Paulina Smaszcz w żółtym płaszczu i Maciej Kurzajewski w kurtce
VIPHOTO/East News
Newsy

Mama Macieja Kurzajewskiego już po przesłuchaniu. Co dalej z Pauliną Smaszcz? "Mocno się przestraszyła"

Policja już działa w sprawie "najścia" Pauliny Smaszcz na 74-letnia matkę Macieja Kurzajewskiego. Nowe doniesienia mediów.

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Po niezapowiedzianej wizycie Pauliny Smaszcz u jej byłej teściowej, "Kobieta-petarda" może być w niezłych tarapatach. Jakie konsekwencje może ponieść dziennikarka? 

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Matka Macieja Kurzajewskiego przesłuchana w sprawie Pauliny Smaszcz

Po tym, jak w połowie listopada Paulina Smaszcz niezapowiedzianie odwiedziła mamę Macieja Kurzajewskiego, tłumacząc to chęcią odebrania 74-latce psa, którego "Kobieta-petarda" wcześniej adoptowała wraz z byłym mężem, na dziennikarkę spadła fala hejtu. Jak się okazuje, nie tylko internauci byli oburzeni tym niezrozumiałym "najściem". Także sam Maciej Kurzajewski nie był obojętny na zachowanie byłej żony. Okazuje się, że sprawa szybko została zgłoszona odpowiednim organom, a policja przesłuchała już matkę Macieja Kurzajewskiego. 74-latka miała być roztrzęsiona po wizycie byłej synowej, co odbiło się na jej zdrowiu.

- Mama Maćka jest po przesłuchaniu na policji w sprawie najścia przez Smaszcz - mówi w rozmowie z Plotkiem osoba z bliskiego otoczenia Macieja Kurzajewskiego. - Wygląda na to, że Paulina mocno się przestraszyła i nagle zmiękła - dodaje.

Jak się okazuje, również sam Maciej Kurzajewski jest już po policyjnych przesłuchaniach.

Paulina Smaszcz
EOS

Zobacz także: Paulina Smaszcz w nowym wywiadzie uderza w byłego męża: "Zwariował ostatnio"

Co więcej, jak podkreśla informator serwisu, prowadzący "Pytanie na śniadanie" coraz częściej myśli o wyprowadzce.

- Maciek też już został przesłuchany, coraz częściej myśli o wyprowadzce. Podczas rozwodu Smaszcz otrzymała równowartość wartości domu, w którym mieszkali i wynajęła nie tak daleko apartament. Maciek natomiast chce zamieszkać z Kasią, mamą, dziećmi Kasi i psem Bono.

Jak informowaliśmy w najnowszym numerze magazynu Party, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą razem zamieszkać i już rozglądają się za wspólnym domem. 

Smutna Paulina Smaszcz i zmieszany Maciej Kurzajewski

Jak myślicie, jak dalej potoczy się ta sprawa? Przypominamy, że 74-letnia mama Macieja Kurzajewskiego od lat jest przewlekle chora.

- Mama Maćka jest chora, ma zaawansowaną cukrzycę i bardzo przeżyła to najście. Smaszcz za to była zaskoczona zgłoszeniem sprawy na policję i trochę się przestraszyła. Maciej jest oazą spokoju, nie wywołuje kłótni, więc mogła normalnie umówić się z nim na spotkanie - mówił w rozmowie z Plotkiem znajomy Macieja Kurzajewskiego.

Jak widać, pomimo trudności, prowadzący "Pytanie na śniadanie" starają się z nadzieją spoglądać w przyszłość. Co więcej, Maciej Kurzajewski już oświadczył się Katarzynie Cichopek. Para zaręczyła się podczas wspólnej podróży do Nowego Jorku.

Zobacz także: Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu: "W trumnie jeszcze będę grozić mu palcem"

Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek w Nowym Jorku! Rozmawiają już o ślubie

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
EOS

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
EOS
Newsy
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wynajęli prawników na Paulinę Smaszcz?! "Wysłali do niej pismo"
Gdy zawiadomienie policji o wizycie Pauliny Smaszcz u byłej teściowej nie ostudziło emocji dziennikarki, Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek już podjęli prawne kroki.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek mają już dość ciągnącej się afery z Pauliną Smaszcz. Choć prowadzący "Pytanie na śniadanie" skupiają się przede wszystkim na swoim szczęściu, to zależy im na tym, by była żona prezentera zaprzestała wypowiadać się na ich temat w mediach. Para liczyła, że zgłoszenie policji niespodziewanej wizyty byłej żony Macieja Kurzajewskiego u jego matki, wreszcie zakończy burzę medialną. Tak się jednak nie stało, dlatego power couple TVP postanowiła wynająć prawników i wysłać kobiecie-petardzie pismo. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli poważne kroki! "Jeśli nie przeprosi, sprawa trafi do sądu" W poniedziałek wściekła Paulina Smaszcz wydała oświadczenie , w którym opowiedziała o przesłuchaniu. Dziennikarka zaznaczyła, że była teściowa miała stanąć po jej stronie. Dodała też, że cały czas jest niszczona w mediach i ma dość powielania plotek na jej temat. Zobacz także:  Paulina Smaszcz ogoliła głowę. W sieci pojawiło się nagranie, na którym ma łzy w oczach Zobacz także:  Gwiazdy "M jak miłość" odpowiadają na ostry komentarz Pauliny Smaszcz. "Tyle cierpienia..." Innego zdania jednak są Katarzyna Cichopek  i Maciej Kurzajewski. Podobno para czeka na przeprosiny ze strony Pauliny Smaszcz i ma dość jej kolejnych wypowiedzi. Jak donosi "Super Express", prowadzący "Pytanie na śniadanie" wynajęli prawników i sprawa może skończyć się w sądzie. - Maciej i Kasia długo znosili zachowanie Pauliny, ale miarka w końcu się przebrała. Impulsem była jej wizyta u byłej teściowej. Kurzajewski liczył, że kiedy zgłosi sprawę policji, jego była żona się opamięta, niestety – tak się nie stało. (...) Wynajęli więc prawników, którzy wysłali do niej pismo z żądaniem zaprzestania kolejnych wypowiedzi na ich...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
Instagram @paulina.smaszcz
Newsy
Prawniczka Pauliny Smaszcz zabrała głos w sprawie pisma od Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego! 
Paulina Smaszcz nie zamierza przepraszać byłego męża i jego nowej partnerki? "Moja mocodawczyni nie zgadza się z zarzutami" wyznała prawniczka kobiety-petardy.

Prawniczka Pauliny Smaszcz w rozmowie z mediami skomentowała doniesienia o pismach przedprocesowych, które mieli wysłać do kobiety-petardy Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" mają już dość gorzkich komentarzy byłej żony dziennikarza, dlatego podjęli pewne kroki prawne. Jak komentuje to prawniczka Pauliny Smaszcz? Paulina Smaszcz nie przeprosi Macieja Kurzajewskiego i jego partnerki? Prawnika komentuje W miniony poniedziałek Paulina Smaszcz przyznała, że została przesłuchana w sprawie rzekomego "wtargnięcia" na posesję Macieja Kurzajewskiego. Kobieta- petarda wydała wówczas emocjonalne oświadczenie, w którym przyznała, że jej były mąż zarzuca jej, że swoją wizytą przyczyniła się do rozwoju choroby jego mamy. Jak informował "Super Express" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają już dość medialnych przepychanek z Pauliną Smaszcz, dlatego ich prawnicy mieli wysłać do kobiety-petardy pisma przedprocesowe. Kurzajewski liczył, że kiedy zgłosi sprawę policji, jego była żona się opamięta, niestety – tak się nie stało. (...) Wynajęli więc prawników, którzy wysłali do niej pismo z żądaniem zaprzestania kolejnych wypowiedzi na ich temat oraz przeprosin. Jeśli nie przeprosi, sprawa trafi do sądu — zdradził informator "Super Expressu". Teraz prawniczka Pauliny Smaszcz w rozmowie z portalem Plotek.pl potwierdziła, że kobieta-petarda otrzymała pisma, ale nie zgadza się z tym, co zarzucają jej Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.  Otrzymałyśmy wezwanie zarówno od pani Katarzyny Cichopek, jak i pana Macieja Kurzajewskiego. Informuję, że moja mocodawczyni nie zgadza się z zarzutami zawartymi w wezwaniach oraz nie zamierza spełnić żądań w nim wyartykułowanych- radczyni prawna Joanna Borek skomentowała dla Plotek.pl. Zobacz także:  ...

Smutna Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski w białej marynarce
East News/Wojciech Olszanka/Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Paulina Smaszcz odwiedza matkę Kurzajewskiego. "Maćku, cieszę się, że poszedłeś po rozum do głowy"
Paulina Smaszcz kolejny raz wbiła szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu. Dziennikarka zwróciła się również do Katarzyny Cichopek. O co poszło tym razem?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski do tej pory nie zdecydowali się reagować na zaczepki Pauliny Smaszcz. Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" skupili się na swojej pracy, rodzinach oraz miłości, która ich połączyła. Była żona dziennikarza jednak nadal nie odpuszcza, a w jej mediach społecznościowych pojawiają się kolejne wpisy.  Maćku, cieszę się, że poszedłeś po rozum do głowy - powiedziała wprost.  Paulina Smaszcz zwróciła się również do Katarzyny Cichopek.  Paulina Smaszcz wbija szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu  Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się ponad dwa lata temu i w mediach utrzymywali, że łączą ich przyjacielskie relacje. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu, gdy była żona dziennikarza skomentowała urodzinowy wpis Katarzyny Cichopek, zdradzając, że prowadzący "Pytanie na Śniadanie" są parą. Później  Paulina Smaszcz udzieliła mocnego wywiadu, w którym zaatakowała Izabelę Janachowską oraz Iwonę Pavlović . Maciej Kurzajewski wciąż milczał i nie komentował poczynań byłej partnerki,  wraz z Kasią Cichopek zareagowali jedynie na mocną odpowiedź Izabeli Janachowskiej .  Jakiś czas temu Paulina Smaszcz wystąpiła w podcaście, w którym zarzuciła Maciejowi Kurzajewskiemu, że synowie nie mogą go odwiedzać, gdy ten przebywa z Katarzyną Cichopek. Dziennikarka zasugerowała również, że prezenter oddał ich psa.  Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem... - mówiła wówczas.  Tymczasem w dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie" pies Bono pojawił się przy boku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.         ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik