Szczegóły porodu księżnej Kate
ONS

Księżna Kate miała mieć cesarskie cięcie. Dlaczego zrezygnowała?

Szczegóły porodu księżnej Kate
ONS

Od wczoraj cały świat żyje narodzinami następcy brytyjskiego tronu. O 17.25 księżna Kate urodziła zdrowego, ważącego prawie 4 kilogramy chłopca. W mediach cały czas pojawiają się informacje dotyczące tego, jak wyglądał królewski poród. Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate URODZIŁA!

Serwis Cnn.com podał że lekarze zaproponowali Kate Middleton urodzenie dziecka poprzez cesarskie cięcie. Jednak księżna odmówiła i zdecydowała, że wszystko ma przebiegać w sposób naturalny. Przez to do kilku godzin wydłużyło się oczekiwanie na królewskiego potomka.

Zagraniczne media podają również, że księżna zażyczyła sobie, aby na porodówce przebywał wyłącznie książe William, który dzielnie wspierała swoją ukochaną. Wcześniej mówiono również, że w szpitalu pojawią się najbliżsi Kate siostra Pippa i jej matka Carole Middleton. Rzecznik Pałacu Buckingham zaprzeczył tym doniesieniom.

Teraz pozostaje nam czekać na to, aż szczęśliwi rodzice opuszczą szpital z maleństwem, a także ogłoszą jak nazywa się ich syn.

Zobacz: Jest już PIERWSZY komentarz Williama po narodzinach syna!

Radośni księżna Kate i książę William

Tłumy Brytyjczyków świętowały narodziny przyszłego króla:

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33