Medialne potyczki Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego sprawiły, że ich synowie chcąc nie chcąc stali się obiektem zainteresowania mediów. I podczas gdy prowadzący "Pytanie na śniadanie milczy", jego była żona chwali się światu wspaniałym kontaktem, jaki ma z synami. Niestety, na jaw zaczynają wychodzić nowe fakty! Po tym, jak okazało się, że starszy syn nie zaprosił Pauliny Smaszcz na własny ślub, do mediów przedostały się kolejne budzące kontrowersje informacje. 25-letni Franciszek postanowił zmienić nazwisko! Skąd taka decyzja i jak się teraz nazywa?

Reklama

Starszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko

"Kobieta-petarda" od kilku tygodni skutecznie nie odpuszcza swojemu byłemu mężowi, dzieląc się z mediami kolejnymi smaczkami na temat prowadzącego "Pytanie na śniadanie". Paulina Smaszcz nie tylko zarzuca Maciejowi Kurzajewskiemu liczne kłamstwa, ale też grozi ich ujawnieniem podkreślając przy tym, że dziennikarz swoim zachowaniem uderza nie tylko w nią, ale też ich wspólnych synów - 16-letniego Juliana oraz 25-letniego Franciszka. Co więcej, choć mogłoby się wydawać, że ich konflikt nieco przycichł, momentem kulminacyjnym okazała się niezapowiedziana byłej żony Macieja Kurzawekiego w domu jego matki, przez co Paulina Smaszcz ma teraz problemy z policją.

Te wszystkie sytuacje, a także angażowanie się w sprawę bliskich prowadzącego "Pytania na śniadanie" oraz mieszanie w konflikt pomiędzy byłymi małżonkami ich synów sprawiły, że starszy z nich postanowił podjąć drastyczną decyzję. Franciszek Kurzajewski zrezygnował z nazwiska ojca!

Zobacz także: Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu: "W trumnie jeszcze będę grozić mu palcem"

Jak donoszą media, 25-letni syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego miał to zrobić, by... odciąć się od rodziny.

Zobacz także

- Starszy syn Smaszcz i Kurzajewskiego zmienił nazwisko już dawno i ma to związek z tym, że chciał się odciąć od rodziny - ujawnił informator Plotka.

By tego było mało, syn nie zaprosił Pauliny Smaszcz na własny ślub.

EOS

Starszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego wziął ślub jesienią 2021 roku. Jak informuje Plejada, 25-latek postanowił przyjąć nazwisko żony i teraz nazywa się Franciszek Vaccari. Choć Paulina Smaszcz nie była obecna na ceremonii zaślubin swojego pierworodnego syna, to 13 września 2021 roku opublikowała na Instagramie kadr z wesela Franciszka.

- Laura Esmeralda Vaccari & Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie tak - napisała wtedy na Instagramie.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek w Nowym Jorku! "Rozmawiają już o ślubie"

Pomimo nieobecności na ślubie starszego syna "Kobieta-petarda" jednak bardzo ciepło wypowiada się na temat jego ukochanej żony.

- Mam wspaniałych, mądrych, empatycznych, ambitnych synów i niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową. Jestem szczęśliwa, że razem z Maćkiem udało nam się stworzyć mądrą, wspierającą, kochającą rodzinę - pisała w styczniu Smaszcz przy okazji urodzin byłego małżonka.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama