Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę
ONS
Newsy

Światowa gwiazda wypomniała Wendzikowskiej brak wiedzy podczas wywiadu. Anna: Wstyd mi

Dziennikarka była zaskoczona

Anna Wendzikowska cieszy się rolą świeżo upieczonej matki, a swojej córeczce chce zapewnić wszystko jak najlepsze. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem ze spaceru z bardzo drogim wózkiem. Zobacz: Wendzikowska na pierwszym spacerze z córką. Pochwaliła się bardzo drogim wózkiem

Dziennikarka po porodzie postanowiła też szybko powrócić do pracy. Jej cykl wywiadów w Dzień Dobry TVN z największymi gwiazdami światowego kina prężnie działa. Ostatnio Wendzikowska przy okazji premiery filmu "Chappie" spotkała się z Sigourney Weaver, która miała okazję zagrać w tym filmie. Prezenterka nie spodziewała się, że sama będzie pod ostrzałem pytań i gwiazda zaskoczy ją wiedzą na temat Polaka, który w dziedzinie filmu osiągnął bardzo wiele. Wendzikowska poczuła się trochę zawstydzona:

Weaver: Wiesz, kto to był Grotowski? 
Wendzikowska: Nie...
Weaver: Jesteś dzisiaj drugą osobą z Polski, która tego nie wie. To był naprawdę największy reżyser teatralny w historii. W latach 70. i 90. Ameryka zwariowała na jego punkcie. Mój mąż pojechał do Polski jako 17-latek, żeby się uczyć u niego i to zmieniło jego życie.
Wendzikowska: Muszę o nim poczytać, trochę mi wstyd...
Weaver: Niepotrzebnie, ale czasami się dziwię, że jego pomniki nie stoją na każdym rogu.
Wendzikowska: Przekażę komu trzeba...

Rzeczywiście aż takie faux pas?

Zobacz: Anna Wendzikowska o "facecie idealnym"
 

Ania Wendzikowska na premierze filmu 

Wendzikowska na salonach pierwszy raz po porodzie:

Anna Wendzikowska w DDTVN
ONS
Newsy
Wendzikowska w nowym cyklu DDTVN chwali się figurą. Uwagę zwracają bardzo zgrabne nogi
Ćwiczenia pod okiem trenera przynoszą efekty

Anna Wendzikowska w Dzień Dobry TVN przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami ze świata show-biznesu zarówno z Polski jak i zza granicy. Ostatnio miała okazję rozmawiać z Ryanem Goslingiem, dzięki czemu spełniła jedno ze swoich marzeń. Zobacz:  Wendzikowska miała okazję rozmawiać z Goslingiem. Udzielił jej kilku rodzicielskich rad Aktualnie dziennikarka ma kolejne wyzwanie zawodowe. W programie śniadaniowym ruszył właśnie nowy cykl "Dzień Dobry TVN u Was", w którym dziennikarze będą jeździli do różnych polskich miast i spędzali z jego mieszkańcami poranki oraz pokazywali uroki danej miejscowości. Wendzikowska podczas nagrania spotu pochwaliła się bardzo zgrabnymi nogami i świetną figurą po ciąży. Podkreśliła to obcisłymi, skórzanymi spodniami i butami od Isabel Marant na koturnie.  Jak wygląda? Zobacz:  Wendzikowska na pierwszym spacerze z córką. Pochwaliła się bardzo drogim wózkiem     Wendzikowska na salonach pierwszy raz po porodzie:

Szkoła aktorka o wykształceniu Anny Wendzikowskiej
ons
Newsy
Szkoła aktorska Machulskich pogrąża Wendzikowską. Wypomina jej przy tym ostatnią wpadkę
Co na to prezenterka?

Od wczoraj wszystkie polskie media żyją wpadką Anny Wendzikowskiej , która jako specjalistka w dziedzinie filmów nie znała postacji Jerzego Grotowskiego. A pytaniem na jego temat zaskoczyła ją wybitna aktorka Sigourney Weaver, która aktualnie gra w filmie "Chappie". Zobacz:   Światowa gwiazda wypomniała Wendzikowskiej brak wiedzy podczas wywiadu. Anna: Wstyd mi Wokół dziennikarki zrobił się szum medialny, a wszyscy zaczęli oceniać jej kompetencje. Pisano nawet o tym, że jako aktorka po skończonej szkole filmowej, o czym wspominała w wywiadach, powinna wiedzieć tak podstawowe rzeczy. W związku z zaistniałą sytuacją szkoła aktorka, na którą powoływała się Wendzikowska wydała oświadczenie, że prezenterka jej nie skończyła, a jedynie uczęszczała na zajęcia przez jeden rok. Przy okazji wypomnieli jej brak kompetencji: Dementujemy plotkę, że Pani Anna Wendzikowska jest absolwentką naszej szkoły. Uczyła się u nas przez rok, ale widocznie opuszczała zajęcia teoretyczne ;) Co o tym sądzicie? Zobacz:  Wróblewska zniesmaczona rażącą wpadką Wendzikowską. Krytykuje nie tylko Anię     Wendzikowska pierwszy raz po porodzie na salonach:

Wpadka Anny Wendzikowskiej w DDTVN
ONS
Newsy
Nie tylko Wendzikowska nie wiedziała, kim jest Grotowski. Statystki mówią same za siebie
Obroniła ją siostra

Od kilku dni w polskich mediach dyskutuje się o Annie Wendzikowskiej , która podczas wywiadu z Sigourney Weaver przyznała, że nie wie, kim jest Jerzy Grotowski. Sytuacja przez dziennikarzy została uznana za wpadkę. Przypomnijmy: Korwin ma rady dla Wendzikowskiej: W sumie żal dziewczyny. Mogła się odgryźć... Wiele osób ze środowiska jest oburzonych niewiedzą Anny, która ma na swoim koncie mnóstwo wywiadów ze światowej sławy gwiazdami. Ponadto - Wendzikowskiej wypomina się brak odpowiedniego wykształcenia. Niestety, statystyki w Google Trends, które udostępniła na swoim Facebooku siostra gwiazdy, Malwina Wędzikowska , mówią same za siebie.  Kiedy cała "afera" wyszła na jaw, Polacy zaczęli masowo szukać informacji na temat tego, kim był Jerzy Grotowski. Świadczyć to może o jednym - niewielu internautów wiedziało o nim cokolwiek. "Wpadka" dziennikarki okazała się pobudką do zainteresowania się polską historią teatru. Wnioski są chyba jasne. Zobacz: Anna Wendzikowska na spacerze z córeczką Anna Wendzikowska zachwyca figurą po porodzie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner