Paweł Deląg w mediach społecznościowych opublikował krótki film ze ślubu swojego najstarszego syna. Paweł Deląg junior i jego narzeczona Ada powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w gronie najbliższych osób. Aktor nie ukrywa, że to dla niego wielki dzień, ale rodzinnym szczęściem przyszło mu się dzielić w obliczu wojny na Ukrainie.

Reklama

Paweł Deląg Junior wziął ślub!

Paweł Deląg należy do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i chcą, aby o nich mówiono jedynie w kontekście działalności zawodowej. Aktor ma dwóch synów: Pawła juniora, który również zajmuje się filmem i niebawem skończy 30 lat oraz 20-letniego Mikołaja, który dopiero niedawno pojawił się na wspólnych zdjęciach ze swoim znanym tatą.

Teraz Paweł Deląg zdecydował się zrobić wyjątek i na Instagramie pokazał krótkie nagranie ze ślubu syna. Paweł Deląg junior i jego partnerka Ada zdecydowali się na ślub kościelny, a gwiazdor nie ukrywa, że było to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny.

Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę .To piękny dzień dla nich , dla całej rodziny . - napisał Paweł Deląg.

Zobacz także: Oto najprzystojniejsi, dorośli już synowie polskich gwiazd! Czym się zajmują i co robią w życiu? Zobacz!

Aktor dzieląc się z fanami tą szczęśliwą wiadomością wspomniał też o dramatycznej sytuacji na Ukrainie i nie ukrywa, że tego wyjątkowego dnia myśli zebranych gości "szły w stronę Ukrainy":

Zobacz także

Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość , w przyszłość której jest pokój. Bezpiecznie. W ten piękny dzień nasze myśli jednak szły w stronę Ukrainy. Myśli w kierunku tych, którzy chowają się w piwnicach, schronach przed rosyjskimi bombami. Którzy drżą o życie swoje i swoich bliskich. Tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu. Stop wojnie, stop nienawiści. Niech Miłość będzie naszym wyborem

Internauci przesyłają gratulacje dla młodej pary. Choć w komentarzach są przede wszystkim życzenia szczęścia, to nie sposób nie zauważyć nawiązań do wojny na Ukrainie:

- Gratulacje ????????! Tak tylko miłość i dobro się liczy ! Stop wojna! Stop zło ????
- Wszystkiego dobrego dla młodej pary ???? miłość zwycięży ❤️ dobro zwycięży ????
- Najserdeczniejsze życzenia dla Młodych. Oby wróciły czasy pokoju, spokoju.

Reklama

Redakcja Party.pl również życzy szczęścia Młodej Parze!

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama