Starszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko
Instagram @paulina.smaszcz, EOS
Newsy

Syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko! Skąd taka decyzja?

Starszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego postanowił odciąć się od rodziny? 25-letni już zmienił nazwisko. To pokłosie medialnej wojny jego rodziców?!

Medialne potyczki Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego sprawiły, że ich synowie chcąc nie chcąc stali się obiektem zainteresowania mediów. I podczas gdy prowadzący "Pytanie na śniadanie milczy", jego była żona chwali się światu wspaniałym kontaktem, jaki ma z synami. Niestety, na jaw zaczynają wychodzić nowe fakty! Po tym, jak okazało się, że starszy syn nie zaprosił Pauliny Smaszcz na własny ślub, do mediów przedostały się kolejne budzące kontrowersje informacje. 25-letni Franciszek postanowił zmienić nazwisko! Skąd taka decyzja i jak się teraz nazywa?

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Starszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko

"Kobieta-petarda" od kilku tygodni skutecznie nie odpuszcza swojemu byłemu mężowi, dzieląc się z mediami kolejnymi smaczkami na temat prowadzącego "Pytanie na śniadanie". Paulina Smaszcz nie tylko zarzuca Maciejowi Kurzajewskiemu liczne kłamstwa, ale też grozi ich ujawnieniem podkreślając przy tym, że dziennikarz swoim zachowaniem uderza nie tylko w nią, ale też ich wspólnych synów - 16-letniego Juliana oraz 25-letniego Franciszka. Co więcej, choć mogłoby się wydawać, że ich konflikt nieco przycichł, momentem kulminacyjnym okazała się niezapowiedziana byłej żony Macieja Kurzawekiego w domu jego matki, przez co Paulina Smaszcz ma teraz problemy z policją.

Te wszystkie sytuacje, a także angażowanie się w sprawę bliskich prowadzącego "Pytania na śniadanie" oraz mieszanie w konflikt pomiędzy byłymi małżonkami ich synów sprawiły, że starszy z nich postanowił podjąć drastyczną decyzję. Franciszek Kurzajewski zrezygnował z nazwiska ojca! 

Smutna Paulina Smaszcz i zmieszany Maciej Kurzajewski

Zobacz także: Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu: "W trumnie jeszcze będę grozić mu palcem"

Jak donoszą media, 25-letni syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego miał to zrobić,  by... odciąć się od rodziny.

- Starszy syn Smaszcz i Kurzajewskiego zmienił nazwisko już dawno i ma to związek z tym, że chciał się odciąć od rodziny - ujawnił informator Plotka.

By tego było mało, syn nie zaprosił Pauliny Smaszcz na własny ślub.

Paulina Smaszcz
EOS

Starszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego wziął ślub jesienią 2021 roku. Jak informuje Plejada, 25-latek postanowił przyjąć nazwisko żony i teraz nazywa się Franciszek Vaccari. Choć Paulina Smaszcz nie była obecna na ceremonii zaślubin swojego pierworodnego syna, to 13 września 2021 roku opublikowała na Instagramie kadr z wesela Franciszka.

- Laura Esmeralda Vaccari & Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie tak - napisała wtedy na Instagramie.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek w Nowym Jorku! "Rozmawiają już o ślubie"

Pomimo nieobecności na ślubie starszego syna "Kobieta-petarda" jednak bardzo ciepło wypowiada się na temat jego ukochanej żony.

- Mam wspaniałych, mądrych, empatycznych, ambitnych synów i niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową. Jestem szczęśliwa, że razem z Maćkiem udało nam się stworzyć mądrą, wspierającą, kochającą rodzinę - pisała w styczniu Smaszcz przy okazji urodzin byłego małżonka.

 

Wściekły Maciej Kurzajewski roześmiana Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz i syn
Instagram @paulina.smaszcz
Newsy
Syn Pauliny Smaszcz nie zaprosił jej na ślub?! "Ma złe relacje ze swoją synową"
Choć Paulina Smaszcz twierdzi, że ma bardzo dobre relacje z synami, to starszy z nich miał jej nie zaprosić na własny ślub! Podobno para młoda chciała uniknąć afer!

Zaczęło się od trzęsienia ziemi, a później napięcie już tylko rosło — tak można podsumować medialny konflikt między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim. Choć już po pierwszych reakcjach kobiety-petardy mogliśmy się domyślać, że afera nie ucichnie zbyt szybko, to jednak mało kto spodziewał się, że do akcji wkroczy policja. Dziennikarka od początku zapewnia, że ma po swojej stronie synów, którzy "znają prawdę" i są świadomi win ojca. Zdaniem informatora relacja Pauliny Smaszcz z dziećmi może nie być wcale tak dobra. Podobno starszy z synów, Franciszek nie zaprosił mamy na własny ślub. Syn Pauliny Smaszcz nie życzył sobie obecności matki na ślubie? "Miała ingerować w ich związek" Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu i cały czas uderza w swojego byłego męża. Jednak afera może ją wiele kosztować, ponieważ ostatnio policja przesłuchała mamę prowadzącego "Pytanie na śniadanie" w związku z niezapowiedzianą wizytą byłej synowej w jej domu. Choć mnóstwo osób — od ekspertów po gwiazdy show-biznesu — widzi, że Paulina Smaszcz mocno sobie szkodzi ostatnimi wypowiedziami, kobieta-petarda nie zamierza się zatrzymywać. Twierdzi też, że utrzymuje świetną relację z synami, którzy ją wspierają. Niedawno starszy z nich, Franciszek odwiedził swoją mamę. Nie było z nim ukochanej, Laury Esmeraldy Vaccari. Podobno kobieta nie dogaduje się z teściową i z tego powodu Paulina Smaszcz nie została zaproszona na ślub syna.  Zobacz także:  Mama Macieja Kurzajewskiego już po przesłuchaniu. Co dalej z Pauliną Smaszcz? "Mocno się przestraszyła" - Paulina ma złe relacje ze swoją synową, miała ingerować w ich związek. Nie została zaproszona na ich ślub, bo była obawa, że w tym i tak stresującym dla państwa młodych dniu będą jakieś afery — przekazał...

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
EOS
Newsy
Paulina Smaszcz pokazała nagranie z psem Kurzajewskiego. Odpowiedziała na szpilę internautki
W sieci pojawiło się nagranie psa, którego Paulina Smaszcz wychowywała razem z Maciejem Kurzajewskim. "Tęskni pani za tym, co było", napisała internautka. Jest odpowiedź!

Trudno nadążyć za burzą wokół Pauliny Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego pokłóciła się już z wieloma gwiazdami. Mało kto podejrzewał, że ta afera zabrnie tak daleko. Jej konflikt z Izabelą Janachowską podobno musieli uciszyć prawnicy. W dodatku po tym, jak dziennikarka złożyła niespodziewaną wizytę byłej teściowej, Maciej Kurzajewski przekazał sprawę policji. Niewiele jednak wskazuje na to, że Paulina Smaszcz się zatrzyma. Teraz wróciła do tematu psa, którego wychowywała z ojcem swoich dzieci. Przy okazji wdała się w dyskusję z internautką. Paulina Smaszcz ujawniła, czy tęskni za przeszłością Zgodnie z doniesieniami mediów mama Macieja Kurzajewskiego została przesłuchana w sprawie wizyty Pauliny Smaszcz . Kobieta-petarda nie ustaje w atakach na prowadzącego "Pytanie na śniadanie", a przy okazji "odwiedzin" byłej teściowej opowiedziała o piesku, którego wychowywała razem z byłym mężem. Zobacz także:  Syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko! Skąd taka decyzja? Teraz na Instagramie Pauliny Smaszcz pojawiło się nagranie, na którym widzimy czworonogich przyjaciół dziennikarki. Jedna z internautek zasugerowała, że kobieta-petarda wciąż nawiązuje do przeszłości, ponieważ nie może pogodzić się z zakończeniem pewnego etapu. Była żona Macieja Kurzajewskiego odpowiedziała! - Widać, że tęskni pani za tym, co było — napisała internautka. - Nie tęsknię — odpowiedziała Paulina Smaszcz.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Dr / PhD Paulina Smaszcz (@paulina.smaszcz)...

Smutna Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski w białej marynarce
East News/Wojciech Olszanka/Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Paulina Smaszcz odwiedza matkę Kurzajewskiego. "Maćku, cieszę się, że poszedłeś po rozum do głowy"
Paulina Smaszcz kolejny raz wbiła szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu. Dziennikarka zwróciła się również do Katarzyny Cichopek. O co poszło tym razem?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski do tej pory nie zdecydowali się reagować na zaczepki Pauliny Smaszcz. Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" skupili się na swojej pracy, rodzinach oraz miłości, która ich połączyła. Była żona dziennikarza jednak nadal nie odpuszcza, a w jej mediach społecznościowych pojawiają się kolejne wpisy.  Maćku, cieszę się, że poszedłeś po rozum do głowy - powiedziała wprost.  Paulina Smaszcz zwróciła się również do Katarzyny Cichopek.  Paulina Smaszcz wbija szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu  Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się ponad dwa lata temu i w mediach utrzymywali, że łączą ich przyjacielskie relacje. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu, gdy była żona dziennikarza skomentowała urodzinowy wpis Katarzyny Cichopek, zdradzając, że prowadzący "Pytanie na Śniadanie" są parą. Później  Paulina Smaszcz udzieliła mocnego wywiadu, w którym zaatakowała Izabelę Janachowską oraz Iwonę Pavlović . Maciej Kurzajewski wciąż milczał i nie komentował poczynań byłej partnerki,  wraz z Kasią Cichopek zareagowali jedynie na mocną odpowiedź Izabeli Janachowskiej .  Jakiś czas temu Paulina Smaszcz wystąpiła w podcaście, w którym zarzuciła Maciejowi Kurzajewskiemu, że synowie nie mogą go odwiedzać, gdy ten przebywa z Katarzyną Cichopek. Dziennikarka zasugerowała również, że prezenter oddał ich psa.  Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem... - mówiła wówczas.  Tymczasem w dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie" pies Bono pojawił się przy boku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.         ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik