Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.
Newsy

Babcia synowej Zenka Martyniuka martwi się o wnuczkę! Sąsiedzi Daniela M. ostro komentują jego zatrzymanie!

Pogrążą go?

 

Polskie media kilka dni temu poinformowały o zaskakującej sytuacji, do której doszło w Wasilkowie (woj. podlaskie). 30 grudnia na jednym z luksusowych osiedli pijany mężczyzna nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony do domu. Na miejsce została wezwana policja, która zatrzymała mężczyznę i znalazła przy nim narkotyki. 

Zatrzymaliśmy mieszkańca Wasilkowa. Była to interwencja związana z awanturą domową. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki – wyjaśniał nadkom. Tomasz Krupa z podlaskiej policji w rozmowie z "Faktem".

"Fakt" twierdził wówczas, że zatrzymanym mężczyzną jest... syn  Zenka Martyniuka! Wokalista w rozmowie z nami przyznał, że nie zamierza komentować medialnych doniesień, ale teraz zrobiła to babcia synowej króla disco-polo.

 

Dlaczego Magda Bereda zdecydowała się na cover piosenki Zenka Martyniuka? Zobaczcie, co mówi o hicie disco polo

Co powiedziała babcia synowej Zenona Martyniuka?

 

Zaledwie kilka miesięcy temu syn Zenka Martyniuka wziął ślub ze swoją 19-letnią partnerką. Teraz para czeka na narodziny ich pierwszego dziecka. Niestety, media już od kilku dni donoszą, że 30 grudnia policja zatrzymała Daniela M. Jak na całą sytuację zareagowała babcia synowej wokalisty?

Martwię się o swoją wnuczkę- pani Bożena przyznała w rozmowie z "Super Expressem". My nic nie wiemy, co u niej teraz słychać. 

Dziennik informuje, że o dalszych losach Daniela M. wkrótce zdecyduje prokurator. 

 

Wirtualna Polska dotarła zaś do sąsiadów Daniela M., którzy chętnie komentowali jego zatrzymanie:

Policjanci znają ten adres. To już nie pierwsza taka interwencja. Nie patyczkowali się z nim, tylko wyprowadzili w kajdankach i wsadzili do radiowozu. Wszyscy słyszeliśmy te odgłosy awantur domowych. Nie raz, nie dwa, a kilka razy w miesiącu. Kiedy było naprawdę źle, a wrzaski było słychać na klatce schodowej, dzwoniłam na policję. A ten później odgrażał się, że mnie pobije  - wspomina awanturę z ostatniej niedzieli sąsiadka państwa M. 

Czasem widuję tutaj pana Zenona Martyniuka. To sympatyczny facet. Porozmawia, zatrzyma się, żeby rozdać dzieciakom autografy. Powinien jednak poskromić synalka, bo takie zachowanie zaszkodzi przede wszystkim jemu - mówi inny sąsiad w rozmowie z wp.pl.

 

Zobacz także: Pierwsza pomoc dla związku – jak go uratować

Zenek Martyniuk nie komentuje medialnych doniesień.

Zenek Martyniuk na scenie
East News

Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Nie uwierzycie, z kim Katarzyna Skrzynecka zaśpiewa w "Koglu Moglu 3"! Tej sceny miało w ogóle nie być!
Nie uwierzycie, z kim Katarzyna Skrzynecka zaśpiewa w "Koglu Moglu 3"! Tej sceny miało w ogóle nie być!
Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.
Newsy
Syn Zenona Martyniuka usłyszał zarzuty i nie przyznaje się do winy
Syn Zenona Martyniuka usłyszał zarzuty i nie przyznaje się do winy

Na jaw wyszły nowe fakty!

Zenek Martyniuk
East News
Newsy
Syn Zenka Martyniuka wyrzucił ciężarną żonę z domu i został aresztowany? Mamy komentarz!
Zobacz, co się wydarzyło!

  Niepokojące doniesienia płyną do nas z Wasilkowa (woj. podlaskie). Okazuje się bowiem, że tamtejsza policja 30 grudnia musiała interweniować w jednym z domów na nowym, luksusowym osiedlu. Pijany mężczyzna w godzinach wieczornych nie chciał wpuścić do domu swojej ciężarnej żony. Między małżonkami doszło do awantury. Zaniepokojeni sąsiedzi postanowili wezwać policję.    – Zatrzymaliśmy mieszkańca Wasilkowa. Była to interwencja związana z awanturą domową. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki – wyjaśnia nadkom. Tomasz Krupa z podlaskiej policji w rozmowie z "Faktem".   Jak twierdzi tabloid, zatrzymany przez policję mężczyzna to syn wielkiej gwiazdy disco polo, Zenona Martyniuka . Ponoć policjanci wyprowadzili go w kajdankach. Skontaktowaliśmy się z wokalistą, aby potwierdzić te informacje.   - Nie komentuję żadnych doniesień - stwierdził krótko Zenek Martyniuk w rozmowie z party.pl.    Przypomnijmy, że trzy miesiące temu Daniel M. oraz jego 19-letnia ukochana stanęli na ślubnym kobiercu. Huczne wesele kosztować miało ponad milion złotych. Na imprezie pojawiły się osobistości ze świata muzyki disco polo. Na weselu Daniela M. nie zabrakło także występu jego ojca. Podobno Zenek Martyniuk wręczył młodej parze wyjątkowy prezent. Syn i synowa mieli od niego dostać mercedesa AMG klasy C. Podobno to cacko kosztować może nawet 450 tysięcy złotych!   Jak myślicie, czy doniesienia tabloidu są prawdziwe? Czas pokaże...   POLECAMY: Syn Zenka Martyniuka pokazał intymne zdjęcie z żoną. Ależ oni się kochają!   Zenek Martyniuk ma powody, aby martwić się o syna?   Muzyk był gwiazdą sylwestrowej imprezy TVP

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner