej. Wypomniał jej nie tylko brak kompetencji i wykształcenia, ale również zainteresowanie, w jego mniemaniu, mało istotnymi kwestiami. Refleksją podzielił się podczas swojej audycji na antenie radiowej Trójki: Pani Wendzikowska nie skończyła Szkoły Machulskich, coś tam jedynie liznęła, nie musi więc znać Grotowskiego. Jest osobą jedynie od ploteczek, czerwonych dywanów i ścianek. Jej zadaniem jest wiedzieć, w które drzwi wejść, jak się ustawić i jak zatrzepotać oczami. Ma rację? Zobacz:  Anna Wendzikowska na spacerze z córeczką   Wendzikowska na salonach po raz pierwszy po ciąży:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner