Sylwia Grzeszczak wiele lat temu rozpoczęła swoją przygodę z muzyką. Na jej koncie pojawiły się takie hit jak: "Nowe Szanse", "Gorszy dzień", "Nowy Ty, nowa ja". Teraz na przestrzeni ostatnich miesięcy piosenkarka udowodniła, że to nie koniec jej muzycznej przygody i zachwyciła wszystkich nowymi kawałkami. "Motyle" przez wiele tygodni utrzymywały się jako numer 1 na polskich listach przebojów. Teraz czas na jeszcze nowszą, czyli typowo letnią piosenkę "Och i ach", która nie dość, że wpada w ucho, to pełna jest dziecięcej radości z życia.

Reklama

Sylwia Grzeszczak pokazała kadry z wakacji

Sylwia Grzeszczak po intensywnym czasie nagrywania nowych utworów i trasie koncertowej postanowiła na chwilę złapać oddech i odpocząć. Piosenkarka wybrała wakacje na łonie natury, czym podzieliła się na Instagramie ze swoimi fanami.

Kocham tu być
- wyjawiła Sylwia Grzeszczak.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak przeciera oczy i nie może uwierzyć. Stało się

Las
Instagram@SylwiaGrzeszczak

Na filmiku widać las i słychać śpiew ptaków. W międzyczasie Grzeszczak spotkała również uroczego jeżyka, słuchała śpiewu ptaków i relaksowała się przy słonecznej pogodzie. Piosenkarka zdradziła, że planem było powrócenie do wspomnień z dzieciństwa.

Powrót do dzieciństwa... to samo miejsce, ten sam zapach, woda, otwieram okno... w lesie najpiękniejszy chór ptaków
- dodała artystka.
Sylwia Grzeszczak
Instagram@SylwiaGrzeszczak

Sylwia Grzeszczak mało kiedy dodaje kadry ze swojego życia prywatnego. Tym razem było inaczej. Nie dość, że piosenkarka podzieliła się, że spędza czas w miejscu z dzieciństwa, to dodała zdjęcie z plaży. Grzeszczak założyła na siebie czarny kostium, który podkreśla jej zgrabną figurę. Trzeba przyznać, że od razu widać, że piosenkarka dba o formę. Widać to po płaskim brzuchu i zgrabnych nogach.

Zobacz także
Reklama

Jak wam podoba się Sylwia Grzeszczak w kostiumie kąpielowym?

Sylwia Grzeszczak
Instagram@SylwiaGrzeszczak
Reklama
Reklama
Reklama